Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā JermaX

Papildināsim iepriekšējo jautājumu . Uz tās otras makšķeres tika vilktas arī zivis 1-1.5kg ... Uz pirmās , kas bija pa straumi uz leju , kā jau minēju , nē piesitiena līdz brīdim kamēr nenomainīju barotavu , bet pēc maiņas bija breksēni līdz 500g , lielāki uz tās gan neņēma .

man vakar Daugavā bija līdzīgi :)), īpaši nemērot dziļumus apsēdos ar 2 fīderiem, abiem iemetiens ap 40 m, uz kreiso ķerās breklsēni uz labo nē, pa retam plicim vai nekas, sāku pētīt kas ir kas un izrādījās, ka kreisā barotava krīt par 1,5-2m dziļākā vietā :)))), mēģināju ar labo makšķeri tajā vietā sasaukt zivis stundas 4, apnika neķert :))), sāku to mest tieši blakus kreisajai un sākās copes un zivis :)))

labi, manā gadījumā dziļums mainījās ļoti stipri, bet reizēm pietiek ar 40-60 cm, kurus tu uz barotavas grimšanas laiku pat īsti nesajūti…, BET tas noteikti neatceļ iepriekš runāto, ka barotavu formas\siets\svars copes procesā ir jāpamaina, katra barotava atdod barību savādāk, katra grimst savādāk u.t.t., tāpat kā katras formas barotavas uzpeld savādāk :))

Atbildēts: 27.jūlijs 2022, 09:21 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager