Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā demarkuss

Man pie mājām ir ūdenstilpne, kur ir brekši un ir iespēja regulāri piebarot. Ar ko labāk būtu barot un ar kādu paņēmienu labāk copēt? Neesmu mēģinājis ziemā copēt uz pludiņa!?

ja zini kur brekši uzturās, tad izurb āļiņģus 3-5 dažādos dziļumos un katru dienu tos iebaro, paies dienas 3-5- un breksis savāksies pie taviem āļiņģiem, vai viņš ēdīs to ko viņam dosi patiekt viennozīmīgi nevar, bet sanākt viņi sanāks noteikti, copēt vari gan ar mormišku gan pludiņmakšķeri, ja gribi copēt ar divām makšķerītēm, tad virs barotās vietas urb 2 āļiņģus, nolaid uz grunti pludiņmakšķeri bet pats izstrādā visus slāņus ar mormišku. ideāli ja atnākot makšķerēt vari ielaist ar barotavu kādu šķipsnu motiļu vai kapātu slieku, tas aktivizēs breksi, kurš tur pat tuvumā uzturēsies. Ziemas pludiņamkšķere ir laba lieta, sevišķi jau lielos dziļumos, lielākais pluss ir tas, ka vari izmantot nedaudz resnāku auklu kā mormiškai, un tas ķerot lielus brekšus ir pamatīgs pluss, ja ir pieejamas iepriekšējo gadu CL , tad tur pameklē, ir bijuši raksti ar visām shēmām kā pareizi uztaisīt makšķerīti

Atbildēts: 29.janvāris 2010, 09:07 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager