Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā andris11

Labdien! Mans jautājums ir par fīderi. Veicot iebarošanu un makšķerēšanu auklu aizkabina aiz spoles klipša. Ja tiek piecirsta zivs un tā ir pietiekoši liela ,lai vajadzētu izmantot spoles bremzi, tad būtu pietiekoši ātri jāatbrīvo aukla no spoles klipša. Kā reāli tas notiek? Un nākamajā metienā aukla jau vairs neatrodas aiz klipša.

šādi var gadīties tikai copējot karpas, tad ir jāizmanto vai nu gumijas cilpa uz auklas kasetes vai speciālais marķieris ar ko iezīmē auklu, tā kā pats ar fīderi pamatā ķeru brekšus, tad droši lieku auklu aiz spoles klipša un nezinu bēdu, pietam pēc iemetiena jau tik un tā nedaudz aukla pietinās, tā ka piecirtienam un īsam zivs skrējienam vienmēr ir neliela rezervīte

Atbildēts: 8.februāris 2010, 16:53 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Pārbaudītas ir visas versijas ar to ataaluma atziimeeshanu un peec pieredzes varu teikt, ka gumijas cilpa un markjeeshana ar markjeri ir vis efektiivaakaa, it iipashi copeejot pa nakti, es lietoju abas ataaluma atziimeeshanas metodes( gumija un markjeris). Lietojot gumiju, pie iemetiena tiek ieguuta papildus amotizaacija.
08.02.10
 
met līdz klipsim, un, līdz brīdim, kamēr barotava nogrimusi, uztaisi 3 spoles apgriezienus. Pirms sāc copēt, atzīmē ieklipsētās auklas garumu uz zemes vai vienkārši izmēri ar soļiem.
08.02.10
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager