Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā siluro

Sveiks, jautājums šāds. Gauja Cēsu pusē, vasaras laikā zivīm bagāta upe. Septembra sākumā, parādoties upē taimiņam visas miermīlīgās zivis kautkur pazūd, upe kā izmirusi, ne copes. Kur visas zivis paliek???????

Līdz šim brīdim līdzīga situācija, dažs labs noķer pa kādai vimbai, pats aprīlī izmēģināju dažādas vietas(bedres izeja, grants posmi, sanesumi), bez copes. Upe kā izmirusi. Darbojos tikai un vienīgi ar fīderi. Ko teiksi par tādu lietu????????????

rudeņos, kad lasis un taimiņš tiek līdz Valmierai, arī tur ir līdzīga situācija, braukājot pa Gauju var redzēt, ka jau no augusta vidus visi brekšu bari iet uz augšu, uz kurieni, nezinu, bet pa gadiem desmit rudeņos neesmu redzējis nevienu brekšu baru, kurš ietu pa straumi uz leju, viņi salasās kaut kādās ziemošanas vietās. Arī pavasarī liela daļa Gaujas augšteces brekšu nārstot iet Zvārtavas ezerā, Gauja vispār ir ļoti dīvaina upe, bet ja viņu izprot un saprot, tad viņa dod superīgus lomus.

Ap Cēsīm, precīzāk nedaudz virs, ir izcilas copes vietas, bet ja tur tuvumā ir pumpainie radījumi, tad normālas zivis pazūd, diemžēl to procesu ietekmēt nevaram

Atbildēts: 6.maijs 2010, 12:08 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager