Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā legionars

Sveiks,Normund!Nevari ieteikt cik daudz kaņepes vai linsēklas apmēram likt klāt DB zivju kombikormam?Kādas ir labākas,grauzdētas vai parastās un kas iedarbīgākas-linsēklas,vai kaņepju sēklas?

Un vēl viens jautājums-kāpēc slīdošajiem pludiņiem(pirkti Salmo veikalā) tik ātri izkrīt apakšiņa(apm.,pēc nedēļu ilgas coppes)?

nu nevajag likt klāt kombikormam labas lietas, kombikorms ir specifisks produkts, kurš pats pa sevi reizēm strādā perfekti, labāk uzklāt kombikorma galdu un uzlikt virsū nelielu desertiņu, tevis minētās lietas jau ir vairāk tā kā deserta sastāvdaļas, apgrauzdētas, samaltas mmmmm ku karšīgas un smaržīgas, biki vēl klāt kādu rīvmaizīti un deserts tik pat kā gatavs

pludiņi mēdz samirkt un tad līmējās vaļā daudzas vietas, diemžēl šī skāde skar arī ļoti dārgus pludiņus, sevišķi jau vaglera tipa pludiem, kuri ir perfekti pludiņi, bet jo vairāk pludiņā sastāvdaļu un sarežģītāka konstrukcija, jo vairāk tur ir kam lūzt , samirkt un bojāties. Katrā gadījumā nevajag pludiņu uztvert kā kaut kādu lielu vērtību, pludiņi, tāpat kā āķi un svini ir izejmateriāls, protams labus pludiņus ik pa reizei vajag palakot, salīmēt, bet tas ir un paliek instruments, kurš bojājās

Atbildēts: 17.maijs 2010, 11:43 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager