Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā Upic

Paldies par TV raidījumiem, man kā iesācējam viņi ir ļoti interesanti.

Ir doma izmēģināt brekšu copi ar fīderi ezerā, kur vasarā zemūdens kārta aizaug, nezinu kā pareizi sauc liekas ka sapropeli. Cik ir peldēts tajā ezerā, krasta līnija ir diezgan lēzena, bet ~1m dziļumā sākas zāles.

Kā copēt tādā vietā, jo nav garants ka barība nogrims?

Vai arī cepēt vairāk krastā, cerot ka breksis iznāks no dziļuma?

nu negribās ticēt, ka viss ezera dibens ir klāts ar zāļu paklāju, vienmēr ir kādi laukumi, kur zāles nav, tiesa ne vienmēr tur var aizmest un diez vai fīderis tādā zāļainā, seklā ezerā būs īstā makšķere, tev vajadzētu kādu vakaru veltīt ezera iztaustīšanai, uzliec svinu, piesien palielu āķi un vienkārši met un velc, tādā veidā sapratīsi cik tā zāļu josla ir plata un vai tev ir cerības tai pārmest, šādu gultnes taustīšanu vislabāk veikt no laivas un vietā, kur zāles beidzās ielaist kādu orientieri, vai nu mazu boju, vai iespraust koku, ja dziļums ļauj, tad vienmēr zināsi, cik tālu mest

Atbildēts: 17.jūnijs 2010, 09:43 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Tik traki ar fīderi nav. Var izmantor atvērtā tipa barotavas, no kurām barība daudz ātrāk izskalojas, vai precīzāk, noskalojas nost. Turklāt tādas var būt arī bez papildus gremda, līdz ar to, mazāk iegrims dūņās.
17.06.10
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager