Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā daks

kā pateikt kura spole lielām slodzēm(samiem),vai taisnība,ka zivis jūt eholota starus un notinas ...varbūt uzbliez kādu raidijumu par samu copi un inventāru,jātrod tik kādu speci,domāju kāds atsauktos,nevajag jau vietas rādīt,ja tik ļoti negrib,lai pastāsta vismas kur gliemežus daugavā salasa,un cik resnu veļasstriķi jāsien.

1. sami pie mums, vērā ņemamā skaitā, ir tikai Daugavā, tā, ka vietas atšifrēt nav nemaz tik grūti, šogad mēs speciāli nerādījām samu copi, jo jau tā spiediens uz samiem ir milzīgs un raidījumu skatās daudzi tūkstoši copmaņu, kā rezultātā spiediens uz samiem var vēl palielināties, jau tā labā laikā nevar atrast vietu kur pie Daugavas telti uzsliet, visas vietas ir pilnas ar copmaņiem un atpūtniekiem.

par ehalotu, ir ūdeņi, kur zivis no ehalota stara bēg, ziemā tā ir Pērnavas līcī, veči saka, ka arī sami sajūtot jaudīgu ehalotu starus, pats to pārbaudījis neesmu, tāpēc apgalvot, ka tā ir taisnība nevaru, bet kaut kas jau tur ir,

par spolēm, jo lielāka spole, jo tai ir rupjākas, lielākas detaļas, manuprāt samu gruntenēm vajadzētu likt vismaz 5000 izmēra bairunnerus vai vidējos multiplikatorus, pietam kātus jau rokās turēt nevajag, tāpēc rīka svars nav tik svarīgs kā cita veida copē

Atbildēts: 3.septembris 2010, 08:59 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager