Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā daks

sveiks Normund..noskatijos Tavu raidijumu un saprotu,ka pogas griez ārā tiem abiem MO un EZ (reklāmistiem),bet jautājiens tāds.,ja jau raudas tik ātri sprāgst nost,kapēc nemēģināt uz karūsiņam,tās ilgi dzīvo,noķeramas katrā peļķē,vai Lielupē tomēr neder?

pirmkārt Rīgā dzīvojot pie raudiņām un plicīšiem var tikt vienmēr, pie karūsām jau ir pagrūti

otrkārt, tīri no pieredzes, ja blakus peld gan rauda gan karūsa, līdaka 7 no 10 gadījumiem izvēlēsies karūsu, zandarts 9 no 10 reizēm, asaris 7no 10, makšķerējot ūdeņos, kur ir visi šie plēsēji tomēr zemapziņā ceri, ka var pieķerties gan zandarts, gan liels asaris , tāpēc , vismaz es, priekšroku atdodu baltajām zivtiņām, arī asarīšiem, karūsas uz āķa lieku tikai tad, ja nekā cita nav

Atbildēts: 5.novembris 2010, 15:24 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
īsti nesapratu, neloģiski sanāk - "ja blakus peld gan rauda gan karūsa, līdaka 7 no 10 gadījumiem izvēlēsies karūsu" un "karūsas uz āķa lieku tikai tad, ja nekā cita nav"....
08.11.10
 
Cik atceros, tad par dzīvo ēsmu drīkst izmantot tikai konkrētajā ūdenstilpnē iegūtās zivis. Tas laikam tāpēc, lai neievazātu slimības.
05.11.10
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager