Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā aldis64

Sveicināti! Kā noprotu, šogad Peipī dominē rauda. Ir plāns 2 dienas pavadīt Ninā un mēģināt uz otro dienu iebarot. Ar ko var kombinēt Sensas (ziemas) barības, lai palielinātu barības masu un cik vajadzētu uz vienu āliņģi. Pieļauju, ka tuvāk par 100 -200 m barot nevajadzētu.

:) ja tu gribi paēdināt 5 cilvēkus, kuri ir pieraduši pie labas virtuves, tu dari vienu, bet ja tev vajag paēdināt 100 badā esošus cilvēkus tu taču darīsi kaut ko pavisam citu :), vai ne?

te ir tieši tas pats stāsts, bēr Peipusā Sensas barību, sevišķi vēl iepriekš iebarojot ir pilnīgi nevajadzīgi un izšķērdīgi, paņem jebkuru vidējās klases barību, to pašu Salmo rauda, universālā, breksis u.t.t., sajauc ar ūdeni, pieber masai vēl kukurūzas putraimus vai mannā kilogramu un būs tev labu labā barība

āļiņģus vienu pie otra nevajadzētu barot tuvāk par metriem 30, jo nav garantijas, ka zivis gribēss stāvēt tur, kur tu viņas centies saukt, tāpēc labāk iebarot tur pat netālu vēl kādu āļiņģi, jo kaut kur viņas noteikti nostāsies, arī uz brekšuku tas attiecās, vienā āļiņģī vari bērt ap 100 gr sausās barības

Atbildēts: 23.februāris 2012, 09:43 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager