Vasals, man neliek mieru Ikšķiles brekši. Uz baltajiem nāk tikai pliči (principā, jau optom, beigās katrā metienā cope), brekši ir vairāk izņēmums, ne norma. Grunteņotāji vulgaris, toties dabū vairāk brekšus, kā es. Vaina barošanā (salmo lielais breksis) + zeme 1:1, klāt baltie. Sliekas klāt neesmu licis.
Ir doma boilu papeldināt lielajam breksim, vai Salmo ir kādas šim nolūkam izmantojamas boilas?
Esmu nolēmis mest mieru fīderēšanai, līdz nenolaidīs ūdeni :D
Baribu lipigu nevajag,vajag labi mitrinatu,kura izirst uz grunts un neveido baigo makoni!To var parbaudit krastmala,apskatit ka vina strada.Personigi es ar tam granulam nenemos,ir jau dienas kad strada ok,bet vairak sanacis pretejais,turklat ta traka zivju smaka no tam granulam...nez vai zivij var patikt labak,ka saldais biskvits...? :)
Salmo lielais breksis- nav tā lābākā barība breksim. Kad breksis piesiets, nav papildus vajadzība barot.
"barība ir lipīga, izskalojās 5min."- kā var izskaloties lipīga barība?! Tad man laikam pavisam "līmēta putra", pazūd 15min.
Saprotu, ka makšķernieks sēž pretī Ikšķilei, kur straume nav maza, tad kā var piezvejā būt raudas un pliči?
Autors jau nesaka makšķerēšanas veidu, ja pludiņš, tad es saku- off
Fidera necope ir atkariga no daudziem faktoriem!Bariba,vietas izvele u.t.t
Ja sakam no pamatiem necope var gadities kludaini izveloties copes punktu,kert upe uz sekla,vot tev i plicisu bars. :)) Nedaudz nepareiza bariba,parak liels mutulis u.t.t.Tas ar ir sicenes piesaistisanas iemesls!
Turklat ar grunteni copejot upe maz cilveku censas trapit viena punkta,tamdel ar atkartotu halavno metienu tu to zivi atrodi,kerot pat uz putras bumbuli kuram nav nosakams vecums...katik oz pec cepumiem! :)
Un iesaku iemeginat kert method varianta,sanak esma visu laiku atrodas virs baribas.
Nevar būt tā, ka pliči ārdoties sakuļ grunti un sataisa duļķu mākoni un sanāk sīkās (tām līdzi zanderi) pirms breksis pamanās pienākt?
Pievieno savu komentāru