Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā Spoks

Vēlviens jautājums, stāsts.

Vakar bijām copēt Daugavā, bijām 5 copmaņi. Mums 4 bija parastās gruntenes, 1 fīderis. Es tikai pēc kārtas velkāju brekšus, tādus 300-600gr, bet šiem baigi švaki, tik pāris breksēni. Pirmo reizi man izdevās copēt ar fīderistu un vēl baigi ieliku :D Sēdējām visi blakus, es pat iedevu savas ēsmas, bet tāpat cope šiem neuzlabojās. Varbūt tur kāds ūdenslīdējs man tur kabināja zivis? :D Metu kā sanāca, bija vējš citreiz aizlidoja baigi uz sāniem, šie pat iemeta manā vietā tieši un tāpat nekā. Kā tas vispār iespējams? Varbūt tās sistēmas tik ļoti var ietekmēt copi? Es izmantoju tās dzelzs stieplītes, un parasto sistēmu kad ir cilpa pie pamatauklas, cilpā pavadiņa ar āķi, tad slīdošā barotava, griezulis un āķis. Šiem bija visādas sistēmas, ar gumijām, ar parastajām barotavām utt...

:):):) ja tā būtu sistema, tad varētu sākt domāt, bet ja ta ir gadījies vienu nreizi, tad priecājies par veiksmi un baudi uzvaru :):), jo reizi pa reizei visiem copmaņiem ir momenti, kad viņiem ķerās daudz vairāk un lielākas zivis kā citiem, pietam bez kādiem redzamiem iemesliem, it kā viss vienāds, bet tev ķerās un apkārt nevienam nekas :):)

bet ja vēsture atkārtosies, tad gan saksim analizēt kas ir tavu panakumu atslēga :)

Atbildēts: 19.jūnijs 2012, 09:30 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager