sveiks!!!
mani intresē vai gumijzivju pretzāļinieki netraucē līdakai uzķerties uz āķa jo viens saka tā otrs tā un es nekādā jēgā netieku!!!!
liels paldies!!!!!!
Universāls makšķernieks ar milzīgu pieredzi. Makšķernieku biedrībā Daugava Valdis iestājās 1965. gadā. Viņš bija viens no kastinga pionieriem Latvijā. No 1975. gada sporta meistara kandidāts un no 1976. gada sporta meistars kastingā un līdz ar to viņš filigrāni pārvalda gan spiningu, gan mušiņmakšķeri. No pagājušā gadsimta sešdesmitajiem gadiem viņš ir spiningojis līdakas un asarus Babītes, Engures, Dzirnu un citos ezeros, kā arī taimiņus, foreles, alatas, lašus, sapalus, meža vimbas, samus un zandartus Latvijas upēs. Latvijā viņš ir izstaigājis vairāk nekā 170 foreļupes un strautus. Sākot ar 1975. gadu viņš copē zivis ar mušiņmakšķeri. Ārpus Latvijas robežām viņš ir makšķerējis Kolas pussalā, Sibīrijā un citur plašajā Krievzemē, kā arī Norvēģijā, Somijā, Zviedrijā, Igaunijā, Lietuvā.
sveiks!!!
mani intresē vai gumijzivju pretzāļinieki netraucē līdakai uzķerties uz āķa jo viens saka tā otrs tā un es nekādā jēgā netieku!!!!
liels paldies!!!!!!
Jebkura konstrukcija, kura pasargā āķus no aizķeršanās vairāk vai mazāk traucē līdakai uzķerties, tāpēc ar tiem ir vērts spiningot tiešām zālēm aizaugušās vietās. Spiningojot ar "ņezacepļaikām" ir jārēķinās ar to, ka copes būs vairāk, bet daudzas no tām būs tukšas. Tā, piemēram, spiningojot ar parastiem āķiem, tikai retā līdaka pasprūk, bet spiningojot ar tā saucamo pretzāļnieku copes ir daudz biežāk, jo var droši mest zālēs, bet bieži līdakas tikai uzsit un uz āķa nemaz neuzķeras, kā arī bieži uzķeras knapi un nopurinās. Vienu reizi, maija sākumā Lobes ezerā spiningoju pa zālēm ar "ņezacepļaiku" un no desmit līdaku copēm, laivā dabūju tikai vienu zaļsvārci !!!
Pievieno savu komentāru