Ingus Dukaļskis

Ingus Dukaļskis

Viens no tiem makšķerniekiem, kuram darbs cieši saistīts ar hobiju. Viņš ir ne tikai teorētiķis , bet arī praktiķis, kurš ļoti bieži ir sastopams testējot un eksperimentējot ūdenstilpēs. Ingusa ikdiena ir jaunu mānekļu un spiningošanas inventāra izstrādāšana, un , protams , pārbaudīšana praksē. Nopietnie Copes Lietu lasītāji viņu jau pazīst no daudzajām publikācijām, bet TV skatītāji – no sižetiem .
Izmantojiet iespēju – jautājiet!

Eksperts iesaka

Salmo
Lucky John
Salmo
Jautā natureboy

Sveiki!

Gribēju jautāt, vai ikdienas copē ar micro jig ir iespējams veiksmīgi copēt zāļainās ūdenstilpnēs?

Situācija sekojoša, pārsvarā copēju lielos dīķos uz mazos ezereļos, kuru gultne lielākotiess ir ar zāles paklāju. Ir gadījies uz rotiņu noķert pa smukam asara papum, tāpēc gribētos pamēģināt micro jig, taču lai pirkums un nodoms nebūtu veltīgs, vispirms jāuzjautā ekspertam....

Paldies!!!

Sveiks!

Labs jautājums. Skaidrs, ka asarim šādas vietas patīk. Vispār situāciju redzu šādi. Ja grunti sedz reta zāle vai draza, var pāriet uz mazajiem ofsetniekiem. To izmērs pielasāms atkarībā no silikona izmēra. Ofsetnieks tiks galā arī ar biezāku zāļu ceru. Ja grunti sedz biezs paklājs kā piemēram Engurē, es lietotu pavadiņu sistēmu un arī tad tikai tajos gadījumos, kad ūdens ir pietiekošā daudzumā, lai silikonam ir kur pagrimt, paspēlēt. Ja ūdens nav (-20-30cm) efektīvāks būs poperis. Ja dziļums plus mīnus metrs/pusotrs un dibenu sedz zāle, jāskatās kas tobrīd labāk iet cauri un labāk strādā. Tātad pavadiņu sistēma vai silikons ofsetā.

Atbildēts: 25.septembris 2012, 10:11 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager