Ingus Dukaļskis

Ingus Dukaļskis

Viens no tiem makšķerniekiem, kuram darbs cieši saistīts ar hobiju. Viņš ir ne tikai teorētiķis , bet arī praktiķis, kurš ļoti bieži ir sastopams testējot un eksperimentējot ūdenstilpēs. Ingusa ikdiena ir jaunu mānekļu un spiningošanas inventāra izstrādāšana, un , protams , pārbaudīšana praksē. Nopietnie Copes Lietu lasītāji viņu jau pazīst no daudzajām publikācijām, bet TV skatītāji – no sižetiem .
Izmantojiet iespēju – jautājiet!

Eksperts iesaka

Salmo
Lucky John
Salmo
Jautā Jah

Sveiks! Man ir teorētiskas dabas jautājums. Es vienā ezerā esmu identificējis "kanti", kur apmēram 2-3 m dziļš "sēklis" strauji aiziet dziļumā. "Strauji" nozīmē apmēram 5m dziļuma kritumu uz 5-7 m horizontālā distancē. Un tā līdz metriem 15, vietumis 20. Vai šādā situācijā ir jēga stāvēt dziļumā un mest džigu uz seklumu? Sanāk, kad džiga pārlec kants malu, tā aiziet uz leju teju brīvā kritienā. Daudz neesmu eksperimentējis, bet sāku domāt, ka stāvēt seklumā un strādāt no dziļuma nav sliktākā ideja. Ko Tu saki?

Sveiks!

To vai šajā vietā zivis uzturās var pārbaudīt tikai un vienīgi šo sēkli kārtīgi apčamdot. Jāmēģina stāties gan 10metros, gan 15metros un tāpat arī 20niekā. Tāpat tas noteikti būtu darāms no visām iespējamām sēkļa pusēm. Stāvēt sēklī un strādāt no dziļuma uz seklumu arī var, taču mānekļa vadīšana ir sarežģītāka. Tas ar degunu badīs zemi. Gribu teikt to, ka mēģināt noteikti vajag šo sēkli pačamdīt no visām pusēm, jo pēc nostāsta uz tā un ap to varētu dzīvot viss mūsu plēsēju trio -asaris, zanders, līdaka... Veiksmi!

Atbildēts: 2.jūlijs 2014, 21:05 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager