Ingus Dukaļskis

Ingus Dukaļskis

Viens no tiem makšķerniekiem, kuram darbs cieši saistīts ar hobiju. Viņš ir ne tikai teorētiķis , bet arī praktiķis, kurš ļoti bieži ir sastopams testējot un eksperimentējot ūdenstilpēs. Ingusa ikdiena ir jaunu mānekļu un spiningošanas inventāra izstrādāšana, un , protams , pārbaudīšana praksē. Nopietnie Copes Lietu lasītāji viņu jau pazīst no daudzajām publikācijām, bet TV skatītāji – no sižetiem .
Izmantojiet iespēju – jautājiet!

Eksperts iesaka

Salmo
Lucky John
Salmo
Jautā Moriartijs

Sveiks Ingus! Trenējoties (aizbraucot pacopēt pāris dienas iepriekš) ne pārāk prestižām spiningošanas sacensībām no laivas, rodas sajūta, ka treniņu sistēma nav pareiza, respektīvi no treniņa īsti nekas netiek iegūts.. parasta cope. Kāda būtu pareiza sistēma, stratēģija kā strukturēt treniņu un ezera "izčekošanu"? Eholotes neviens neizmanto, jo ezeri sekli.

Sveiks!

Paldies par ļoti interesanto jautājumu!

Treniņa būtība ķerot no laivas ir saprast zivju lokācijas, atkost brīžus, kad tās ir visaktīvākās un visu beidzot tīri statistiski saprast, uz ko galu galā viņas paņemt. Tieši tāpēc ķert treniņā ir jāmegina pēc iespējas dažādākos veidos un dažādākās vietās. Tehnikas arī tās, kuras iespējams ne tik labi pārvaldi, taču jāmēgina ir arī tās. Citādi var sanākt, ka tavs mīlais vobleris tobrīd neder, bet gumijas vardes, kuru tev vai nu nav vai arī tam līdz šim neesi uzticējies. Tie visi ir vispārināti piemēri. Ja atrodi zivi un saproti, uz ko to ķert, neizsit viņas un atstāj arī kaut ko priekš sacenēm. Ir jau ļoti dažādi... ir reizes, kad ideāla treniņvieta mačos dod apaļao 0. Ir tā, ka mačos viss jāmeklē no jauna... ir protams brīži, kad kārtis liekas kopā un treniņu darbs maču laikā dod augļus un tie jau ir gadījumi, kad procesu izgaršo ar katru uz mēles esošo garšas kārpiņu.

Seklajā ezerā ir jāmeklē zivju koncentrācijas. Tas būtu galvenais, uz ko vērst uzmanību. Ja runa ir par Engures vai Kaņiera ezeriem, tad līdakas tur mēdz nolīst konkrētos punktos, pa kuriem arī visai šeptei vajadzētu notikt. Savukārt asari seklumos var labi ieraudzīt pēc maiļu dzenāšanas. Lai veicas!

Atbildēts: 2.augusts 2016, 11:49 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager