Ingus Dukaļskis

Ingus Dukaļskis

Viens no tiem makšķerniekiem, kuram darbs cieši saistīts ar hobiju. Viņš ir ne tikai teorētiķis , bet arī praktiķis, kurš ļoti bieži ir sastopams testējot un eksperimentējot ūdenstilpēs. Ingusa ikdiena ir jaunu mānekļu un spiningošanas inventāra izstrādāšana, un , protams , pārbaudīšana praksē. Nopietnie Copes Lietu lasītāji viņu jau pazīst no daudzajām publikācijām, bet TV skatītāji – no sižetiem .
Izmantojiet iespēju – jautājiet!

Eksperts iesaka

Salmo
Lucky John
Salmo
Jautā dzhams

Sveiks Ingus! Lai arī ši jautājums tiks uzdots Normundam, CL žurnālos esmu manījis tavus raktus par brekšiem, tamdēļ tavs viedoklis ar noderētu!

Pērno gadu nedaudz sanāca aplauzties ar pavasara brekšu copi, tamdēļ neliela konsultācija noderētu!

Procesam bija 2 mēģinājumi - Izvēlējāmies 2 bedres un vienu kanti(no 6- uz 8m), tātad 3 laukumi, kuri tika veidoti saurbjot trijstūra veidā 3 āliņģus vienu no otra 40-50 cm! Kā pamatbarība tika izvēlēts zivju kobikorms granulās, kuru noplaucēju un apjoms sanāca ap 3/4 no majonēzes baltā spaiņa! + 2 smaržai 2 nelielas saujas Bruda Lielais breksis! No rīta ierodoties, pirms copes procesa nolaidu ar barotavu balto rīvmaizi + baltajiem!

Pirmajā reizē starp 5dienu un 6dienu uznāca baigais spalgonis no +1 uz -10 un norakstīju necopi uz straujo laika maiņu un pāris finierīši tik izvēlās! Otrajā reizē +4 laiks stabils un vienalga necope! Breksis tajās bedrēs ir un tamdēļ radās sajūta, ka barība radījusi pretēju efektu!

1.Ko labāk ziemā izmantot brekšu piebarošanai pirms copes, ka pamata galdu un ko labāk izmantot kā gardumiņu jau copes dienā?

2. Kā barību labāk laist lejā uz grunts? Mitrā veidā Bumbiņās vai sausā veidā ar barotavu?

3. Cik daudz vienam laukumam nepieciešams barības?

Paldies, Ne brekša asakas!

Sveiks!

Zini, breksis nevienmēr uz atkusni sēž uz tās kants. Tieši tāpēc iesaku pamēģināt saborēt 7-10 caurumus dažādās vietās -i bedrē, i uz kants un arī līdzenumā. Šis man secinājums no Baltezeriem. Ne vienmēr lielākie ņēmuši bedrē. Runājot par barību, pagājušo gad no vasaras barībām un rīvmaizēm atteicos vispār. Strādāja Sensas melnā rauda kokteilī ar baltajiem un labu devu motili vai arī vispār tīrs motilis. Tas gan nav diez ko lēts pasākums. Zivis izteikti lielākas. Sākumā ielaižu pāris barotavas ar barību. Tā ir normāla deva zivs piesiešanai. Pa virsu mazā barotava/normāla šķipsna ar motili. Ideāli, ja savus caurumus vari pabarot vismaz dienas divas, trīs pirms un tad ķert. Tādā gadījumā šamējais bezzobainais ērms, ja vien viņš tur ir, točna pienāks. Ar caurumu slēpšanu daru sekojoši -vnk tos aizberu ciet un vietu atstāju bez barības un citām pēdām. Arī dzelteno sniegu blakus neveidoju. Tas, lai ļaudis tai vietai durtu garām bez jebkādām aizdomām. Copes dienā attiecīgi tikai un vienīgi motilis, pie tam ielaists tikai un vienīgi ar barotavu. Katrā gadījumā, pats pieturos pie viedokļa, ka uz pavasara atkusni breksi vajag iepriekš piebarot un piesiet konkrētai vietai.

Atbildēts: 8.marts 2012, 08:45 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager