Informējiet vairāk kā 1000 makšķerniekus no visas Latvijas katru dienu par Jūsu organizētām makšķerēšanas sacensībām!
Sūtiet mums informāciju (nolikumu, bildes, rezultātus) un mēs to izvietosim šeit.
Informāciju sūtīt uz redakcija@copeslietas.lv
Pagajusa gada festivala bija runa , ka 2013 gada dalibnieki vares registreties arpus kartas sakara ar vetras saksanos.
ES jau sāku sistēmas siet! :D:D
P.S. DICHKA, tas īstenībā būtu godīgi !!
Sasodic, Tev laba doma! Tikai 4 posmi ir pa traku, divās kārtās man šķiet ka pietiktu! Nu maksimums 3 posmi! Tomēr pasākums liels, un piedalīšanās nav ne lēts prieks ! daudzi nemaz nepiedalītos visās 4 kārtās!!!
Jebkuras sacensības aizņem laiku, resursus un veselību. Pēc bušu čempionāta, pusotra bezmiega diennakts, ir vismaz nedēļu jāatkopjās. Jauniešiem vieglāk. :)
Urmaas,atkopšanās periods ir proporcionāls apēsto cepumu daudzumam! ;)
Atbalstu ideju,ka pag.čempionāta dalībniekiem šogad priekšroka reģistrācijā!
Vai ir zināma vieta kur notiks sacensības, respektīvi, vai notiks tur kur parasti pēdējos divus gadus?
Urmaas, tad vajag atsevišķu maču senioriem, ar pusi diennakts, piemēram! Gribi mačoties, tad jātur līdzi. Ar vai bez cepumiem! :)
Daži jau iesildās un sparingo, respektīvi norāda laiku un noķerto bušu skaitu vai (un) svaru. Visiem jau protams jūra nav tuvumā, un viss pārējais, protams , ka maksā. Bet tāpēc jau tās ir sacensības.
Domātājs. :)
Šogad uz mačiem jāceļās agrāk. Tobiš, lai laicīgi ierastos tad 2:00 jāmostās un vēlākais 4:00 jāstartē maču norises virzienā.
Urmaasam
Bet 10 stundas tik varēs raut, no 10;00-20;00, tad jau normāla copes diena, nekas pārdabisks. tā es sapratu no nolikuma. Un ja salasi 10 kg, tad copi beidz un dabū 0,5 kg bonusā par katru ieekonomēto stundu. Arī copes vietu varēs izdaiļot, jo par to arī balvu var dabūt.
gribu atgādināt, ka no 1. OKTOBRA Salmo veikalos ir uzsākta reģistrācija Bušu festivālam
Banāls, ziņkārīgs jautājums no cilvēka, kas nav piedalījies tādos mačos. ko dara sacensību dalībnieki tad ja savajagas pa lielam, vai mazam? Vai tas ir organizēts, vai jākasa bedre teltī kā runcim. Liedagu un kāpas tā kā pēc likuma piemēslot nedrīkst. Pēc nolikuma nav teikts, ka dalībnieki nedrīkst iziet ārpus 15 metru zonas, bet kā var zināt, ka viņi nesaņem palīdzību no malas tādā brīdī, ja ieskrien kāpās, piemēram? Visi jau mēs tā kā cilvēki esam un sapratīsim citu vajadzības.
Katru gadu vismaz pāris biotualešu kabīnes sacensību zonā esmu manījis. Ja savajagas darīšanās, nevienam tas nekad nav bijis liegts. Un Jūrkalnē ir stāvkrasts un nekad neesmu pieļāvis pat teorētisku iespēju, ka kāds brauktu uz mačiem ar domu "saņemt palīdzību no malas".
Mani gan interesē cits jautājums: kāds šogad būs minimālais ieskaites bušu izmērs? Jo tas ir progresējis no smieklīgā 13cm pirmajā gadā līdz pat Jūrkalnē visnotaļ reti sastopamajam 22cm pagājušajā gadā. Un plastmasas piknika šķīvīšu, kuru diametrs norāda minimālo iekaites garumu, spraušana pie zonu mietiņiem no tādas kompānijas kā "Salmo" šķiet diezgan dīvaina - vajadzētu ņemt piemēru no Kolkas Makšķernieku kluba, kura organizētajos pasākumos minimālais butes izmērs (ja pareizi atceros, tad 17cm) ir ar trafaretu uzkrāsots uz finiera, kas piestiprināts pie katras zonas norobežojumiem.
Tiem , kuri nekad nav piedalījušies- Jūrkalnē sekojiet norādēm un nonāksiet sacensību starta vietā, kur notiks registrācija . Tiem, kuriem vienmēr ir slikti - 1. tualetes pietiekošā skaitā sacensību zonā ir bijušas visus gadus un kāpās iet nav nekādas vajadzības. 2. par izmēru - tas ir atbilstošs noteikumiem, bet uz vietas sacensību organizators var to nedaudz pamainīt , par to paziņojot atklāšanā. 3. par mākslu - varbūt tomēr paskatīties no otras puses un padomāt , cik tas ir racionāli , un tad gausties par darītājiem. Pasmaidam:)
Diez kapē Jūrs makšķerēšanā nav čempionāts vairākos posmos???? Piemēram četri posmi... divi pavasarī un divi rudenī? ..... Tās tikai tādas skaļas manas personīgās pārdomas ;)