Kur ir patiesība?

tas tāpat kā ar dakšām ūdenī rakstīts))))
24.janvāris 2011, 16:31 | links
 
ārprāc.....ko Jūs te dariet????? 102 piedrukātas lapas ar pilnīgu sviestu....domāju, ka visi saprot, ka kaut kas ir jādara, domāju, ka arī visi plus mīnus grib vienu un to pašu, un arī mērķi visi redz vienādu, tikai šeit katrs to pasniedz pilnīgi savādāk ar skatu uz vienoto mērķi no visām debess pusēm....goda vārds nesaprotu ko dod tas, ka šeit cepaties???? vieglāk paliek???? ja jā, tad turpiniet tādā pat garā...es šo sadaļu vairāk neapmeklēšu - bezjēdzīgi....ar to, ka šeit drukājiet pārējie nenāks un neskatīsies uz to vienoto mērķi no jūsu skata punkta....visi paliks tur pat kur ir un turpinās vērot un turpinās saukt pārejos skatīties no tās pašas vietas....
piedodiet bet sviests...
prasīsiet ko citu darīt - es piemēram nedarīšu pilnīgi neko - pašam vieglāk dzīvot, vienkārši gaidīšu ziņu no jst...savu parakstu forumā atstāju, ka gribu kaut ko mainīt, jst apsolīja, ka dos ziņu - vot vienkārši gaidīšu, ja nesagaidīšu atgādināšu viņam...
slavenais "vilciens" no tā, ko jūs te darat ātrāk uz galapunktu nesāks braukt....
24.janvāris 2011, 16:26 | links
 
Heino,izlasi visu par Rīgas hes,drīkst ķert zivis arī nārsta laikā,piemēram līdakas,un valsts ar visiem saviem institūtiem saka ka tas ir labi.Makšķernieks ja to dara ārpus licenzētā posma slikti-sods. http://www.lakerate.lv/?get=zinas&do=open&id=51
24.janvāris 2011, 16:11 | links
 
Apsaimniekotāji arī dod Lielu artavu sacensību rīkošanā, bez apsaimniekotājiem nebūtu ne slaveno pavasara spiningošanas sacensību, nedz rudens. Arī ūdensmotosporta sacensības, vienas no labāk organizētajām Latvijā ;)
Atbrauc kādu reizi, apskaties :)
24.janvāris 2011, 16:10 | links
 
Palasījos un vairs nemaz nesaprotu par īsti ir diskusija :)) Patiesība ir tur ārā! Tā ir vispareizākā atbilde tēmas jautājumam :)
24.janvāris 2011, 16:07 | links
 
neprofs - gluži manas domas, ka kamēr nav sakārtots attiecīgais finansējums un kontrole, NEVIENU kapeiku nevajadzētu zivju atjaunošanā ieguldīt - jo sanāk, ka mēs tik krāmējam zaptes burciņas pagrabā, bet kāds tik nes laukā...

no otras puses, ja nebūs ZF pasūtījuma un nevajadzēs zivis - audzētavas aizies ciet...
24.janvāris 2011, 16:07 | links
 
Nez kāpēc Heino agrāk šķita objektīvs, teiktu pat erudīts copmanis.
Heino, beidz blamēties, Alūksne ir no labajiem piemēriem. Tam nav nekāda sakara ar apsaimniekošanas trūkumiem. Ja godiģi, tad izņemot daudzu lamātos HESus, tad īsti nezinu nevienu sliktas apsaimniekošanas piemēru. Par Burtnieku dzird gan to, gan šo, bet neesmu bijis un komentēt nemāku.
24.janvāris 2011, 16:06 | links
 
Nezinu gan heino par ko Tu runā, nekādu mēslu stumšanu ezerā neesmu redzējis. Iebraukšanai Pilssalā ir uzstādīts iebraukšanas automāts, un tā nav vienīgā vieta, kur ielaist laivu ezerā. Pēdējo 3 gadu laikā neesmu aizķēris nevienu tīklu, katras brīvdienas esmu ezerā.
makšķernieks var braukt ar cik lielu motoru grib, izņemot maija mēnesi.
Un arī Igaunijā peldēt es varu tikai ar reģistrētu laivu ;)
24.janvāris 2011, 15:59 | links
 
Vienā vai otrā veidā bet līdz kaut kādam apsaimniekošanas modelim būs jānonāk (šeit es vairāk domāju ezerus). Jo piemetot rupjus skaitļus valsts normālu apsaimniekošanu nevar pavilkt. Kaut vai runājot par to pašu kontroli (kura itkā būtu jāveic valstij). Pieņemot ka Latvijā ir 3000 ezeru tad pat ņemot pēc rēķina ka vajadzētu būt vidēji vienam inspektoram uz 25 ezeriem (upes nemaz nerēķinu) tad sanāk ka vajadzētu 120 inspektorus. Ja rāķinam kaut vai 250 Ls uz rokas mēnesī tad (rēķinot ar vid.lv algu kalkulatoru) tas jau izmaksās vairāk kā 600 000 Ls gadā. Nemaz nerunājot par tehnisko nodrošinājumu un tamlīdzīgām lietām. Vai kāds tiešām uzskata ka bez apsaimniekošanas varēs nodrošināt normālu zivju resursu apsaimniekošanu?
24.janvāris 2011, 15:56 | links
 
daddy j, nu tas agri vai vēlu pie tā tāpat nonāks. Ja vien par šo naudu tiks laistas viekšā jaunas zivis.
24.janvāris 2011, 15:52 | links
 
Andris ABC, neviens nenomirs, ja arī neiekasēs tos 2 ls. Jābūt informācijai, ka tā ir biedrības laipa un par tās izmantošanu ir jāmaksā. Ja neiekasē labi, ņeviens 2 ls dēļ nestāvēs pie laipas 24/7. Ja kāds dodas apgaitā un paprasīs tos 2 ls no Tevis tad nav ko šūmēties.
24.janvāris 2011, 15:47 | links
 
labajām zivīm, nu tām kur skaits ierobežots, vispār varētu ieviest licenci - ar ko tad lasis labāks par samu vai alatu?? :))
24.janvāris 2011, 15:47 | links
 
andzus69,atceros,vel nesen ka Jaunaluksnes pagasta meslus ar buldozeru stuma ezera un neviens neko nevareja darit.Vel joprojam Aluksksnes ezera var peldet pec noteikumiem tikai ar CSDD registretu laivu un pimeram igaunija registretu laivu nevar pec noteikumiem.
Kapec man par savas laivas izmantosanu vinu dinu jamaksa tikpat par ko citam vietejam jamaksa gandriz vai par pusgadu,kapec sada diskriminacija publiska udenstilpne?
Tapat ezera gandriz nekur nevar nolaist savu laivu,pilssala tacu iebraukt nedrikst,atlauju tapat nepardod.Ja ezera riko udensmotosporta sacensibas tad kapec makskernieks tikai ar mazu motorinu var peldet?
Kapec es vina diena ar laivu velcejot tris rezes varu iebraukt tiklos,par ko tad ipasu es papildus sanemu perkot licenzi piemeram atskiriba no Pullana ezera.
24.janvāris 2011, 15:46 | links
 
guntarskl, tas bija kā piemērs. Jo es nezinu kāda ir situācija ar samiem Rīgas HES, es zinu ka kvokina visās malās un katru dienu. Man tā tīri subjektīvi liekas reta zivs, tāpēc arī pieminēju. Ja kāds samotājs pateiks, ka tās mantas ir gana, lai jau būtu. Bet, ja sami sāk iet mazumā, vai nebūtu jāpadomā par to viņu resursu papildināšanu? Un tad tā kļūs par licenzēto zivi, ja makšķernieks nezin mēra sajūtu un bāz maisā visu, kas iztur mēru.
24.janvāris 2011, 15:44 | links
 
eergli,
kā tur būs ar tiem biedriem, viņi katrs rindas kārtībā dežūrēs pie tās laipas pa 12 vai pa 24 stundām, lai no gribētājiem to latiņu iekasētu. Es piemēram labāk samaksāšu tos dažus latus, lai man brīvajā brīdī nav jāskrien laipu būvēt, niedres pļaut, pie laipas dežūrēt. Šo laiku es labāk veltīšu ģimenei vai copei.
24.janvāris 2011, 15:41 | links
 
Ērgli, par samiem. Turpmāk Tavus tekstus uzmanīgāk izvērtēšu, vai ir vērts lasīt....
24.janvāris 2011, 15:36 | links
 
heino, tas ir ļoti nopietns robs, ka neviens jau īsti nekontrolē tos licenzētās makšķerēšanas organizētājus. Un tas ir viens no Sadarbības padomes pamatuzdevumiem sakārtos šo sfēru.
24.janvāris 2011, 15:34 | links
 
Tads neliels izvilkums par LICENCĒTO MAKŠĶERĒŠANU DAUGAVĀ LEJPUS RĪGAS HES.

9.1.11. katru gadu līdz 31. decembrim iesniegt Valsts vides dienestā izskatīšanai un apstiprināšanai pārskatu par veiktajiem dabas aizsardzības un zivju resursu papildināšanas (ja tāda ir paredzēta) pasākumiem, kā arī informāciju par licencētās makšķerēšanas organizēšanai nepieciešamās infrastruktūras izveidošanu un uzturēšanu;

9.1.12. nodrošināt vides uzkopšanu 5 metrus platā krasta joslā licencētās makšķerēšanas zonā.

9.2. Par drošības pasākumu ievērošanu, makšķerējot no krasta, laivas vai ledus, kā arī citu normatīvajos aktos noteikto prasību, kuras neattiecas uz šī Nolikuma būtību, ievērošanu, licencētās makšķerēšanas organizētājs neatbild.

10. Licencētās makšķerēšanas organizētāja pasākumu plāns zivju resursu saglabāšanai, papildināšanai un aizsardzībai.

10.1. Licencētās makšķerēšanas organizētājs, ievērojot zinātniskās rekomendācijas un zivju uzskaišu rezultātus, izstrādā un īsteno pasākumu plānu zivju resursu atjaunošanai, papildināšanai un aizsardzībai licencētās makšķerēšanas zonā Daugavā lejpus Rīgas HES un Rīgas HES ūdenskrātuvē, kas ietver:

10.1.1. malu zvejniecības ierobežošanu, normatīvo aktu ievērošanas kontroli un makšķerēšanas licenču pārbaudes;

10.1.2. atbilstoši ieņēmumiem no licencētās makšķerēšanas un Pārtikas drošības, dzīvnieku un vides zinātniskā institūta rekomendācijām piedalīties zivju krājumu pavairošanas un dabiskā nārsta aizsardzības pasākumos.

11. Licencētās makšķerēšanas un vides aizsardzības prasību kontrole.

11.1. Licencētās makšķerēšanas noteikumu ievērošanu atbilstoši kompetencei kontrolē Valsts vides dienesta Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldes inspektori, Valsts vides dienesta pilnvarotas personas un Salaspils novada pilnvarotas personas, kā arī kontrolē var piedalīties valsts policija, Salaspils pašvaldības policija, kā arī savas kompetences ietvaros šī Nolikuma 9.1.7.punktā minētā licencētās makšķerēšanas organizētājs un tā norīkotā persona.

11.2. Licencētās makšķerēšanas organizētāja pienākumu ievērošanu un izpildi savas kompetences ietvaros uzrauga Valsts vides dienests un Valsts ieņēmumu dienests.

Dimzel nevienu atskaiti neizdevas sameklet interneta!!!Tad ko gan ir devusi si licenzeta makskeresana?
24.janvāris 2011, 15:31 | links
 
Andris ABC runa nav par BIZNESA projektiem, bet vides sakārtošanu ap sevi. SO biedri sametās un uztaisa 5 laipas, izpļauj niedres, ielaiž zivis, lai PAŠIEM būt ērti makšķerēt un būtu ko makšķerēt. Ja kāds vēlas šos konkrētos labumus izmantot, tad ir jāsamaksā par to. Tas neatpelnīsies, tas ir domāts pašiem lai būt ērti un būtu noteikta kārtība,ka kāds nesēž na hālavu uz cita galvas. Tāpēc apsaimniekotājs ir SO ar biedriem, kuri ir ieinteresēti konkrētajā ūdenī vai ūdeņos.
24.janvāris 2011, 15:30 | links
 
Mja,nez tas ir valsts vai tikai tvnet uzskats par makšķerniekiem http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/363174-alkoholikus_nav_kur_likt_nodala_parpilditam par alkoholiķiem.
24.janvāris 2011, 15:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager