Toņi , es vienmēr pa družeski , tikai man , kā kārtīgam žīdam , vienmēr ir peļņa jāgūst , es to kvoku esmu gatavs Tev pārdot , tiesa par trīskāršu cenu , nekā es Bumam maksāju .
Sīkais , biju pašā Lielupes un Vārkaļa satekā , mēģināju gan tā gan tā , uz gruntenes kartupelis , dzīvais uz pludiņa , bet pa tukšo , vai nu kvoks nepareizais , vai nu šodien vimbu tur nebija .
gintgg uz kurieni biji sodien?
es rita ieshu uz lielupi kautko meginat!:)
tu ar pludinu vai uz grunteni meginaji!
dzirdeju ka Garozaa velkot araa baigi vimbas!:)
varbut jamauc uz turieni!:)
sveiks, siikais, atbildot uz tavu jautājumu- vimbas sākas uzreiz , kā iziet sami, pirms tam tās slēpjas (no tiem samiem), cope sākas 1 aprīlī pl. 13:00, agrāk var nemēģināt. Dzīvo vimbas sākot no Bauskas (ir tāda pilsēta) līdz grīvai. Kā viņas ķert - sk. sadaļu "Barība baltajām zivīm"
iemet pludu it kā tīrā vietā , pēc brīža copes imitācija, kad kāds štrunts aizķer auklu peldot nedaudz zem līmeņa, tu baigi piecērt un izvelc drazu kušķi
kaut kur jau pa druskai tas vimbs ir, reku grabovskis teica ka viņa comam jau esot pie 14. bet tur laikam nepietiek ar super tehniku, super kātu, super spoli un super barību, galvenais jāzin kur tas vimbs sēž šai laikā. Liekas jāklausa gulbim, jāatslābst un jāpapludina kāda rauda mierīgā stilā