Pēdējā laikā sācis kost parupāks zanders, reti kurš zem 3 kg. Bet šitas karstums aizvērs muti ciet šiem. Zvērā karsts laukā, zušiem vajadzētu tā kā kost.
Lai te nebūtu pilnīgs klusums, kautkas jāieraksta :))
Sestdien bijām ar bijušo darba kolēģi no Jelgavas uz zandartiem iebraukuši-parādīju kolēģim ezeru un kādas zivis tajā dzīvo :))
Copē gāja ļoti labi, bilžu nebūs, jo jau pat te visiem sāk skaust :(( Skaudīga tauta tie latvieši ir...
Za ribalku! Ne asakas!
viens zandarts un viens zutis, visu nakti staigāja negaisi apkārt, grozījās vējš, dabūju nakts melnumā 3x kuģi pārenkurot. Pārsvarā pūta bada-Austrumu vējš-tāpēc arī copes nebija.
Pēcpusdienā ,pēc pasaules čempionāta laivu gonkās , bija vērojama gara strīpa copmaņu, kas brauca ezerā. Nu mēs arī nolēmām iebraukt noķert kaut ko:).
Man tika zemmērs žanis, Margrietai mēra līdaka, un pa vienam līdaku un zandartu zemmēram.
Andzus, sveicieni, cerams esi pēc setdienas vakara atguvies :)
P.S. Laivu gonkās Latvijai pasaules mačos abās klasēs zelta "lietas" :
Nu jā,laiciņš mūs lutināja.Andža,kā tu pie dzīvības uzturi auslejus.No tā brīža,kad saķērām un līdz tam brīdim kad sameklējām vietu copei,pagāja max 15min,uzsākot copi jav 70% ausleju bij kirdix:(.Ūdens tika mainīts regulāri.Var būt tādēļ arī tāds rezultāts,jo beigās jav tik ar beigtu vīķi bij jā-šoto:)
Pagaišā nakts bija labākā laika apstākļu ziņā, kas pagaidām bijusi šovasar :) Pilnīgs bezvējš, silts, nu ideāli pasēdēt tādā naktī uz ezera :) Es arī biju ezerā- cops, nu tāds, varēja būt labāks- 3 mazos atlaidu un 2.5 kg un 1.3 kg laivā. Vēl copes arī bija.
Neliela atskaitīte.šo nakt bijām ar kolēģi žaņos,vismaz es tā domāju:)rezultāts-kolēģim viens 49cm,bet man nikā,pirms prom braukšanas pavelcējam,man piekodās līdaks~2kg,kā teikt mierinājuma balva:).Kopumā,laiks labs,cops-varēja būt labāks,bet ir ok.
Njā, dzirdēju, ka citiem bijis daudz..
šonakt čābīgi, bet viens zutis un viens zandarts uz diviem tika. Visu sačakarēja laiks- nenormāls pūtiens kārtējo reizi naktī. Nakts melnumā nācās mainīt vietu, jo nevarēja vairs tādos viļņos normāli paķert un nostāvēt vietā. Cik var šovasar pūst pa naktīm kā trubā.. 2 naktis šovasar tik ir bijušas mierīgas.