MN nekad neļaus brīvi ķert un paturēt lašveidīgās zivis visā Latvijā, par to varam nesapņot, tāpēc vienīgā iespēja ķert ir LM, par naudas izlietojumu pilnīgi piekrītu, ka naudai, vismaz procentiem 60, vajadzētu atgriezties konkrētā upē, tieši par to vajadzētu atbildēt LM organizētājiem. Patiesībā jau izkontrolēt popūlārākās vietas var, ja procesā ir iesaistītas vairākas pašvaldības, pietam, jo vairāk pašvaldību iesaistīts projektā, jo mazāks finansiālais pienesums ir katrai atsevišķi, līdz ar to naudas pelnīšana (kas jau tā ir apšaubāma, īpaši Gaujā) nebūs pasākuma mērķis.
šajā gadījumā ir tā, ka kaut kas mainīsies neatkarīgi no tā būs LM vai nebūs, sliktākais scenārijs ir vispārējs makšķerēšanas aizliegums 5-6 mēnešus GNP teritorijā, "labākais" variants spiningošanas liegums no 15.09. līdz 31.12.
man nav pieredzes šajā jautājumā, tāpēc 'jālūdz, lai zinātāji pasaka, cik pamatots varētu būt spiningošanas lieguma pagarinājums, tiešām zivis vēl nav iznārstojušas līdz 1. decembrim, kāda ir jūsu pieredze?
Urmasam var piekrist, tajā, ka bieži vien liekās, ka MN viss tiek darīts, lai pēc iespējas vairāk sarežģītu copmaņu dzīvi
pietam, GNP ir tikai viena daļa Gaujas, cik zinu, tad pie pirmā HESa , ļoti tālu uz augšu no GNP večiem tīklos taimiņi ir itin bieži, nerunājot par Ādažiem, kur vietējiem "vimbotājiem" labā pavasarī ir pa 50-70 taimiņu, patiesībā jau tēma ir ļoti smaga un līdz loģiskam, visas puses, arī lašus un taimiņus apmierinošam lēmumam vēl ir ļoti tālu
6.decembris 2011, 11:09 |
links