Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Imitētāj- Nemaldini cilvēkus, es sen jau zinu ka Tu tikai ieliec informāciju bet pats neko nezini. Jautājums cik gadi šogad ir VAA un cik gadus es nodarbojos brakaru apkarošanu?
VP ir viena nodaļa kas nodarbojās gan ar maliķiem, un nodaļa kas nodarbojās ar tirdzniecības pārkāpumu novēršanu.
Imitētāj paņem krastā nopērc piecus lasīšus un brauc mājās es pavērošu kā Tevi uzvilks, protams ja nebūs papīri par to izcelsmi.
2.decembris 2012, 21:12 | links
 
Naziss - neviens nenoliedz, ka esi lielos apjomos veicis darbības, kas nodrošina zivju resursu ilgtermiņu saglabāšanu, bet galvenokārt šādas darbības tika veiktas VAA licencētās makšķerēšanas vietās, kur slauc naudu par makšķerēšanu.
Kopumā ir pareizs viedoklis, ka makšķernieks nedrīkst (zivis) lomu pārdot, bet nekur nav teikts, ka nedrīkst pārdot apstrādātas zivis vai zivju izstrādājumus, būtībā iztīrītu zivi var pārdot. Jautājums - ikrus nedrīkst tirgot, kur tas rakstīts, ja tā ir komercdarbība vai saimnieciskā darbība, tā nav policijas kompetence. Nu jā pagājušo nedēļu atpakaļ bija pilnmēness, pilns tur tādu rakstītāju.....
Loms - tas ir zivju daudzums, kas atrodas pie makšķernieka nepabeigtas darbības laikā (makšķerēšana), ūdeņu tiešā tuvumā un ja cilvēciņš var aiztransportēt zivi prom no makšķerēšanas vietas un uzglabāšanas vieta neatrodas tiešu ūdeņu tuvumā, tad pat ir ļoti OK.
2.decembris 2012, 20:54 | links
 
Loshuliganos, nevis dienā, bet gan makšķerēšanas reizē. Un tas nav viens un tas pats. Cilvēks, kurš dzīvo pie upes, vienas dienas laikā var makšķerēt n reizes, katrā reizē noķert pa lasim, un nebūs viņš neko pārkāpies. Mūsu likumdošana, pagaidām, nenosaka, kas ir makšķerēšanas reize.
2.decembris 2012, 20:35 | links
 
Jebkurā gadijumā makšķernieks lomu tirgot nedrīkst.
Imitētāj- Gudrelis vai nē nebūs tev lemt, vismaz esu kautko darijis lai nākotnē tā zivtiņa būtu.
es neklusēju bet saku kā ir, es savu darbu izdariju, lai pārbauda no kurienes ikri, kā iegūti vai ir visi papīri. Ja Daugavā noķer lasi var jau sagadīties ka kāds slauks viņus bet mana prakse rāda ka zivis kas iegūtas maluzvejniecībā tiek pārdotas pa tiešo kaimiņam, vai draugiem bet nejau par tādu ciparu. Šie ikri vsdrīzāk būs oficiāli atvesti no Lietuvas vai Estijas.
2.decembris 2012, 20:29 | links
 
1 lasi vai 1 timiņu dienā Daugavā drīkst. http://www.vvd.gov.lv/lv/?id=131
Ja copē vairāk tad pārkāp noteikumus, un ja pārkāpj noteikumus tad var copēt jebkur ar jebko un visu gadu.
2.decembris 2012, 20:28 | links
 
Loshuliganos, lūdzu nemaldini cilvēkus. MN nav noteikts, ka 1 lasis dienā. Ja pareizi saplāno dienu, tad var arī 10 lašus dienā paturēt.
2.decembris 2012, 19:36 | links
 
Kāpēc tad nelegāli? Daugavā 1 lasis dienā ir pilnībā legāli.
2.decembris 2012, 19:35 | links
 
Naziss - tas labi, ka aizsūtīji VP darboņiem šo informāciju, bet tālāk, kas viņiem jādara? Vari paskaidrot vai esi kārtējais gudrelis, kas tikai var aizsūtīt un pēc tam vaidēt, ka neko nedzirdi.
Nu, kas tad tiem VP darboņiem jādara, pēc Taviem uzskatiem ?
2.decembris 2012, 19:18 | links
 
Nazis, atsitīsies mierīgi, jo Daugavā jau ķert un
nemt nav aizliegts. Vienīgi ko var mēģināt piešūt ir nereģistrēta komercdarbība.
2.decembris 2012, 19:16 | links
 
Tas ir pilnīgs fufelis Kaimiņš kaimiņam riebj.Vēl tikai mājas numuru vajadzēja uzrādīt :DDDDD
Rīgas rajons, Ķekavas pag.
Naudītes iela
Tā tās lietas nedara :DD tā tikai padstavas būvē :DDD
2.decembris 2012, 19:14 | links
 
Es jau pagājušo nedēļaizsūtiju VP darboņiem šo informāciju, pagaidām neko nēsu dzirdējis. Par ikriem zaudējuma atlīdzība 100g. = 100Ls ; 1kg = krimināls :)
2.decembris 2012, 19:08 | links
 
Nu ja ka legāli,un zinātniskos nolūkos svaigi pagatavojis populācijas pavairošanai!))))
2.decembris 2012, 19:00 | links
 
Džeks legāli saķēris :), LABA cena!
2.decembris 2012, 18:12 | links
 
ĒĒĒ Nazi,
tagad zini adresi kur jābrauc pēc lašu ikriem?..:)))
2.decembris 2012, 13:17 | links
 
Vot šitais ir labs!!!DDD
www.ss.lv/msg/lv/agriculture/foodstuffs/fish-and-seafoods/bjmxm.html
2.decembris 2012, 12:45 | links
 
Nu bet tas taču pašsaprotami - ja darbs saistīts ar zivju resursu atjaunošanu un krājumu pētīšanu tad rudenī varēs pacopēt. Olte pats vienā CL raidījumā teica, ka rudeņos iepērkot taimiņus, kas tur slikts? Katrā darbā savas priekšrocības.
1.decembris 2012, 13:14 | links
 
Var piekrist. Arī salacas krastos ir daži izredzētie, kas lašus rudenī varēja ķert. te nu rodas jautājums - kas ar šādu rīcību tiek pateikta pārējiem makšķerniekiem, kuriem laši jāķer pavasarī?
29.novembris 2012, 13:15 | links
 
A par ko tad lielais cepiens?Drīzāk jau par to ka Daži Lautiņi mums ir neaizskarami?Nu gluži kā Indijā svētās govis!Par to ka nevar kā agrāk izredzēto kompanī ķert pumpainos kā patīkās!Nu piemēram gaujā!Tjipa bijām pieci,seši veči,nu saradās visādi,salika stulbus liegumus!Zem hesiem arī bija viss kā nākās par piečuku inspektoram varēja martā ,aprīlī spiningot līdakas,zandartus!A par vienu otru svēto,runa gāja par kāla ezeru,kur pasākums izskatījās nevis pēc pāliju dzīves apsekošanas,bet pazvejošanas!Patīklojām,savācām līņus,brekšus un aizbraucām!
29.novembris 2012, 13:05 | links
 
Nu re cik skaisti,ir policija arī pavadzīme ar nokavēšanos atrodas,nav policijas katrs vāras kā māk.:)
Vēl pirms tam 4. novembra vakarpusē Salacgrīvā policisti apturēja kādu auto, kurā konstatēja 3 lašus. To īpašnieks nevarēja uzrādīt pavadzīmi par zivju iegādi. Tomēr pēc laiciņa to atveda lašu pārdevējs. Tas izrādījies Valdis Celmiņš, kuram ir līgums ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātnisko institūtu Bior, kas arī lieguma laikā ļauj ķert lašus zinātniskiem nolūkiem, tāpat vaislai.
29.novembris 2012, 11:16 | links
 
http://www.ss.lv/msg/lv/agriculture/foodstuffs/fish-and-seafoods/bjmxm.html

Domā, ko gribi, tā sakot.
29.novembris 2012, 10:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager