Zvaigzne, ko Jūs tik ļoti uztraucaties par tiem MOSP valdes locekļiem. Domāju, ka visi ir pilngadīgi un spēs un spēj paust savu pozīciju pret to "vispasaules ļaunumu - valdes priekšsēdētāju" :)), ja, kas nepatīk...
drīzāk pastāstiet cik reizes esat bijis pie, piemēram, Akmens Vieša Ventspils novadā, lai noskaidrotu kādas aktivitātes viņi veic, kas nepieciešams atbalstam, piedalījies kādos informatīvos pasākumos par vides resursu aizsardzību, vai piemēram cik naudiņas piesaistījāt sabiedrisko inspektoru apmācībām un aprīkojuma iegādei u.t.t. Tas mūs vienkāršos copmaņus vairāk interesētu nekā kā un kura valde pieņem lēmumus, protokolē vai atskaitās! ķerat to dzīvi vienkāršāk :) Ne asakas visiem un, lai skaista laivu sezonas atklāšana!
kristsKG, 30.aprīlis 2013, 22:16
kristsKG, neuztraucos par MOSP valdes locekļiem, ir katra ziņā kam uzticēties, kam atļaut darboties savā vārdā un zem kādiem darbiem likt savu parakstu...
Ja Jūs būtu nedaudz vairāk sekojis notiekošajam, tad zinātu, ka kungs ir lepni paziņojis, ka ir bloķējis manu e-pastu, un ņemot vērā vēl ļoti daudz iemeslu, zemu vērtēju Grīnberga kungu vai Akmens viesi. Attiecīgi, kamēr viņš vadīs Ventspils makšķernieku klubu, nevēlos būt kontaktpersona neatkarīgi no jomas. Ir pietiekoši daudz citu organizāciju ar tādu pašu darbības profilu, kurās varu noskaidrot manis interesējošos jautājumus ar kurām var sadarboties un kurām var domāt kā palīdzēt vai palīdzēt.
Mans uzskats, makšķerniekam nav pienākums nodarboties ar zvejas un makšķerēšanas noteikumu ievērošanas kontroli, bet ir jāievēro makšķerēšanas noteikumi, saudzīgi jāatlaiž tās zivis, ko pats vai ģimene nelietos pārtikā, saudzīgi jāizturas pret dabu, nepiesārņot un šāda attieksme jāmāca jaunajai paaudzei.
Ja kāds vēlas nodarboties ar zvejas un makšķerēšanas noteikumu kontroli, tad tā ir viņa brīvprātīga lieta, kas ir apsveicama, ja nodoms ir samazināt pārkāpēju skaitu vai izņemt bezsaimnieku mantu, kura nodara postu zivju resursiem (tīklus utt.) .
Manās acīs apsveicamāka ir šādu organizāciju darbības dabas kopšanā, zivju mazuļu ielaišanā, nārsta ligzdu izvietošana un šeit ir plašas iespējas iesaistīt brīvprātīgos, tas, vai to dara organizācijas, ir viņu ziņā.
Ja vēl aizvien uzskatiet, ka vienkāršajam makšķerniekam ir obligāti jāpiedalās informatīvos pasākumos par vides resursu aizsardzību un jāpiesaista nauda sabiedrisko inspektoru apmācībām un aprīkojuma iegādei u.t.t. tad vēlētos Jums uzdot to pašu jautājumu. Cik daudz līdzekļu Jūs personīgi esat piesaistījis un ko šie līdzekļi dod valstiskā mērogā, kā arī kādos informatīvos pasākumos par vides resursu aizsardzību esat piedalījies?
Par sevi, attiecībā uz pirmo jautājuma daļu atbildēšu Jums nedaudz vēlāk, par līdzekļu piesaisti - katrs makšķernieks pērk makšķerēšanas karti, neskatoties uz to, ka makšķerēju bez ledus sezonā pērku gada karti un man nav ienācis prātā prasīt vienas dienas atļauju, daļa no naudas nokļūst zivju fondā, kur var pietiekties uz finansējumu, piemēram, aprīkojuma iegādei.