2014. g. Aūksnes ez. sīgas salaidīs par 10500EUR, līdakas pa 7500 EUR, kur prioritātes zudušas?
medusa, 5.marts 2014, 09:50
Te nav nekāda sakara ar prioritātēm! Zivju fonda maksimālais atbalsts līdakām ir 6000, lašveidīgajiem 9000 euro. Ivar- nomierinies!
aspens, 5.marts 2014, 14:19
Tātad jāpierāda, ka 15000 līdakām un 0 lašveidīgjiem Alūksnes ezerā, nav jau akmenī iecirsts, ja vien ir vēlme.
medusa, 5.marts 2014, 16:01
Pirms kaut ko apgalvo- pārliecinies! Valsts atbalsts no zivju fonda līdzekļiem konkursā paredz šādus griestus. Ja Tu to vari mainīt- uzpriekšu, vajag tikai gribēt:)
aspens, 5.marts 2014, 17:35
Kas tur ko pārliecināties, vajag braukt, tiem kam algu par to maksā, un pārliecināt, nevajag miglu pūst atkal par to, ka kādam citam tas jādara, vai jāpārliecinās. Kas tāda Valsts? Kas to veido, kas lēmumus pieņem - Valsts, vai tomēr cilvēki, ja cilvēki, tad pie viņiem un pārliecinat, ka Alūksnē sīgas nevajag, vajag uz tā rēķina (ja citiem tādas vajag lai viņi laiž sīgas) vairāk līdakas, bet rādās, ka arī Tev gribās tās sīgas, kuras arī Tu nevienu noķēris nebūsi līdz šim!? Laižat vien ko gribat. Esmu runājis.