Flakais, abas šīs aukliņas noteikti nav uzskatāmas par tievām (ja par to ir jautājuma būtība). Nanofils ir pavisam kaut kas cits (lielākā daļa, kas pamēģinājuši, spļaudās, jo netur mezglos), savukārt fairlains kristāls ir krietni resnāks, nekā norādīts uz iepakojuma. Šīs abas var tīt virsū uz jebkuras normālas budžeta klases spoles, ja paskatīsies uz spoli mirkli pirms tam, kad iemetiena beigu brīdī jācērt lociņš ciet (tā gan jādara vienmēr), tad viss būs labi. Savukārt, ja runa joņo par tiešām tievām aukliņām (japāņu, kurām klasifikācija ir PE nevis mm) - Varivas, Sunline u.c., tad Dukaļskis (vajag tikai lasīt ekspertus, noteikti lasīt iepriekšējās foruma sarunas, jautājumus un atbildes) jau daudzkārt še ir teicis:
Shimano Rarenium C4, Shimano Stradic C4, Daiwa Luvias 2506. Ir jau vēl citas, tikai tās būs vēl dārgākas. Šīmaņu spoļu izmērs savukārt ir gaumes jautājums (teica suns, laizīdams kaķim pakaļu), vieni mikrodžigisti kliedz, ka vajag 1000 izmēru, citi ar putām pie krūtīm bubina, ka tikai un vienīgi 2500. Vopšem, gribi labu spoli mersedesa klases līmenī, velc no makiņa ārā vismaz 2000 einārekus.
andreiko, 22.marts 2014, 05:55
Šis ir tas gadījums, kad šīs auklas izmantošu tik un tā un smalkās japāņu pītenes atstāsim jau nākamajam posmam, par tām gana daudz ir izlasīts gan te, gan citos resursos, ar to pa lielam būtu skaidrs. Jautājums no manas puses bija tik konkrēts, lai nesačakarētu copi sev un pēc tam varētu dot arī atskaiti par abu šo auklu izmantošanu praksē. Par Nanofil ir ļoti pretrunīgas atsauksmes, arī tēma par mezgliem ir pašā galvgalī, bet pašreiz man būtu aktuāli zināt tieši par piemērotāko spoli. Makšķerēšanas apstākļi - lielākā daļa tiks pavadīta pie Kurzemes ūdeņiem - Bārta, Liepājas ezers, Saka, Venta u.c. Paldies par ieteikumiem, bet gaidīšu vēl kādu versiju. Ne asakas šodienas copē!