Zivju pagatavošanas receptes

Vislabák dilles lietot nopirktás no tantes tirgú,kas ir riktígi iesálítas,burcinjá.Ja,protams nav savu.
Ir viena laba recepte,bet neatzíshos nekad,D
28.decembris 2017, 19:11 | links
 
Kaut ko jau mēģināšu, bet pieredze ir tāda, vienreiz nopirku Stockmana Omārus divus, nu tik braukšu mājas un ēdīšu, beigās kaut kā ne tā,nē tāds katls, ne tas un nebija.. Tapēc gribējās zināt par tām dilēm, kur varētu dabūt 'tadas kā vajag! Nevis tās salatu dilles,
28.decembris 2017, 18:50 | links
 
Reiz lasīju, ka savā laikā KomPartijas funkcionārs A. Voss vēžus vārījis alū, beigās tur vēl ielējis pudeli konjaka. Protams, dilles un sāls pats par sevi.
Par recepti, es domāju, nu pamēģināt taču var.
28.decembris 2017, 18:33 | links
 
http://receptes.tvnet.lv/recepte/13887-variti-vezi

Vai varetu but labi? Lasu gan, ka visu liek somi,zviedri kuriem jau tas laikam ir tradicijas no bernu kajas, cukuru tikpat cik sali.
28.decembris 2017, 18:00 | links
 
Es tieši tapēc arī rakstiju, ka vienmēr jau izmanto ar ziediem, nevis tās salatu dilles kas ir Rimi,Elvi,Maxima un pat Siguldā! Es esmu edis vēžis gan laivojot salacā, tie gan man nepatīk jo cieti, gan arī pargajienos, copes,jaņos latgalē, man vēži garšo, esmu gatavs samaksāt. Nesatraucaties tik ļoti par manu naudu puikas! Mums ar sievu vienakrši ir apnikuši tie svētki ar rosoliem, karbonādēm,kotlet;em. Neparprotiet, bet nu.. Mums šogad 5 svētki vienā tā teikt būs. Mans jautājusm bija, ja es nedabūju šīs vajadzīgas dilles, vai ir kāda varbūt cita recepte? Vai ari ko var pielikt klāt? Krievi saka, ka piemeram Platspīļu nevar gatavot tapatās, ka amerikāņu vai tur citu. PALDIES, bet austeres vairāk nekad, atceraties kā binam gāja? Man tieši tapatās bija vienās kazās, kamēr visi svin es tikmēr svīstu :D Puikas vai tiešām būs jazvana Ritiņam? Kadam numurs nav :D :D
28.decembris 2017, 17:46 | links
 
Par tām dillēm - kopš tā laika , kad rimiķī paostīju tos diļļu kātus ... vairs tās nepērku. Bet nu varbūt esmu izlepis ...
P.S. Katram sava uts. :)
28.decembris 2017, 17:15 | links
 
Mareen, ir tā, ka labākās dilles tādam procesam ir tās, kurām ir ziedi un tikko aizmetušās sēklas. LV apstākļos tādas ir vasarā atkarībā no tā, cik agri tās ir iesētas.
Pats vari iesēt podā vai kastītē uz palodzes. Būs vismaz ekoloģiski vitamīni pašam. Dīgst gan viņas lēni, kādas pāris nedēļas jāgaida.
28.decembris 2017, 17:14 | links
 
p.s.
tās dilles gan liku daudz, iepriekš minētā dēļ.
28.decembris 2017, 17:09 | links
 
Un rēķini, ka 2 eur ir norādīta cena, sākot no... Es piekrītu Daddy un savu naudu šajā netērētu. Bet cita galvā un makā nelienu :) Ja ar lašiem viss ok, tad arī drīzāk skatītu tīģerenes, vai ja pa visam ekskluzīvi, tad FB bija lapa kur tirgo svaigas austeres, ja nemaldos 25gab, 50 eur...tās gan ne visiem garšo.
Un ja par dillēm, tad vasarā vārīju no vidējām rimi dillēm un viss bija pa pirmo.
28.decembris 2017, 17:09 | links
 
Veikala dilles parasti nav izcilas ar aromātu. Un jāatzīst, ka tādas īstas dilles izaudzēt tagad arī ir problēma, dēl tā, ka to īsto šķirņu sēklas nav. Izvēle ir, bet tās nav gluži tādas. Ja ir savas, tad var sasaldēt, vai izžāvēt, vai ar sāli samaisīt.
28.decembris 2017, 17:06 | links
 
CT nezinu, bet svaigas dilles parasti ir rimi, maximās, elvi... dajebkurā lielveikalā, vismaz Rīgā un Siguldā noteikti.

vēži vairāk "glamūram", ēst tur nav ko...tāpēc baigo naudu "spainī vēžu" es neieguldītu, 2 eur/gab (!), par tādiem knapsieriņiem...

es drīzāk paņemtu jēlas tīģergarneles pāris kilogramus, tur arī panašķoties sanāktu...
28.decembris 2017, 16:55 | links
 
Bet Rimi ir tās mazas, nezinu ka nosaukt salatu diles. Bet vai kaut kur ir noperkamas tās lielas? Jo cik saprotu tas ir vajadzigas lai butu super? Jautaju puikiem, jo nepatik man uz buj duj kaut ko darit, seviski ja maksa par pasakumu. man ar to anglu valodu nav ta baigi super, bet google aptuveni sitadu atrodu visvairak http://allrecipes.com/recipe/140993/louisiana-crawfish-boil/
Doma dilles un sals labak bus? Es esmu edis tik brauciens pie ugunskuriem un tad jau viss ir galigi pa prosto
28.decembris 2017, 16:53 | links
 
13 vēl ok, bet 10 manā skatījumā ir pa mazu, bet katrs pats jau skatās.

Ja par recepti, tad izmantoju tikai sāls+dilles un nezinu kam būtu jānotiek, lai kaut ko citu mēģinātu :) Ja par dillēm, tad par centrāltirgu nezinu, bet lielajos Rimi ir noteikti.
28.decembris 2017, 16:46 | links
 
Ko tu stasti? Bisku es rubiju ari 13cm tas ir milzenis. Lasu lietas man ir sakartotas, tur sushi taisis sievina! Vairak interese kada laba recepte uz veziem.
28.decembris 2017, 16:23 | links
 
Tavā vietā provētu tikt pie pāris skaistām, svaigām Pērtnieku forelēm, izgriez filejas, lielāko daļu nokūpini, pārējo mazsālītu uz maizītēm/lavašā + ikru maizītes. Es tā sataisīju uz ziemīšiem, visi bija starā!!!
28.decembris 2017, 16:16 | links
 
Vecīt...10 līdz 13 cm ir mazi kurkulīši, no tiem vispār nekā nebūs pat ko īsti apsūkāt.
28.decembris 2017, 16:13 | links
 
Šogad pienākums man taisīt 31 pie sevis!

Pirmo reizi nežēlosim nekam, ka nekā mammai tieši arī apaļi 70, jaunais gads!

Nolēmām https://www.ss.com/msg/lv/agriculture/foodstuffs/fish-and-seafoods/fdngb.html?0.8097859504048741

Mans jautājums puikas vai Rīgā centraltirgū ir arī dilles vēl piejamas?

Jo Dobele ej kur gribi nav..

Kāds varbut var padalīties ar kādu knifu,izņemot sali un diles?
28.decembris 2017, 16:10 | links
 
Varbūt, kāds zin!?
Atceros no bērnības, vēdzeles marinādē! Nekur nevaru atrast recepti...!?
20.novembris 2017, 23:20 | links
 
Un vēl mazs komentārijs par to "apdegšanu". Gadiem mēğināju saprast kapē restorāna zivs, steiks ir bik labāks kā sanāk mājā. Tad salasījos, ka visās gaļās, arī drāzeņos ir tā saucamie "cukuri". Un cukurs paliek garšīgs tad, kad to karamelizē (būtībā pārvērš cukurgailītī). Šajā brīdī varbūt kāds acerēsies savas mammas-omammas štovētos Ziemassvētku kapustiņus, kam klāt lika karamelizētu cukuru parasto. Tad lūk, ja ļausiet gaļai (jebkurai) i drāzeņiem VISPIRMS strauji "apdedzināties" (nejaukt mellu ar brūnu), panākumi būs lielāki. Pēc tam, kad krāsa (karamele) ir ok, skatās vai vēl vajag termisku apstrādi turpināt, lai dabūtu vajadzīgo konsistenci. Bet nu - "practice makes perfect", līdz ar to kurinam, kurinam, ballējam, neguļam! :)))
7.maijs 2017, 00:11 | links
 
Ahoi, kolēgas! Vimbiņu vienkārši cept samācījos Lauču akmens restorāniņā. Nācās gan šķirties no deviņiem eināriem (!!!) par vienu porcijiņu, bet sistēmu atkodu. Vārdu sakot, sakarsē cepeškrāsni uz pašu jaudīgāko. Ideāli, ja ir grila režīms no augšas (parasti "zobiņu" simbols ar veņķeļātoru, no augšas). Bik sālīti, bik apslacīt ar olīvoil ("di sansa", ne "virgin"), zaļie pēc gaumes (dillīte, timiāns) - bik virsū, bik puncī. Var bik iegriezt sāniņā dažas štrīpas un uz tām sviekstiņa strēmelīti. Liek pannā uz cepešpapīra un maksimāli tuvu karstajam elementam (lai simulētu grilu). Cep apm 15 min un tad skatās - vajag lai ādiņa bik apdeg (tumši brūnīgs). Ja biezāks zivtiš, var ātri apmest uz otru pusi un padedzināt vēl. Kad krāsa ir dabūta, uguni griež nost un ļauj zivtiņai 5min "atpūsties" - bik apdegušās ādiņas āroms, lai ievelkās. Duris baigi nevirina, lai tas "piedeguma" dūms neaizmūk. Šis vispār attiecās uz jebkuru zivi, ne tikai vimbu. Vienīgi ja plāniņa, kā, teiksim bute vai asarīc, tad moš pat 10 min "dedzināšanas" būs pietiekoši. Tīra, grilēta garša. Bez majonēzēm utml. Es kādreiz vasarā ielikšu procesa bilžas. Svarīgi sprast, ka atslēga ir straujā "apdedzināšanā". Jo zivtiņa pati par sevi krāsnī ir gatava 10-15 minūtēs. Ja sāk baigi dūmot, tad vai nu ir pa ilgu, vai pa tuvu karstajam elementam. Un jā, asakainums no šī nezūd, za to - garša! Īsumā - liels karstums, ļauj bik apdegt, neaizmirst taukvielas. Bon apetit!
6.maijs 2017, 23:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager