Makšķerēšana jūrā

vieplis....
kas tad tev zinoja???
30.novembris 2009, 20:41 | links
 
Lidz kadam datumam butes veel var kkeert ? Un cik ilgi vinnas vispaar veel kkersies?
30.novembris 2009, 20:00 | links
 
Tiko apskatījos paris ziņu vietas nu lielākā daļa izskatās ka jurkalnē bija ok!
30.novembris 2009, 19:03 | links
 
Man pa dienas vidu ziņoja no V-pils puses. Bet neteikšu!
:DD
30.novembris 2009, 19:00 | links
 
Vot man ar intresē jūrkalne,kāda jūra! ? Varetu tur ar kāds kuters uzsēsties tad vismaz info par jūru visās ziņas rāda :)
30.novembris 2009, 18:56 | links
 
Jūrkalnē nav kāds bijis šodien?
30.novembris 2009, 18:49 | links
 
šodien jūrā ir ko darīt?
30.novembris 2009, 10:51 | links
 
Kam laba atpūta,kam kas,bet man cope galīgi garām - vieni bērneļi.Lielākā bute ap 200gr.,ko arī ieliku spainī,bez tās vēl divas lapiņas,kas ierijušas līdz dirsai,pārējās ,,pāri bortam,, !
30.novembris 2009, 10:05 | links
 
Sesdien no rīta pie Ziemeļu mola bija pārdomu brīdis - iet vai neiet.Vējš liepājnieciski stiprs un lietus lāses ik pa brīdim šim palīdz.
Galu galā brīdiena. No gultiņas esi laukā, sieviņai buču iedevis un kafija arī padzērusies.
Bija jautri, jo plakanās ik pa brīdim pieteicās, lai šīs izceļ no ūdens. Kolēģiem labāk veicās jūrā, bet manējās pretējā pusē bija sapulcējušās.
Bija lielas, lielākas un ne tik lielas. Kā jau copē, bet kas bija paredzētas - tās visas tika līdz krastam.
p.s. Kaut arī gandrīz nelaiks, taču tramvajs no Lietuvas pienāca ik pa brīdim. Uzņēmīgi ļaudis.........Ne asakas decembrī.
30.novembris 2009, 09:50 | links
 
Vakar ar 3 kolēģiem bijām aizdevušies uz Ventspils pusi bušu copē. 7:00 no rīta jau kāti bija iemesti jūrā un sākās sīko uzbrukums, pa retam trāpās arī kāda viduvēja, bet baigi maz, jūra bija pārsteidzoši mierīga - vilnis nekāds, straume ar nebija un zāle ar nē. Kopsavilkums - pirmajam čomam kādas 6 butes + raibais ap 50 cm; otrajam kādas 7; trešajam pie 30 - kā tumsā kātus starp mums visiem sameta, tā arī visu dienu stāvēja - un veicās čalim; man 14 - ar vienu kātu nostaigājos turpu šurpu, bet neko prātīgu ar nedabuju, vienīgi nepaspēju uz skaistu laša copi - kāts asi lokās un pēkšņi iztaisnojās, kad pieskrēju klāt svins bija gandrīz krastā atnests, un galā nekā. Ap 15:30 cope beidzās pilnībā, pat mazās lapiņas vairs neņēma 17:30 devāmies uz mājām.
30.novembris 2009, 09:35 | links
 
Vakar tomēr aizbraucām uz Miķeli, no 9-13 uz trijiem kādas 10 butes, nelielas, nāca arī nu ļoti mazas, ko jāmet atpakaļ, bet blakus vīrelis uz garneli izvilka ap 1.5 kilo lasēnu, paveicās. Vēlāk pārbraucām uz Sīkragu kaut kur, tur vēl sūdīgāk . Atpūta ok, bet nu zivis gan jau būs citreiz.
30.novembris 2009, 09:27 | links
 
Vakar Siikragaa cope videeja...
30.novembris 2009, 06:45 | links
 
Naujau tik traki ar to draugu būšanu,dauddz copmaņu esmu saticis.
29.novembris 2009, 23:54 | links
 
Viepli- molodec es arī To Draugu būšanu ignorēju PILNĪBĀ ;DDDDD
29.novembris 2009, 23:47 | links
 
Šodien winguru nepievīla - līdz 8:30 neliels lietiņs, tad nomācies un nelija, bet pēc 12:00 saulīte un balti mākoņi. Cope līdz 13:00 samērā laba. Bija jau pietiekami butes vavilktas (ap 3,8 kg). Metu tālu ap 100 - 130m. Tad līdz 16:00 pārsvarā sīkās. Pa vidu pāris tikai virs izmēra.
Kolēģim savukārt metiens līdz 70 - 80 m. un līdz 13:00 labi ja pāris mazas butītes. Pēcāk kad man vairs neķērās viņš ar saviem tuviem metieniem līdz 16:00 panāca mani. Katram nedaudz virs 4 kg. Man tomēr tālumā lielākas, bet neviena tik un tā nebija virs 400 g. :(
Viļni varētu teikt, ka nebija vispār. Zāles necik un straumes necik. Lēns muguras vējš. Laiks super.
Atrašanās vieta pa vidu starp Ventspili un Kolku.
Bet katrā ziņā copi nebija iespējams redzēt, jo sīkās butes visu laiku kātu raustīja. Vilku ārā tajā brīdī, kad kāts pierimst raustīties.
ēsma - garnele
29.novembris 2009, 23:32 | links
 
murks
Tev ir vēstule, chpokšs
29.novembris 2009, 22:13 | links
 
Breks;es saprotu,ka no ceļa nost nebrauksim,kāpās iekšā arī,tātad jebkur, kur man autiņs garām tiek es apstājos un stāvu.
29.novembris 2009, 22:00 | links
 
parasti jau pie ozollapiņām ir ari "ķieģelis".bet saprotoši cilvēki vairumu no "ķieģeļiem" ir novākuši.kaut ozollapa nozīmē dabas parku vai saudzējamo zonu,kautkā tā.itkā iebraukt tāpat nedrīkst.bet kvītis jau līmē muņiki.viss atkarīgs no viņiem.pagaidām bog miloval,tpfu tpfu tpfu.
29.novembris 2009, 21:53 | links
 
murks
Izlasi dabas aizsardzības joslu likumu
29.novembris 2009, 21:50 | links
 
Jautājums visiem copmaņiem.Iebraucot jūrmalas zonā sastopamies ar ''ozollapu'', dabas liegums.Ceļu satiksmes noteikumos tādas zīmes nau,jūsu rīcība?
29.novembris 2009, 21:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager