udens2 [08.02.21]: tak loģiski ka ir pandēmija,ja ar visiem ierobežojumiem slimnīcās nevar nodrošināt normālu darbu,tad iedomājies kas būtu ja nebūtu ierobežojumu
Līdz covidam slimnīcas tika galā.. Nebija gadu rindas uz operācijām, viss bij ok..
Varbūt tomēr ir slimnīcās personāla trūkums ne pandēmija?
Tu zini, ka reģionos pa šo laiku tika aizvērtas slimnīcas, tagad, lai tiktu pie ārsta man jābrauc ārpus sava rajona līdz pat Rīgai kur viss tagad nosprūdis(lasīt līdz covidam). Tagad tās telpas stav tukšas.. skolas tapat. Te nav pandēmija, te ir medicīnas organizēšanā caureja.
Man klasesbiedri ārsti, atrodas Vācijā. Atver acis ibio, ne tv pults galvenais operator.
Māte lauza roku, blja šuves nav kas pārsien, ibio covids.. Kas ir jāpīpē, lai ko tādu gvelztu. Agrāk visās politikas kļūdas slēpa aiz eiropas regulām.Tagad pandēmija. Sāka latviešu zēni braukt uz eiropu apmaiņās atklājās viņiem tik stingru prasību nemaz nav. Sekas aizvērti uzņēmumi. Kas atbildēs par šo?
Kovids, pavasara histēriju neatceries, plasmasa konteineri, stadioni pārpildīti. Ja tev nav galvas uz pleciem, tad negvelz kā toņa sektants, kad visur viņu redzi.