Alūksnē baigais vējš, bet kaut ko vakariņām salasīt varēja. Nevar teikt, ka baigi ķērās
Abavnieks, 21.janvāris 2022, 01:29
otrā bilde kā restorānā:)
21.janvāris 2022, 09:28 | links
Alūksnē baigais vējš, bet kaut ko vakariņām salasīt varēja. Nevar teikt, ka baigi ķērās
Abavnieks, 21.janvāris 2022, 01:29
Duxxx [18.01.22]: Juglas kanāls. tuvāk atvērtajam ūdenim. diena saulaina, cope varēja būt labāka. tautas nemērā.Pliči, vimba un rauda uz balansiera ja? Un necemmerējot? Tīri mutē paņēma mānekli, ja? Var jau dirst šitie nolādētie maliķi.
man 4 ieskaites asari, 1 vimba (skaista) un 4 ņemami plinderi, a arī 1 smuka rauda. viss uz šķērseni.
ap 10-iem no rīta viens laimīgais tika pie 9,2 kg 110cm līdakas uz šķērseni. skaista zaļā.
NG-NG [19.01.22]: Bezēsmas mormiškas, banāns ar 1-2 pinkiem uz āķa strādā brīžiem labāk, tos sīkzivis neaiztiek.Bezēsmas mormenēm tas āķis tāds maziņš, ja uzliek vēl pāris pinkus vai nav ,,shodi,, baigi bieži ?
Willy [18.01.22]: Abavnieks [Vakar]: Juglas kanāls - vieta , kur pat vismiermīlīgākā zivs dabū nogaršot balansierus :DKurš būtu teicis!?:Dcitur visas ar Taviem pīrsingiem skraida!:)Nu nav tik traki. 2x biju uz ledus un 3 murmuškas, kas gan jau tāpat bija mana vaina, jo uzskatu 99% zivis plēš auklas makšķernieka dēļ.
Abavnieks [18.01.22]: Juglas kanāls - vieta , kur pat vismiermīlīgākā zivs dabū nogaršot balansierus :DKurš būtu teicis!?:Dcitur visas ar Taviem pīrsingiem skraida!:)
Duxxx [18.01.22]: Juglas kanāls. tuvāk atvērtajam ūdenim. diena saulaina, cope varēja būt labāka. tautas nemērā.....ap 10-iem no rīta viens laimīgais tika pie 9,2 kg 110cm līdakas uz šķērseni. skaista zaļā.
man 4 ieskaites asari, 1 vimba (skaista) un 4 ņemami plinderi, a arī 1 smuka rauda. viss uz šķērseni.
ap 10-iem no rīta viens laimīgais tika pie 9,2 kg 110cm līdakas uz šķērseni. skaista zaļā.
Duxxx [18.01.22]: ap 10-iem no rīta viens laimīgais tika pie 9,2 kg 110cm līdakas uz šķērseni. skaista zaļā.Kopumā tač tīri ok, diena laba, ne trakā vēja, ne nokrišņu, ne mīnusi skarbie. Tā čiliņā pacopēt un vēl kko noķert ir forši. 9,2 kg kapitāls kukainis ,noteikti jau arī aukla nebija pītā 0.3. Protams ziemā tā līdaka tāda lēmēta, bet tā vai tā noteikti bija ko pacīnīties sagrieztiem pirkstiem.
RaimisD [16.01.22]: Juglas apendicītā nemērā tautas, fočene ap vieniem taisīta, no rīta esot bijis tā, ka ābolam nav kur nokrist. Zivei nav izredžu. Vīri, pododiet ziņu, kā vispār gāja. Pagājušajā gadā, jau vilka ļoti rezultatīvi. Loms tika mērīts ne kg, bet rimi maisos :)))Vidējs asara izmērs 50-100g, pa retam kāds lielāks. Dziļumā švaki, tuvāk niedrēm bija aktivitāte. Daudz ķīšu un mikroasaru. Nu vecie onkas, kas ņēma visu pēc kārtas, daudzi ar pilniem maisiem bija. Baltā zivs klusēja. Tie, kas strādāja ar balansieriem vai vibiem, esot kāds aizcemmerējis pa kādai vimbai un breksim. Vakar daži esot izvilkuši tīri smukus žaņus. Ledus 20 cm.RPP daudziem šodien uzlīmeja laimes plāksterus par to, ka atstāja mašinas zaļā zonā.
Abavnieks [05.12.21]: Lai arī pašam un kātam ar auklu (nopūšot ar silikonu) nebija nemaz tik auksti, mērķa upei tomēr bija ledus virsū. Dažās vietās pie pašas jūras iemest varēja, bet tā nav cope, ko gaidīju.Arī ir tā gadījies!tādas reizes gan drusku besī!:)
Stipri straujākā Gaujas pietekā jau bez ledus, bet par cik pirmo reizi tajā upītē, tad maksimāls ieberziens, koki, milzīgas kraujas, garais kāts visur ķerās, un daudz daudz daudz sniega.
Tomēr vienu foreli tipiskā ziemas režīmā redzēju.
Ja citreiz var teikt, vismaz forši pamētāju, tad šoreiz pat tas īsti neizdevās un eksperiments beidzās neinteresanti :D
Labi, ka ir kūpinātu zivju tirdziņš.. :D