RaimisD [10.11.23]: Šādā izaicinājumā viņu var iegāzt izteiktā frāze - jebkurā ūdenstilpē.
Savā piemājas ezerā šķiet arī vidēju prasmju copmanis būs rezultatīvāks par profiņu kurš pirmo reizi šajā peļķē. Ezerā kuram nav pieejamas dziļumu kartes.
Var protams klasiski meklēt lēpju pudurus , darboties gar krasta zāļu joslu, bet uzskatu ka cope uz kantīm, bedrēs būs rezultatīvāka. Izmēra ziņā noteikti.
Zināt ezera reljefu ir neatsverama priekšrocība.
Tas var pamatīgi iegāzt. Labākie makšķernieki konkrētā ūdenstilpnē parasti būs tie, kuri pie tās dzīvo un zin tās smalkākās nianses. Nav jau jāzin tikai reljefs, bet arī svarīgi vai zini, kur ir vairāk zemūddns slēpņu plēsējiem utt.
Meistarība ļautu nepalikt galīgi pa nullēm, bet ne pārspēt vietējo takuzini.
Tīrs piemērs bija Makšķerēšanas noslēpumu raidījumā, kad vietējais NG pateica, pie kuras kants un zālēm konkrēti piebraukt, un tūlīt bija rezultāts.
Savā dzimtajā pusē bieži redzu, ka iebraucēji sākumā apbraukā pēc grāmatas pareizās copes vietas un nekādu dižo rezultātu nedabū. Kad viņi jau biežāk redzami upē, tad jau skaidri redzams, ka viņi sāk apmeklēt vietējo iecienītās vietas un rezultāti arī paliek labāki.
Copē ir kopsakarības, kuras darbojas gandrīz visās ūdenstilpnēs, bet to izmantošana nedod to rezultātu, kuru māk dabūt tie, kuri izcili pārzin konkrēto ūdenstilpni.