Fīderi

copnix...
...jā,jā ,-pilnīgi pareizi ,paķer līdzi vēl kaimiņa sievu /meitu /...;D.D.D...
24.augusts 2010, 23:46 | links
 
Piekrītu copnix:))
24.augusts 2010, 21:28 | links
 
BUDI bija domāts kā baudi,bet nu labi...neviens jau neticēs ka man klaviatūra sāk daiļi gļukot :) Bet doma paliek doma :)
24.augusts 2010, 21:24 | links
 
Manuprāt uz doto brīdi forumā uz šo tēmu būtu jābūt pilnīgam klusumam,īstais laiks plakanos trenkāt gan ar gruntenēm,gan bez gruntenēm,da kautvai ar plikām rokām un trenkāt!!!! Nevis sēdēt šeit un daiļi pukstēt....neķerās...nevaig raudāt uzreiz te forumā,iemet citu baltmaizes kukuli,cita ražotāja,paņem kaimiņa tārpu no kompostkaudzes nevis savu,sameklē veco bambusa kātu kurš ir ieaudzis putekļos un dodies ar drosmi...eksperimentēt,gūt pieredzi,baudīt dabu itsevišķi vēl pieejamos daudzmaz siltos vakarus un naktis un pasēdi uz plakano un BUDI!!! "ko izsalcis kaķis dara kad redz zivi...viņš nesaka ņau,viņš izmanto savas ķepas!!!" Uz priekšu puikas un tikai nevaig ņaudēt :)
24.augusts 2010, 21:22 | links
 
kuzmičš droši, ka pārdod!
23.augusts 2010, 17:58 | links
 
Kāds liepājas pusē nepardod fīderi?
23.augusts 2010, 10:34 | links
 
Mhm..:) Pilnīgi tekoša pieredzes apmaiņa uz vairākām lapām.:)
21.augusts 2010, 01:21 | links
 
corner - tapēc jau tas ir forums un pieredzes apmaiņa ;)
vai, vai, kur neinteresanti būtu, ja visi ar kadiķiem un ņevenēm copētu :DDD
21.augusts 2010, 01:10 | links
 
:D Ko jūs te varat ņemties pa visām tēmām?:)Tad jau tiešām zivis liek mīksto un galīgi neņem,ja jau visi tā lec uz ecēšām un aizpilda brīvo laiku šādi.:)Fīderi VS grintenes, pirktā barība VS batons - tak katrs dara kā grib un kā rocība atļauj, galvenais ir rezultāts. Manam radiniekam smagā gala samu gruntenes joprojām ir ap 30 gadu veci kadiķa kāti ar ņevas spolēm un 0,6 mono auklu,- un pie d... viss.:)
21.augusts 2010, 01:01 | links
 
...pēc kaut kāda pedofila portāla izskatās
20.augusts 2010, 11:20 | links
 
Varu paņemt kaut vai 15 no Ances , jūra liela , vietas visiem pietiks , bet mašīnā vieta būs tikai 1 , pārējie ar savu transportu .
20.augusts 2010, 11:00 | links
 
ja no ances vēlvienu ņem līdzi tad ok :)
20.augusts 2010, 10:57 | links
 
Es braukšu jaunnedēļ , jā gribi paķeršu līdzi .
20.augusts 2010, 10:53 | links
 
es vakar teicu, kad!
20.augusts 2010, 10:49 | links
 
Gagarin , nākamnedēļ uz jūru butēs brauksi ?
20.augusts 2010, 10:44 | links
 
mirtiņ, nevienu tetovētu onkuli neesmu saticis
20.augusts 2010, 10:42 | links
 
Kā lai aizbrauc fīderēt, ja gribās arī pludiņot un spiningot..Ir tāds teiciens-mnogo hočeš,malo palučeš!
20.augusts 2010, 09:00 | links
 
mirtin, apvieno. pāris stundas pafīderē, tad pārmeties uz pludošanu. spiningošanu arī varētu ieķert līdzi, bet tad varens saspringts tas grafiks sanāks :DD
20.augusts 2010, 08:26 | links
 
mirtin sasien visu buntē buntē un aiziet!!!:) bet ja nopietni līdacene man ir neatņemama sabiedrotā.
20.augusts 2010, 06:51 | links
 
Man ir tikai viens jautājums - Kā lai aizbrauc fīderēt, ja gribās arī pludiņot un spiningot... fot fļac... lielākais ienaidnieks - laika trūkums...

Gagarin - mums ar tevi nav nekā kopīga, jo atšķirībā no tevis, kad manas mājas pagalmā iebrauc sveša automašīna un no tās izkāpj tetovēts onkulis, man nav jānorij lipīga siekala, man nesažņaudzas taisnās zarnas lejasgals un uz pieres neizsitas aukstu sviedru lāses:)))
20.augusts 2010, 06:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager