Sapali un to makšķerēšana!

Skutāns- padalies ar info.. kādus rotiņus, voblerīšus lieto..
5.aprīlis 2012, 18:28 | links
 
jā... , es piemēram medīju sapalus tikai ar mākslīgo ēsmu- rotiņs, voblerītis. pavisam cita štelle teikšu vīri. tas tā drusku nopietnāk liekas un nav tik vienkārši kā "sienāža dancināšana" , "maizīte" utt. nu bet katram savs , tā teikt .
5.aprīlis 2012, 17:52 | links
 
Brīvdienās obligāti jāaizbrauc uz sapalu copi. Runājot par ēsmām... no bērna kājas vasarās pludinu un tricinu sienāzi, tas ir liels sapala gardums, bet pavasaros... garnele uz grunteni!
5.aprīlis 2012, 17:26 | links
 
maizi NEE, nakstaarpus jaa! lai pludinaatu maizi ir vajadziiga siicene kas drupinaas maizi un piesaistiis lielo!
3.aprīlis 2012, 14:58 | links
 
ir vērts nedēļas beigās uz upi aizšaut ar maizi papludināt? kāds ir jau mēģinājis, vai vēl ūdenslīmenis par traku?
3.aprīlis 2012, 13:28 | links
 
ir vērts nedēļas beigās uz upi aizšaut ar maizi papludināt? kāds ir jau mēģinājis, vai vēl ūdenslīmenis par traku?
3.aprīlis 2012, 13:20 | links
 
Atskaite par L.Juglu! :)
31.marts 2012, 17:07 | links
 
Atskaite par L.Juglu! :)
31.marts 2012, 17:07 | links
 
Atskaite par kādu no Juglām, itaali?
31.marts 2012, 16:59 | links
 
kapeec nekaa nav no sapaliem? vai es vieniigais shos esmu pa briivdienaam atvilcies? Ja kas tad atskaite sadaljaa kaa gaaja copee! :)
31.marts 2012, 15:32 | links
 
Nu jau pats atradu, ja kādam interesē, tad šiet varbūt var atrast sev noderīgu info.. http://copmanis.weebly.com/sapalu-cope.html
27.marts 2012, 16:35 | links
 
Kādu auklu labāk izmantot sapalu spiningošanai, monofīlo vai pīto?
27.marts 2012, 11:39 | links
 
gaujinieks.....Es agraak,kad copeeju Gaujaa,tad spaari spraudu no pakallas uz galvu un spaarnus pietinu ar kaprona diedzinnu no sievas zekkeem.Taa to spaari tik aatri nenorauj.
26.marts 2012, 22:25 | links
 
pashas maivabples var pludinaat visu cauru dienu! tik jaazin kur un cik taalu :) eesma jau nu pasakaina! :)
26.marts 2012, 20:52 | links
 
Vēl loti laba esma ir maijvaboles,tas vajag salasit un uzķert bridi,kad sapals vakara puse ir aktivs un laist pa straumi uz leju bez kadiem pludiem,pie manis upe tas lieliski darbojas,jo upe nav plata.Lielakas upes domaju ka ar burbuli ar nebutu nekada vaina.
26.marts 2012, 20:47 | links
 
vislabaak peec lietus sakjer ar rokaam kaudzi ar zilajaam spaareem kas pilna zaale buus gar upes krastu! iveelies aakji un saspraud pilnu aakji! piedaavaat sapalam var dazhaadi, gan pludinot gan uz gruntenes! labaak tomeer burbuli, jo shie var pagraabt tavu putuplasta gabalinju paarpratuma peec! var arii vnk pie parasta pluda, bet tad dziljumu pie 2 metri un svinu pie pasha pluda, bet tas ir mazaak efektiivi! galvenais ir ielaist straumee un paareejo jau straume paveiks pati!
26.marts 2012, 20:30 | links
 
Kads zin kā uzspraust spāri uz āķa un kādu āķi vispār vajag? :D Ir ideja noķert kādu spāri ar bērnu tauriņķeramo tīklu ;D Un papludināt...Vispār ir vajadzīgs kkads burbulis vai pluds? Vai var arī vienkārshi iemest āķi ar ēsmu ,kādā atsraumē un būs? :D
p.s. burbuļa vieta tak var ari putaplastu uzlikt...Ta lētāk ;)
25.marts 2012, 15:43 | links
 
Jā,tā jau Volga..
23.marts 2012, 08:09 | links
 
Esmu 2 gadus palaidis sapalu makskeri pie malas dazadu apstaklu del bet sogad atsaksu .Man ir vis primitivs,kats 3 m.elastigs,022.aukla.bet labas kvalitates,putoplasta gabalins neuzkritos,paliels akis un vis.Esma dazada ka kuro stundu ,kukuruza,kirsi,zirni,nakts tarpi,silkes gabalins,svaiga kalteta baltmaize,nu un pats labakais piepusti zalie lielie sienazi, spares lielas brunas utt.Copes vieta man patik vairak kur normali cilveki nemedz but un sieva sauloties lidzi nebrauc,briksni cuskas ,bebru alas utt .Besa nesu nekad palicis.
18.marts 2012, 10:38 | links
 
Ir gadījies arī uz garneli tikt pie kg sapala!:)
17.marts 2012, 13:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager