Pravietis [18:31]: karusas... pagajuso gadu gandriz 2 menesus dzivoju pierigas ezera krasta. baroju katru dienu. sakuma keras lini. pec 3 nedelu barosanas piekeras zelta karusa un tad sakas sudrabkarusu laiks. tadas ap kilo un lielakas. lielakai sudrabenei 1.66 kg - sveru.
divainakais, ka pec karusu paradisnas, lini kaut kur pazuda. vai nu izkeru, vai ka. nezinu.
pec nedelas atkal brauksu uz to pasu vietu. maratons bus menesa garuma, ja vien sieva, laiks un speki laus.
p.s. pieriebjas jau katru dienu iet uz copi. cik tad var.
mailite, 23.maijs 2019, 17:30
Jā,.... zelta karūsa man nav bijusi ļoti sen. Tā varētu būt, ka karūsas tomēr ar līņiem nedraudzējas, kaut gan abām sugām viens un tas pats ūdens akvatorija " dibens" vajadzīgs. :). Copes stundas arī abām divām sakrīt. Atšķirība, manuprāt, ir tajā apstāklī, ka līnis nāk pavisam tuvu krastam un ņemās pa zālēm un dūņām, bet karūsai patīk ūdensaugi, kas ir tuvāk caurteces straumes centram, bet aiz šiem augiem pa centru tur kur straume ņemās brekši. Tas teikt katrai no zivtiņām savs " diapazons". Kā likums breksi sāk kosties tad, kad beidz līņi un karūsas. Es runāju par zivtiņām no 800 gr. uz augšu.Saprotu, la tev kārtējā ,, pašapliecināšanās caureja,, . Varbūt labāk politikas sadaļā izpaudies.
Regulāri ķeru dzeltenās karūsas kopā ar līņiem, vienā ūdenstilpnē un iebarotā vietā. Fakti, manā albumā.
Rondo, 23.maijs 2019, 19:34
Es priecājos, ka tev visas zivtiņas ķeras viena bedrītē un tu vari tās regulāri iebarot. Man tādas izdevības nav, tādēļ stāstu par savu dzīves pieredzi, kur meklēt zivi tajos gadījumos, ja iebarošanu iesāku no vakara. Es iebarošanu veicu līdz ūdenstilpnes (parasti kanāla) vidum ar kaķeni un tad copēju, izmantojot 2 -3 attālumus no krasta pa diagonāli līdz kanāla vidum. Parasti iebarošanai aiziet līdz 8 litri barības. Brīnišķīgi, ka tu zini zelta karūsu veģetācijas vietas, bet ko tu gribi man pateikt....... Pašapliecināties man nav nekādas nepieciešamības, un vai tad no manas rīcības tas nav saprotams.
23.maijs 2019, 20:27 | links