Sabiedriskās domas aptauja par rūpniecisko zveju Buļļupē

Kāds "ieslēdza muļķi".
12.marts 2013, 11:21 | links
 
Redzi, Guntar, tāda ir MRK gnīdīgā daba. Līst pa vidu svešās sarunās ar saviem komentāriem, sēt aizdomas par katru, kurš neatbilst MRK kvalitātes kritērijiem.

Arī par neizlabotu informāciju MOSP lapā jūsu vienīgais darboties spējīgais resurss, tas kurš KZ, nevis vienkārši atgādināja valdes sēdē vai e-pastā, bet gaidīja mēnešiem, lai pasniegtu kā valdes priekšsēdētāja neizdarību. :)

Par savu saistību ar VAA jau esmu rakstījis un tu to labi zini. Bet izliecies par... nu gan jau pats saprati...

Tad atkārtošu.

Kad dibināja MOSP VAA bija vienīgā biedrība, par kuras darbību zināju ko vairāk. Biju piedalījies 2 reidos, ar savu laivu un palīdzējis ar degvielu. Informēju VAA par šādas padomes veidošanu un jautāju - vai VAA grib piedalīties. VAA neredzēja tam laiku un iespējas. Tad vienojāmies, ka VAA pilnvaros mani pārstāvēt makšķernieku intereses MOSP.

Izziņai - neesmu VAA biedrs, nekad neesmu bijis, neesmu VAA dibinātājs, neesmu VAA darbinieks. Neesmu saņēmis no VAA nekādus lūgumus, neesmu lobējis VAA intereses un kopš 13.02.2013 pārstāvu jaundibinātas makšķernieku biedrības viedokli. Piedalīsimies sacensībās LČ, rīkosim sacensības un kopā turpināsim iesākto.
12.marts 2013, 11:03 | links
 
Visi ievelk elpu un gaida!
Tā bumbošana šeit ir aizraujošāka par Gulbja spēli..
12.marts 2013, 10:46 | links
 
:)
vsop, uz ko Tu mani tagad provocē? Labāk nevajag:)
12.marts 2013, 10:37 | links
 
Mārtiņ Balodi/VSOP, ieej lūdzu MOSP mājas lapā un iepazīsties, kurš MOSPā pārstāv Vides Aizsardzības Asociāciju.

Lai aiztaupītu Tev pūles, iekopēšu:

"Mārtiņš Balodis, Valdes priekšsēdētājs,

B “Vides aizsardzības asociācija”, reģ. nr. 50008135431, adrese: Saules iela 18, Ķegums"

Kādu pierādījumu man vēl vajag, tas tak nav nekāds noslēpums :)

guntarskl, 12.marts 2013, 09:51


Nu un kāda ir saistība?
12.marts 2013, 10:27 | links
 
Mārtiņ Balodi/VSOP, ieej lūdzu MOSP mājas lapā un iepazīsties, kurš MOSPā pārstāv Vides Aizsardzības Asociāciju.

Lai aiztaupītu Tev pūles, iekopēšu:

"Mārtiņš Balodis, Valdes priekšsēdētājs,

B “Vides aizsardzības asociācija”, reģ. nr. 50008135431, adrese: Saules iela 18, Ķegums"

Kādu pierādījumu man vēl vajag, tas tak nav nekāds noslēpums :)
12.marts 2013, 09:51 | links
 
:)))
guntarskl laikam ir hakeris, uzlauzis un izlabojis MOSP mājas lapu, kur melns uz balta stāv rakstīts, ka Mārtiņš Balodis ir VAA pārstāvis
http://www.mosp.lv/blog/?page_id=112
:)))
12.marts 2013, 09:50 | links
 
Es arī org. LM pie manis dienas licences cena 6Ls, divu 10Ls, mēneša 30Ls, laipni gaidīti :D
12.marts 2013, 09:44 | links
 
Guntars Kļava apgalvo, ka Mārtiņš melo un ir saistīts ar VAA. Guntar Kļava, vai tu ar to domāji Mārtiņu Balodi? Lūdzu atbildi skaidri, nepārprotami. Vai tu domāji mani un esi gatavs to pierādīt?
Vai arī kļūdījies un runa nebija par mani?
12.marts 2013, 09:37 | links
 
Mārtiņ, kāpēc Tu melo, ka biedrība VAA nav saistīts ar Tevi?
Vai atkal kāds meklē kašķi?
Sanāk, ka Tu vari darīt un runāt ko gribi, pārējiem godbijīgi jāklusē? Tad vis būs labi?
12.marts 2013, 09:05 | links
 
Lai arī tas balsojums un aptauja tur tāda nesaprotama (tipa - vai zinājāt ka padomju laikos...?, kāds tam sakars ar to kas šodien?), es balsoju pret tīkliem buļļupē. Arī pret LM visur kur ir populārāka vieta esmu pret.

V.S.O.P , nestrīdoties un neizrādot savstarpējas antipātijas - vai tas ir tavs (tevis pārstāvēts MOSP) kantoris , kas iekasē par Varkaļa kanāla licencēm ?


Duglas, 12.marts 2013, 08:30


Nav mans, nav saistīts ar mani.
12.marts 2013, 08:59 | links
 
Buļļupē tīklu jau tagad nav.
12.marts 2013, 08:42 | links
 
Lai arī tas balsojums un aptauja tur tāda nesaprotama (tipa - vai zinājāt ka padomju laikos...?, kāds tam sakars ar to kas šodien?), es balsoju pret tīkliem buļļupē. Arī pret LM visur kur ir populārāka vieta esmu pret.

V.S.O.P , nestrīdoties un neizrādot savstarpējas antipātijas - vai tas ir tavs (tevis pārstāvēts MOSP) kantoris , kas iekasē par Varkaļa kanāla licencēm ?
12.marts 2013, 08:30 | links
 
Eu veči, nu noblsojam. lai imationi un maliķi dabū baudu. Balsojam.Pret Tīkliniekiem

Alcans, 12.marts 2013, 00:08

Man ne silts ne auksts no tā ka tur aizliedz zvejot, bet uzjautrina.Līdzīgi kā rīdzinieks , mācītu šejienieti lai zivis neķeram, jo viņas pa Daugavu teorētiski var aizpeldēt pie Rīgas un viņi noķertu.
12.marts 2013, 07:53 | links
 
p.s.
Tas VSOP.
12.marts 2013, 07:03 | links
 
...nabaga Urmass ,-joprojām kādam, kā asaka rīklē ...D
Neizrunāties lūdzu. :))

volvo, 11.marts 2013, 22:52

1.runāšu par sevīm.Jo šai portālā esmu kā privātpersona.
2.Ar tevi esmu diskutējis bez naida un tādā pašā garā esmu uzdevis jautājumus uz kuriem sakarīgas atbildes seko reti.
3.Visu neesmu apšaubijis.Ir lietas kur mūsu viedokļi nesakrīt.Tie ir tīkli iekšējos ūdeņos un LM.
4.Publiskie ūdeņi pieder valstij/tautai.
5.Rej suņi,cilvēki diskutē.
p.s.
Es atkarībā no daudziem makšķerniekiem copēt braucu,lai atpūstos.Nevis ,lai stieptu mājās "cukura maisus".Mani apmierina pašreizējā zivju koncentrācija un daudzveidība iekšējos ūdeņos.Nedaudz iespringstot tās var noķert.Ja gribētu "gaļu" tad noteikti brauktu uz karpu dīķiem.:))
12.marts 2013, 07:03 | links
 
Es protams par lai necope ar rutinmakskerem bet copmaniem gan ierobezhojumus baigos nevajag jo kas gan labak upi nosargas ja ne pashi copmani !!!
12.marts 2013, 03:09 | links
 
Eu veči, nu noblsojam. lai imationi un maliķi dabū baudu. Balsojam.Pret Tīkliniekiem
12.marts 2013, 00:08 | links
 
...nabaga Urmass ,-joprojām kādam, kā asaka rīklē ...D

volvo, 11.marts 2013, 22:52

tiešām... nabaga urmas... :(

V.S.O.P., 11.marts 2013, 22:55

...a kur palika asaka...?
11.marts 2013, 23:47 | links
 
...nabaga Urmass ,-joprojām kādam, kā asaka rīklē ...D

volvo, 11.marts 2013, 22:52


tiešām... nabaga urmas... :(
11.marts 2013, 22:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager