Sabiedriskās domas aptauja par rūpniecisko zveju Buļļupē

...nabaga Urmass ,-joprojām kādam, kā asaka rīklē ...D
11.marts 2013, 22:52 | links
 
Tā vēstule izskatās , jūs aizliedzat savējiem ķert, lai mūsējiem būtu vairāk:D
11.marts 2013, 22:45 | links
 
Man tāds priekšlikums, makšķernieki apvienojas pēc tā kur dzīvo un runā ar savām pašvaldībām lai tur tiktu viņu intereses tiek ņemtas vērā, kad tur būs sarunāts un kur nevar pašvaldības nekā izdarīt tad sniegt priekšlikumus MK mainīt.Vēlēšanas nāk rezultātiem jābūt ātriem.
11.marts 2013, 22:33 | links
 
palasot ar vienu aci, izklausas ka driz bus kads no pasaules kariem.. :D
11.marts 2013, 22:29 | links
 
Es pret! Pieskaitiet manu balsi. Bez diskusijām.
11.marts 2013, 22:12 | links
 
tev vēl ir labais piemērs, pagājušā pavasarī 3 reiz biju, ķer visi cik grib... reiss uz auto un copē tālāk... netālu, pilsētā, barā... atcerējos jaunību, pirms gadiem 15... eh... nekas jau nav mainījies, zives daudz, jāmāk atrast un paiku uz "paplātes" pasniegt ;) Tad ņem... bet inspektoru gribējās satikt... cik daudz senus čaļus satiku... eh.....

V.S.O.P., 11.marts 2013, 21:36

Pa lielam jau viņi neko nav pārkāpuši, jo normas mums ir uz reizi, nevis uz dienu. Un nekur nav definēts, kas ir makšķerēšanas reize. Rīta reize, dienas reize, pusdienlaika, pēcpusdienas, vakara cope. Katrā reizē pa normai un neko neesmu pārkāpis. Tā ka te jums ir jādomā kā to visu salikt stingrākos rāmjos un tālāk jau darbs kontroles mehānismam.

micuks, 11.marts 2013, 21:44


Nav nekādu "mēs" un "jūs".... ir mums, es, tu, urmas, tavi un mani bērni, mūsu bērnu nākotne...

Ir dogma - reizi definēt neizdosies. ir varianti- pagaidām neizpaudīšu, gan par rīku atbilstību, gan vēl dažas idejas.. mums filozofija ir jāmaina, jo demokrātija ir pārgājusi visatļautībā...
bet kontroles mehānsimam ir lieliska situācija - tā kā viņš nekur vairs netiek gaidīts, tad rezultativitātes rādītāji ir lieliski...

OK, skatāmies, kā Gulbis cīnās, mūsu nervozais TOP...
11.marts 2013, 21:56 | links
 
Te ļoti nesmuki kāds uzvedās.:(
11.marts 2013, 21:54 | links
 
tev vēl ir labais piemērs, pagājušā pavasarī 3 reiz biju, ķer visi cik grib... reiss uz auto un copē tālāk... netālu, pilsētā, barā... atcerējos jaunību, pirms gadiem 15... eh... nekas jau nav mainījies, zives daudz, jāmāk atrast un paiku uz "paplātes" pasniegt ;) Tad ņem... bet inspektoru gribējās satikt... cik daudz senus čaļus satiku... eh.....

V.S.O.P., 11.marts 2013, 21:36


Pa lielam jau viņi neko nav pārkāpuši, jo normas mums ir uz reizi, nevis uz dienu. Un nekur nav definēts, kas ir makšķerēšanas reize. Rīta reize, dienas reize, pusdienlaika, pēcpusdienas, vakara cope. Katrā reizē pa normai un neko neesmu pārkāpis. Tā ka te jums ir jādomā kā to visu salikt stingrākos rāmjos un tālāk jau darbs kontroles mehānismam.
11.marts 2013, 21:44 | links
 
V.S.O.P. saprotu, bet nu jau sāk apnikt tās batālijas ka MOSPā viss ir slikti, VSOP ir slikts utt. Mums parastajiem makšķerniekiem ir pilnīgi po vai VSOP ir labs vai slikts, mūs intersē rezultāts. Tas ka LM pašreizējā izskatā ir sūdīga, tas ir skaidrs, bet citas alternatīvas pagaidām nav. Gaidām, kad MOSPā esošie izstrādās jaunu koncepciju, ņemot vērā visu idejas, un prezentēs mums jauno LM modeli un tad mēs redzēsim kurš ir labs un kurš ir slikts.

micuks, 11.marts 2013, 21:34



darāmā ir daudz, daudz laika tiek pazaudēts "neta batālijās" , bet nepatīk, kad tevi par muļķi pataisa...

Kad būs kas sabiedriski prezentējams - noteikti padalīsimies. Līdzšinējā darbība ir daudz saistīta ar kontaktiem, cilvēkiem un tur prezentācija ir drīzāk traucēklis. Tāda nu mums tā vide... rējēju daudz un cilvēki grib dzīvot mierīgi, neiepīties...

Pirmais interesantais produkts varētu būt pēc mēneša, pusotra...... bet tev taču nevajadzētu palikt malā... joprojām esi aicināts.
11.marts 2013, 21:40 | links
 
Attiecībā par Bauskas LM. Tur ir tīrākais biznes un nekas vairāk. Veči pat sargā to posmu kurā ir LM, bet tālāk posmā kurā ir liegums, bet nav LM tauta mierīgi velk vimbas bez bēdas un neviens viņus tur netramda. Es pats pirms 3 gadiem pēc paziņu lūguma aizbraucu neatļautā dienā paskatīties, kas darās ar līmeni utt. LM posmā. Mierīgi ar apvidnieku pieripināju pie upes, aizgājām ar meitu pastaigāt pa krastu un pēc kāda laika kad nācām atpakaļ uz mašīnu redzu lido viens apvidnieks Ford. Mums klāt tipa kā iet, ko darāt. Vīri korkas ārā nevilka, bet skaidrs no sarunas bija ka tipa inspektori. Papļāpājām un viņi aizdevās tālāk gar upi pakontrolēt vai vēl kāds potenciālais pārkāpējs nav uzradies. Augšā virs Bauskas viņi nekad nav manīti, vietējie mierīgi copē un pofig par liegumiem. Gan vimbu, gan līdaku.

micuks, 11.marts 2013, 21:28


tev vēl ir labais piemērs, pagājušā pavasarī 3 reiz biju, ķer visi cik grib... reiss uz auto un copē tālāk... netālu, pilsētā, barā... atcerējos jaunību, pirms gadiem 15... eh... nekas jau nav mainījies, zives daudz, jāmāk atrast un paiku uz "paplātes" pasniegt ;) Tad ņem... bet inspektoru gribējās satikt... cik daudz senus čaļus satiku... eh.....
11.marts 2013, 21:36 | links
 
V.S.O.P. saprotu, bet nu jau sāk apnikt tās batālijas ka MOSPā viss ir slikti, VSOP ir slikts utt. Mums parastajiem makšķerniekiem ir pilnīgi po vai VSOP ir labs vai slikts, mūs intersē rezultāts. Tas ka LM pašreizējā izskatā ir sūdīga, tas ir skaidrs, bet citas alternatīvas pagaidām nav. Gaidām, kad MOSPā esošie izstrādās jaunu koncepciju, ņemot vērā visu idejas, un prezentēs mums jauno LM modeli un tad mēs redzēsim kurš ir labs un kurš ir slikts.
11.marts 2013, 21:34 | links
 
Attiecībā par Bauskas LM. Tur ir tīrākais biznes un nekas vairāk. Veči pat sargā to posmu kurā ir LM, bet tālāk posmā kurā ir liegums, bet nav LM tauta mierīgi velk vimbas bez bēdas un neviens viņus tur netramda. Es pats pirms 3 gadiem pēc paziņu lūguma aizbraucu neatļautā dienā paskatīties, kas darās ar līmeni utt. LM posmā. Mierīgi ar apvidnieku pieripināju pie upes, aizgājām ar meitu pastaigāt pa krastu un pēc kāda laika kad nācām atpakaļ uz mašīnu redzu lido viens apvidnieks Ford. Mums klāt tipa kā iet, ko darāt. Vīri korkas ārā nevilka, bet skaidrs no sarunas bija ka tipa inspektori. Papļāpājām un viņi aizdevās tālāk gar upi pakontrolēt vai vēl kāds potenciālais pārkāpējs nav uzradies. Augšā virs Bauskas viņi nekad nav manīti, vietējie mierīgi copē un pofig par liegumiem. Gan vimbu, gan līdaku.
11.marts 2013, 21:28 | links
 
Cienītie, varbūt atveriet tēmu MOSP pret MRK. Savādāk visās tēmās jūsu batālijām ir pagrūti izsekot, bet tā viss būs vienkopus, un mēs visi varēsim sekot/nesekot jūsu batālijām.

micuks, 11.marts 2013, 20:38


Micuk

Tu taču esi normāls cilvēks, par ūdeņiem rūpējies, zemi priekšdienām gādā... uz sapulci nākt gribēji, bet netiki... saproti par ko ir runa...

GuntarsKļava, Pats Pats MRK boss :) Guntar, vai es neliku mierā MRK vai tomēr bija otrādi? Palasi topiku ... neesmu es pie visām likstām vainīgs, arī Čavesu es ne... točno ne es...

urmas

Saki kā ir - kas ir pār strīpu pāršauts? precīzi, skaidri, citādi nevar saprast... :)

Copmani

MOSP nav par LM, īpaši ne par tādu, kā šobrīd Bauskā, es neesmu par LM tās pašreizējā veidolā, lai gan uz Bausku reizes 3 aizbraucu, BET šobrīd VVD ir atzinis, ka mēģina mobilizēt kapacitāti, lai pasargātu publiskos LV ūdeņus. Lai mēģinātu... Visa nauda, kas iegūta papildus kontrolei tiks jūrai. Skan draudoši. Īpaši pēc pagājušās sezonas, kad JIūp priekšā visu vasaru cemmerēja zivis... Kamēr nebūs cits, veiksmīgāks risinājums īstenots - LM lauzt nedrīkst, vismaz es to nedarīšu. Vajag pilnveidot, palielināt prasības, bet ne atcelt. Tāds ir izdiskutēts valdes viedoklis.

Pirms balsot šajā jocīgajā, tendenciozi sastādītajā aptaujā - padomājiet pamatīgi, balsojiet atbildīgi.
11.marts 2013, 21:10 | links
 
Es pat zinu vienkāršu risinājumu-Rīgai vajag NATO zemūdenes...:).
11.marts 2013, 21:09 | links
 
 
Vienkars - ja liekas tad var tā paraut uz mūli, ka maz neliekas, varbūt ir jēdziens :”šķiet”, bet MRK toč tuč, tuč, sasmacis ir.....
11.marts 2013, 21:00 | links
 
imations ,Ir tradīcija, ka, ja no kaut kā rodas smaka, tad tas jāizmet mēslainē, kas tad ar MRK tika veiksmīgi izdarīts.

Man jau liekas,ka MRK pats pameta MOSP.Tā kā nerunā aplamības.
11.marts 2013, 20:55 | links
 
Copmanis - kas Tevi atpazīt nevar, rakstītājs arī Āfrikā ir rakstītājs.
11.marts 2013, 20:43 | links
 
Micuks
Jemsim par piemēru šo:
http://www.vvd.gov.lv/strukturvienibas/madonas-rvp/informacija/
Jo tā puse man biku zināmāka un varu salīdzināt kas bija TAD un kas ir TAGAD.Pašlaik tur 7 inspektori uz 14 novadiem.Kādreiz katrā no tiem novadiem bija vismaz 2-3 inspektori kuri galvenokārt uzpasēja maluzvejniekus.Varbūt tāpēc ari kā makšķernieks šamos darbībā neesi saticis.:)
VSOP
Kāpēc kārtējo reizi pin iekšā MRK?Cik man zināms,šai portālā,katrs kā privātpersona drīgst izteikt savu viedokli neskatoties uz piederību kādai politiskai partijai,vai makšķernieku klubam.

urmaas, 11.marts 2013, 16:43

Tāpēc, urmas, ka MRK metas apšaubīt visu, ko saku es un saista to ar MOSP un piedēvē MOSP uzurpēšanos paust visu makšķernieku viedokli. MOSP, atšķirībā no tevis, domā vairākus gājienus uz priekšu, domā kopā un spēj savienot labo no daudziem viedokļiem. Bet no MRK nav realizējamu priekšlikumu, katrs teksts tiek kritizēts, katra aktivitāte nopelta un ja ne tieši, ar faktiem, tad noteikti ir jācenšas kādam no jūsu vidus iesēt kādu aizdomu vai naidu... nu nevar būt, ka kāds tur kaut ko nepin... Kāpēc jūs dabā esat normāli cilvēki? Tiešām nevarat iztikt bez intrigām? Vajag kādu nīst un čakarēt? Un tas ir radošais klubs? .... Ko jūs esat radījuši, izņemot savus ikgadējos tusiņus saviem biedriem? Varbūt nevajag riet uz visiem, bet padomāt mazliet tālāk? mazliet padomāt? Atzīt savas kļūdas? Tiešām jūs te vienīgie šķīstie pasaules glābēji? Tās dažas vēstules, kuras jūs esat nosūtījuši nav uzlabojušas itin neko... tikai turpina pierādīt makšķernieku nespēju domāt, būt konstruktīviem sadarbības partneriem. Nepieder tev LV zivis.... nav ūdeņi tavs īpašums... un netā čakarējot prātu cilvēkiem, kuri nav iedziļinājušies tēmā, tu tikai čakarē pats sevi. Atceries par copi bez zivīm.... tāda tevi neapmierina, bet rūpēties par zivīm tu gribi 10 Ls robežās... pārējo jāsedz citiem... komunisms nebūs pārpilnība. Komunisms būs ar vienādām, plikām pakaļām...

V.S.O.P., 11.marts 2013, 18:25


Ew kam te kādas pretenzijas pret Madonas raj.
Sēžiet savā Rīgā un neklepojiet....
11.marts 2013, 20:42 | links
 
Cienītie, varbūt atveriet tēmu MOSP pret MRK. Savādāk visās tēmās jūsu batālijām ir pagrūti izsekot, bet tā viss būs vienkopus, un mēs visi varēsim sekot/nesekot jūsu batālijām.
11.marts 2013, 20:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager