Usmas ezers

katram ezeram savā vietā?Peipusam gan visi izpauž savas aktivitātes vienā vietā....
10.aprīlis 2013, 17:16 | links
 
A mēs drusku brekšus pavilkām 9 m dziļumā. Uz ķiršsarkanu murmuli. Lielākais 980 g. Un lērums pusaugu ~ 350 g.
8.aprīlis 2013, 13:56 | links
 
Ups, atvainojos. Chardonnay, protams. Bet tas garšu nemaina :)))
8.aprīlis 2013, 13:46 | links
 
7.aprīlis. Ledus bez būtiskām izmaiņām, salīdzinot ar 25.martu. Raudas visur un daudz. Izdomāju jaunu, divu maisiņu, tehnoloģiju. Vienā lieku lielās, otrā maziņās. Mazās, skaitā ap 30-40, ik pa stundai aiznesu uz attālāku āliņģi un izberu atpakaļ. Rezultātā nevienas kritušās un nav sajūta ka velc visu laiku vienu un to pašu. Lielākās uz pannas, rīvmaizē stipri saceptas, ar kriukšķīgām astītēm + chardoney...
8.aprīlis 2013, 13:40 | links
 
paldies!
7.aprīlis 2013, 00:22 | links
 
Jebkurā atpūtas bāzē: dienas 1,50Ls, bet ja nenopirksi, pie inspektora var nopirkt uz vietas x2.
6.aprīlis 2013, 19:28 | links
 
kur varētu nopirkt makšķeresanas atļauju.
6.aprīlis 2013, 18:24 | links
 
Tur Tev taisnība - man arī tīrot visas malas pie...sa... Jau nokūpēja...
1.aprīlis 2013, 18:45 | links
 
Bralenam tur pat blakus kautkas ievilka picku alingii.
1.aprīlis 2013, 17:25 | links
 
Un man tajos pasos caurumos sodien kaudze ar pliceniem, 12 gab pa 350 - 400 g. Un divi gab 1,250kg un 1,050g. Kad izvelk breksi uz ledus, tam pa pakalu nak putra araa. Norijusies ne pa jokam...
1.aprīlis 2013, 17:24 | links
 
Šodien pēc piektdienas ledus epopejas sagribējās kādu mierīgāku copi. Pārbaudījām ezeru netālu no jahtkluba. Mazi asarīši ņēma nonstopā, pat uz ''baldu'', bet pannai iznāca tikai 2gb. Kolēģis labi savilka raudiņas, bet es aizgāju pie Bēdeļsēkļa paskatīties, kas darās GPS atzīmētajā bedrē. Aizejot galā, redzu pāris āliņģus, izskatās baroti. Tajā vietā copē man zināms vīrs. Zvanu Dzelzim. Tā arī ir. Ar viņa atļauju mēģinu un ir arī rezultāts. Noķēru 11 breksīšus no 400 līdz 900 gr. Nav diži, bet vilkt no 9m dziļuma tomēr ir forši. PRIECĪGAS LIELDIENAS!
31.marts 2013, 19:16 | links
 
Sestdien viens otrs ir saķēris 12 kg raudas - SKAISTI!!! Bet ledus tiešām ir super, ezera vidū ledus heinolas šneka biezumā!!!
25.marts 2013, 20:07 | links
 
Izskatās ka pēdējie datumi varētu būt vēlāk. Ledus Usmā 1/2 metru biezs un ciets, kā no stikla. Sestdien no pusdienas Engures upes gala rajonā normāla rauda, daži pannas asari. Cope patīkama, intensīva, bet ne uzreiz. Atvērās tik piektajā caurumā. Tad gan aizgāja. Vakara saule pāri ezeram izgaismo Moricsalu, abpus salai, kā balta siena, sāk griezt putenis, kontrastējot ar zili melnajiem negaisa mākoņiem ziemeļu pusē. Cilvēka neviena... Un ja vēl ķeras. Skaisti!

TINKA, 25.marts 2013, 18:29

Tad ar autiņu var drasēt pa visu ezeru ;DD
25.marts 2013, 18:47 | links
 
Izskatās ka pēdējie datumi varētu būt vēlāk. Ledus Usmā 1/2 metru biezs un ciets, kā no stikla. Sestdien no pusdienas Engures upes gala rajonā normāla rauda, daži pannas asari. Cope patīkama, intensīva, bet ne uzreiz. Atvērās tik piektajā caurumā. Tad gan aizgāja. Vakara saule pāri ezeram izgaismo Moricsalu, abpus salai, kā balta siena, sāk griezt putenis, kontrastējot ar zili melnajiem negaisa mākoņiem ziemeļu pusē. Cilvēka neviena... Un ja vēl ķeras. Skaisti!
25.marts 2013, 18:29 | links
 
Sveiki-ir vel brīvas vietas pēdējos datumos...6-7.aprīlis braucienam uz Usmas ezeru.Vēlams labāk grupu 7.cilvēki.(informēt savlaicīgi).Zigis:Tel. +371 29255085 .Jelgava.
24.marts 2013, 11:27 | links
 
Atvaļinājuma pēdējās divas dienas pavadīju Usmas ezerā pie Dižāpu kempinga. Copēju uz murmuli 9m dziļumā, iebaroju ar leišu ziemas barību. Ezers uzdāvināja skaistu zandartu, 1.3 kg breksi un pličus. Kopā 8.6 kg. Brīnišķīgs laiks, skaista vieta un pozitīvu emociju vagons. Paldies Dižāpu saimniekam par naktsmājām un iespēju skatīt Dināmo spēli.
17.marts 2013, 20:04 | links
 
16tajā no 7ņiem līdz 16.30 ar iebarošanu saķērām raudas, pličus un pāris normāli asari arī gadījās. Izmērs manā uztverē par sīku priekš Usmas.
17.marts 2013, 12:43 | links
 
Vairi,es biju 14.martā,tas pats,nostaigāju krustām visu ezeru no Buma mājas sākot,pāri pumpai līdz otram krastam,izurbu kādus 80 caurumus,ne piesitiena.Bez Buma klātbūtnes tā lieta neiet,nemāku atrast fišu.Atvilkos atpakaļ pie Aivara laipas uz raudām,sēdēja vietējais večuks,ar brillēm kā pudeļu dibeni,teicēs jau sēžam 2 stundas,nevienas asakas pat kaķim.Kkāds galīgais klusums,varbūt tā pārāk spožā saule pie vainas?Bums kā Tu domā,kur vaina?
17.marts 2013, 11:51 | links
 
Biju es tai pumpā un pat pie meldru kušķa, nourbāmies līki un visss
17.marts 2013, 10:54 | links
 
Pupiņam jau mēle uz pleciem :DD Ne tur meklējāt uz pumpu uz pumpu vajadzēja čāpot :DD

bums, 16.marts 2013, 20:55

Uz to, kas no Tavas mājas kādus 800m uz DA? Es tur pagaišgad divas reizes baroju, raudas nāca labi, un vairāk nekā puse bija sakostas :D
16.marts 2013, 21:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager