Usmas ezers

To būs grūti paskaidrot. Parasti meklē sēkļu kantīs, 3 - 6m dziļumā, dažās vietās arī netālu no niedru malas. Ja ezera dziļumus nepārzini, būs grūti, bet raudiņas var noķert gandrīz vienmēr.
18.decembris 2012, 19:57 | links
 
Ja nav noslēpums kurā vietā Usmas ezerā tās raudas var meklēt?Neesmu vietējais un ezers ir Liels!
18.decembris 2012, 19:32 | links
 
grots. Tev 30km līdz... Aizbrauc pārbaudē. Lasīji taču buma informāciju par raudām?
18.decembris 2012, 19:17 | links
 
Par šādu jautāju par mani pasmējās arī tēmā, kāds kur ledus biezums! Pašam nesanāca svētdien aizbraukt. Nu pēc šīsnedēļas mīnusiem ja vajadzētu būt ok.
18.decembris 2012, 15:14 | links
 
Sevalods rakstīja-
Nu neticu ka neviens nau bijis Usmā! Es jau neprasu kur kas ķeras!
Bet visi tēlo partizānus.
Dodiet takš kādu ziņu.
18.decembris 2012, 11:52 | links
 
Nu neticu ka neviens nau bijis Usmā! Es jau neprasu kur kas ķeras! Vienkārši negribas pa tukšo nobraukt apmēram 50km !
14.decembris 2012, 13:55 | links
 
Kads varbut zin kā ar ledu usmā?
13.decembris 2012, 09:48 | links
 
Labdien. Vai nau kāds bijis paskatīties ka ar ledu no Rendas pusses?
12.decembris 2012, 12:41 | links
 
Līdakas laikam gatavojās ziemai, jo kad tīriju visām iekšā bija pa 2-3 smukām raudām . Tāpēc tas žors izpaliek.
6.decembris 2012, 21:40 | links
 
Bums, skatoties prognoži uz priekšu , česnoje pioņerskoje, āpsolos šogad ar laivu vairāk Usmu nevagot.
6.decembris 2012, 19:37 | links
 
Tos tīklus liek speciāli un gaida kad iesals Ūdens temp ir zema zivis saglabājas tajā samērā ilgi Tev vajadzētu redzēt kad viņus vilks ārā un kādi kustoņi būs iekšā žel tikai ka zandarti VISI būz pipes
6.decembris 2012, 19:35 | links
 
Tā kā biju iecerējis šodien tika sarīkots atvadu brauciens (ar downrigeri) vasaras copei. Rīta cēliens izskatījās pavisam bēdīgs. No 9 līd 13 nevienas copes. Tika izmēģināti džnedažādi vobleri, bet nekā. Pat ne piesitiena.
Tad uzliku mazu 5 cm minov Somu voblerīti un stundas laikā 3 mammas no 8-9 m dziļuma atradās laivā. Visām trijām trīsžuburis bija ieķēries augšējā lūpā. Nekādas rijīgās viņas neizskatījās.
Lomu nesvēru, bet uz aci katra ap 1,5 kg.
Diena gan bija jauka, saulaina, silta un gandrīz bez vēja.
P.S. Tīklu daudzums nav samazinājies, man liekās ka to ir vēl vairāk uz rudeni salikts.
6.decembris 2012, 19:28 | links
 
Grot kamēr kāds neaizies pa burbuli -Usma neaizsals Tā ka labāk tupi mājās kā es un klausies vai kāds nav aizgājis upurēties Usmas dieviņam
6.decembris 2012, 19:11 | links
 
Usmā no ledus var teikt ne miņas. Jahtkluba līcī šodien dabūju kādus 30 m palauzt ledu ,lai tiktu pie brīvā ūdens. Vakarā atgriežoties salauztā taka bija aizvilkusies ar vižņiem.Ta ka sals dara savu. Ūdens T 2,5 C pēc ehalota rādījumiem.
6.decembris 2012, 19:07 | links
 
Tūlīt sāks arī Usmeniekā salt... Nepaliec ezerā ;))
5.decembris 2012, 21:15 | links
 
Kamēr ledus vēl liek pagaidīt, ceturtdien mēģināšu Usmu pavagot ar downrigeri. Kas sanāks to redzēsim, kas būs to arī kristīsim.
4.decembris 2012, 20:15 | links
 
grots. Neredzu atskaiti, ja biji, kā solīji.
3.decembris 2012, 20:54 | links
 
Tā varētu būt, paskat uz Burtnieka bildēm, ledus gar malu un kādas zivis veči velk!!!
3.decembris 2012, 19:16 | links
 
Tā ir veca patiesība ,bet nu galīgi nav laika šo izdevību izmantot ;DD
3.decembris 2012, 19:13 | links
 
Kāds te kādu laiciņuu atpakaļ teica, ka lielās līdakas ķersies ,kad gar malu jau ledus būs jālauž , bet laikam , jau neinteresē ,ja jau laivas ieziemotas :D
3.decembris 2012, 18:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager