Usmas ezers

Vot es no tīklīem nahļebalsa -Rendas galā
13.oktobris 2012, 21:04 | links
 
Šorīt kamēr bija migla vienu līdaku dabūju ~ 1,1 kg. TAČU NO TĪKLIEM NE VĒSTS!!! TAS PRIECĒJA!!!
13.oktobris 2012, 21:01 | links
 
PALDIES! Vislabākie novēlējumi arī Tev! Nezināju, ka esam vienas nedēļas jubilāri. Ar baudu skatos Tavas videopamācības. Veiksmi!
11.oktobris 2012, 20:27 | links
 
Parasti pēc mana jautājuma kur karogi un kur tīkls atbilde ir sekojoša Pie tīkliem karogus nevar likt jo tīklus zogot :) Tā tāda jokaina loģika Kas zaglim var liegt ar žākeri pacelt tīklu kurš atrodās 20 m no bojām :DD Ja bojas būtu pie tīkla tad piņķēšanās būtu daudz mazāk.Ar paš nodrošinātajiem ir savādāk tie ir iederesēti 50 m tīkliņam katrā galā boja un nav nekādu kreņķu Lomi arī ir tajos makšķeres cienīgi :))
11.oktobris 2012, 07:43 | links
 
Skiper labāk vēlākā nekā nekad Sumināts Lai ilgi vagojas Usmas plašumi :!!!!!!!! Vēlreiz sumināts
11.oktobris 2012, 07:28 | links
 
Šeit valda viedoklis,ka tikai Latgalē,kur nav ko ēst,tīklinieki visu izkāš.Usma taču nav Latgalē.
11.oktobris 2012, 06:53 | links
 
PALDIES!
10.oktobris 2012, 23:12 | links
 
sakarā ar tīkliem murgs, liek kā grib, liekas ka vispirms ieliek tīklus , tad samet karodziņus kur pagadās. kārtības nekādas.Šķesteram visi draugi,gan labie gan sliktie .daudzi vietējie tīklinieki esot maznodrošinātie neesot ko ēst. Lai paskatās ko tirgo atpūtniekiem ( zuši nēgu lielumā, zandarteļi zemmēra viss kas tīklā.) Zušu murdiem tas pats atpakaļ neko nelaiž, viss tiek realizēts. Licenzes dod visiem kas grib.Berzciemnieki Enguri izkāsa tagad kārta Usmai. Visvarim arī dzīvot gribas,ko darīt.Zivtiņu pēdējo 5 gadu laikā krietni mazāk,nav vairs intreses ,ja katru reizi tīkliniekiem uzdāvina 2-3 bleķus.Lai veicas ne asakas.Varbūt jāraksta kads kopējs papīrs.
10.oktobris 2012, 22:40 | links
 
SKIPERI!!! DAUDZ LAIMES DZIMŠANAS DIENĀ!!! HIP, HIP - URRĀĀĀĀĀ!!!!!!!
10.oktobris 2012, 05:07 | links
 
Biju pagājušonedēļ uz 2 dienām. 4 līdaciņas un 1 zandartiņš. Velcēju ar 2 kātiem, uz vienu pārbaudīts vobleris,uz otru liku un mainīju viskaut ko dažādās krāsās, smagumos un variācijās. Cope bija tikai uz to jau minēto vobleri. Līdakas uz sēkļu kantīm ap 4-6 m. Eholots man nav, tāpēc precīzi nepateikšu. D vējš.
1.oktobris 2012, 14:37 | links
 
Svētdien trešo reizi septembrī ņēmu uz izturību līdakas. Šamējās izturēja. Atkal pa tukšo. Šorīt satiku vienu vecu copmani kam čomaks pie Babītes dzīvojot. Pirmo reizi mūžā esot jau sestā reize pēc kārtas bez ieskaites. Tā kā labāk palika, bet tad atvēru Buma sadaļu...
1.oktobris 2012, 14:28 | links
 
visi viņi ''neko nezin par atļautajiem izmēriem''. Tāpat kā par pavadzīmju noformēšanu.
A tas ir variants kā aiziet atpakaļ līdz attiecīgajam zvejniekam, kas zvejo un tirgo zemmēru.
13.septembris 2012, 15:46 | links
 
wimba, tas krodzinieks nav makšķeri rokās turējis un neko nezināja par atļautiem izmēriem, tādēļ publiski neblamēšu. Izteikts stingrais brīdinājums un tiks nodrošināta kontrole, jo tur nereti un ar prieku iegriežos :)
13.septembris 2012, 12:53 | links
 
Likumos mainīt neko daudz nevajag. Vajag kontrolēt un pieņemt motivējošus lēmumus. Tinka, a tā zemmēru kroga nosaukums kāds ir?
11.septembris 2012, 12:13 | links
 
Pagājušo nedēļ pa 2 dienām 6 zandartiņi uz puskilo un tāda pati līdaciņa. Tā arī mājās nebija ko aizvest,lai celtu galdā,kaut, ja visu liktu maisā, gan sanāktu tīri nekas. Ticu, ka tā dara jebkurš no šeit esošajiem sevis cienošajiem makšķerniekiem, bet kāpēc tie, kas to dara aiz aklas mantrausības (nav nevienam zvejniekam tā ka bērni mirst badā mājās, ka jāņem pilnīgi viss, ko no ezera var izkāst, un ja tomēr tā ir, es varu aizbraukt ciemos un pabarot šo bērneli, bet tikai lai zemmēra zivis atstāj ezerā) to dara brīvi un neviens viņus nekontrolē? Vai kādam no šeit esošajiem ir kāda pazīšanās vai pat teikšana kko ierobežot vai pamainīt likumdošanā?
11.septembris 2012, 11:56 | links
 
Es arī šodien iebraucu tīklos 2 tīkli ar dažādām bojām starpa 50-70 metri Mierīgi rullēju cauri ,bet kas to deva Lai tagad brīnās kur gals un kur mala :DDDD
10.septembris 2012, 18:21 | links
 
Vairi, man tie tīklu "zacepi" gadijās vairāk kā 50 m no karodziņiem, pie tam, ne visai strīpai pa vidu bet perpendikulāri malā. Par mazo zandartiņu realizāciju bēdu nav, vienā jaukā Kurzemes krodziņā man šovasar piedāvāja vesali ceptus t.i. zem 20 cm, svaigi no Usmas. Nezin kāpēc, nepasūtiju. Saimniece gan brīnijās uzzinot atļautos izmērus un soda naudas apmērus.
10.septembris 2012, 17:35 | links
 
25 mm acs? Tas kāds ķīšu/grunduļu tīkls, vai? Ko ar to produkciju var darīt? Aptuveni zinu, kāds ir vidējais zivs izmērs 35-40 mm acs tīkliem un tas nudien nav liels, bet 25...
10.septembris 2012, 15:40 | links
 
vakardien pa visu dienu 6 ņemami asari + vēl dažas copes. Viens aizgāja pēc ieķeršanās jau pieminētajā tīklā. Lai dabūtu džigu pacēlu augšā - a tur acu izmērs 25 x 25 mm. A atļauts 30 X 30... Iekšā pilns ar beigtiem zemmēra zandartiņiem. Štrausam noziņoju.
Ja kāds grib zināt kurš lika šo tīklu - ar pirkstu protams nerādīšu, bet uz birkas bija rakstīts SIA ''Sea''. Stoderes, kā jau te pareizi rakstīts, arī pie tīkla nebija pievienotas, tikai marķējums.
10.septembris 2012, 14:48 | links
 
Diemžēl Usmā tīkliniekiem (protams ne visiem) ir tāda maniere likt tīklus metrus 10 no karodziņiem. Es kā ieraugu karogu, tad tuvāk pa 20 metriem nelaižos.
10.septembris 2012, 13:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager