Usmas ezers

nu bumsi ieberzies, tulīt kāds kāts modīsies:)
13.augusts 2012, 16:27 | links
 
Tas ir atrunāts Usmaz ezera zvejas nolikumā Liegums brīvdienās darbojas līdz 1 septembrim
13.augusts 2012, 13:43 | links
 
vakar 6 stundās 1 līdaka, 3 zandarti un 4 asari. Viss gan zemmērā. Pārim vietējo matadoru cik novēroju, gan gāja drusku labāk. Pieredze...
13.augusts 2012, 12:45 | links
 
Bums, ja pareizi sapratu, tu teici, ka tagad tīkliniekiem ir brīvdienās zvejot aizliegts? A kuros noteikumos tas ir norādīts?
(Novēroju potenciālo klientu)
13.augusts 2012, 12:43 | links
 
Vakar ielaidamies netalu no Godelu bazes un pectam maucam pa kreizi neviena asara pat pieskariena nebija tik man tris zemmezi amnesteti un comam cetras zemmeri amnesteti!svaki!
13.augusts 2012, 12:25 | links
 
īsti nevaru saprast kādās vietās mekēt tos asarus, kādā dziļumā vai sēkļos, biju pagājušo nedēļas nogali nevienu asari neredzēju, izbraukājām vairākas vietas, paraustiju ēdamās gumijas kādos 8m, pa sēkļiem ar rotiņiem, nu pilnīgs klusums, reāli tik pāris zandarti uz velci kādos 9metros ar dziļajiem vobleriem un pāris līdakas uz rotiņa gar zālēm, pagājušo gadu ap šito laiku tos asarus varēja vilkt pa sēkļiem kamēr slikta dūša paliek a šogad neviens pa divām dienām, varbūt kāds var padalīties ar info, jo nākamo ned nogali domāju tur pabūt vēlreiz. Paldies
13.augusts 2012, 10:30 | links
 
Es pagaidām ar Usmas reklāmu piebremzēšu :DD savādāk paliek par biezu :DDD
13.augusts 2012, 10:00 | links
 
Ko ? Tad jau :DD Liec bildes Savādāk man vienam tos rējienus ir apnicis klausīties ;DDD
13.augusts 2012, 09:59 | links
 
Meklējām uz sēkļiem, laivu palaidām pa vējam un lai neskrien tik digti uz priekšu, enkuri laidām pa dibenu. Pēc stundas intensīvas meklēšanas - atradām un tad jau....
13.augusts 2012, 09:51 | links
 
nu, es jau tikai mācos vēl :) mēs ašukus neatradām, lai gan meklējām dūšīgi. pa kādam nabadziņam dabūjām, bet tā nebija asaru cope. Žāvēti tie protams pazuda pirmie.

Un arī ar Usmas vēju jokot nevar, sestdien kamēr sapratām, ka jātinās, visi jau bija krastā.... kamēr mēs tikām ārā, bijām slapji līdz ādai no šļakatām.

Kristish - ziemene ir ziemas makšķerīte, nedaudz resnāka aukla kā ziemā (0.18mm), liela mormiška un 7-9metru dziļumā var makšķerēt
13.augusts 2012, 09:36 | links
 
Daddy, tur tev taisnība, zanderi un breksēni tur ir, BET tikai žēl, ka piektdien un sestdien bija tas lielais vējš, nedaudz copi sačakarēja, bet savu mērķa zivi ašuku tomēr atradām. Tev jau tur aizvējā bija luči!!!
13.augusts 2012, 08:31 | links
 
Ziemene!! Tas ir nākošais etaps-kurš Tev jāapgūst!
12.augusts 2012, 21:38 | links
 
uz ko ziemeni?
kas tas tāds ir?
12.augusts 2012, 21:34 | links
 
nupat no divdiennieka Usmā. Brekšu tur kā malkas...kilogramnieks uz ziemeni jau pierasta lieta :)
paldies Bumam par "zandartu trasi", katrā piegājienā 3-4 gabali, žēl tik, ka zemmēri...
12.augusts 2012, 20:07 | links
 
Drīkst-nedrīkst,cik un ko,vienam jā-otram nē.Nesen ohotā un ribalkā labi pateica:,,Agrāk asari bija pasargāti no masveidu izķeršanas,jo ar bambuseni un inerces Ņevu daudz nesaķersi!"Tagad paši cilvēciņi izdomājuši kā tikt pie lielākiem lomiem,jo gribas taču kā visiem.Un kad izdomā,tad sāk meklēt vainīgos,bet atpakaļ ceļa naf!Vienmēr liektais ir bijis vilinošs.Sīkam esot ar fāteri Lielajā Baltezerā likām ūdas uz zušiem un reiz dabūjām ņemt vagu no inspektoriem. Aizlaidāmies ar un atmiņas uz mūžu!Tāda nu tā cilvēka daba!
6.augusts 2012, 14:50 | links
 
Pāri 2 kg ir ? Braukšu uz Rāznu nākam nedēļ uz četrām dienām ceru ka arī dabūšu tādu skaistuli
6.augusts 2012, 14:23 | links
 
Es ar tādu gribu noķert :) ahirennijs
6.augusts 2012, 14:14 | links
 
Baigā šļāuka :)
6.augusts 2012, 14:09 | links
 
šim vīram zuši ir darbs :DD
5.augusts 2012, 22:14 | links
 

Tādi nav retums
5.augusts 2012, 22:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager