Usmas ezers

ever. Vai Engurē ir arī laipas? Kad es vēl tur makšķerēju, tad neredzēju. Usmā gan ir, bet visas ir kāda īpašums un uz tām ir diezgan daudz ļaužu. Noķert, protams, var, bet tā nav sistēma. Es jahtklubā arī esmu noķēris pat piecus zušus no pirsa vienā copes reizē un pie paša krasta 1,5 kg breksi. Sen nav rādījies Dzelzis, viņš Tev varētu pastāstīt, kā velk brekšus maisiem no 9m dziļuma. Ne asakas!
1.augusts 2012, 20:23 | links
 
Skiperi, es gan neteiktu, ka no laipas Engure nevar dabut pie 2kg breksus... Pagashgad kartigi sabaroju un no 2m naca rukdami ka breksi, ta lini un pat zutis...
1.augusts 2012, 11:27 | links
 
Jā, svētdien, pilnīgā bula laikā, no pl. 08.-12.30. uzgāju asaru bedri deviņos metros. Pirmie enkuri pa tukšo, tad uz tālmetienu, grimstot, 15 g džigs ar Lacky John Chunk Tail smukam asarim ierīts līdz aknām. Tur jābūt baram... Piebraucu tuvāk un aizgāja - 8 kg, vidēji ap 350 g, neskaitot mazākos. Pirmās stundas ņēma tikai lielo zaļgano trīcasti kas, manuprāt, asarim par lielu. Tad sākās tukšās copes un nostrādāja Ginta iedotais mikrodžigs ar sudrabotu L J Ballist. Šīs jaunās "ēdamās" gumijas provēju pirmo reizi un biju patīkami pārsteigts. Uz, vizuāli kārīgākām, japāņu mailēm asaris tikpat kā nereaģēja, tāpat, smādēja arī bļitku. Bet vispār es gāju uz zandartiem :))
31.jūlijs 2012, 10:32 | links
 
daddy_j Tad nebūtu nekas Lielākos zandartus esmu izvilcis uz mazo 6 cm voblerīti
30.jūlijs 2012, 22:57 | links
 
Mazo tiešām ir daudz Patīkama ziņa no Tinkas un Gviča Tinka manās vietās paskaldija kimlakus Ja būs luste pats pateiks cik.
Gvičam 3,7 zandarts un 2.2 kg zutis /tas uz Sienāža sistēmas/
30.jūlijs 2012, 22:47 | links
 
varbūt zandartiem vajadzēja kaukādu vobleri laist, tad būtu lielāki?? ...es viņus mērķtiecīgi tik 1 rītu tvarstīju... badakāši kodās uz trīcasti asarus meklējot :D
30.jūlijs 2012, 09:55 | links
 
Bet ar asaru čekošanu Tu visu izdarīji pareizi
30.jūlijs 2012, 09:36 | links
 
Tāpēc jau skaits un realizācija ir briesmīgi zema 30/2
30.jūlijs 2012, 09:36 | links
 
atpakaļ no 3diennieka Usmā. Diemžēl nesanāca "takuzini" Bumu satikt, toties varēju savas prasmes un spējas pārbaudīt. :)
bija OK, uz mormišku brekši 1.3kg, 1.2kg un kaudze zem kilograma.
Plicēni un raudas ņēma nemaņā (2x6kg kotletēm un zupai.)
Asari bija jāpameklē - ar daunrigeri brauc, kamēr uzkožas asaris, tad tur bladākc enkuru iekšā un strādā :) liekākais 300gr, pannenieku daudz. Uz daunrigera arī 8 līdaķeles un padsmit zandartiņi, tikai žēl, ka visi zemmēra...
30.jūlijs 2012, 09:24 | links
 
dzhi. No laipas uz breksi? Varētu būt gandrīz bezceris. Finierīšus noteikti vari savilkt, +raudiņas, +asarīši. Breksi Usmā vajag barot un vismaz 8-9m dziļumā, tur arī lielās raudas. Kempingi ir visapkārt ezeram un visos vari iznomāt laivas. Ne asakas!
18.jūlijs 2012, 20:08 | links
 
Otiņ',ne tikai labi skribelē,bet arī riebīgi(man)redzi-saskati!
:)
18.jūlijs 2012, 18:01 | links
 
avtt šodien laikam nav bijis copēt vai arī copes nav bijušas kād' lab' laiciņ'!!

Izskatās, izskatās gan, jā!! :))))
o.
18.jūlijs 2012, 17:52 | links
 
Goč' pendel',mans nemeklē kašķi(bet tā izskatās ,vai ne?)!Normāli uzraksta-normāli izlasu-saprotu!
Un viss...
18.jūlijs 2012, 17:29 | links
 
Priekš avtt: 3 kg zivis, 1.5 kg līnis, pārējie - ruduļi, bresīši, asarēni (kopskaits 24 gab.)
18.jūlijs 2012, 17:00 | links
 
Tu,čali,puika,vīrs,čoms?
Saki,ka līnis 1.5kg.Okey!
Tad 23(!?) 1.5kg!
Kas!?
23=1.5kg
Vai katrs 1.5kg?

Lai kas Tu(Jūs)būtu,bet humors labais piemīt!

ST! :)
18.jūlijs 2012, 16:40 | links
 
Svētdien - 1.5 kg līnis, pārējie (23gab.)- arī tie paši 1.5 kg. Līnis pņema uz tārpu pušķīša. Bildes seko...
18.jūlijs 2012, 16:16 | links
 
ir doma aizlaist shodien liidz usmai, bet pieredze ar to ezeru ir 0 Vai ir kaads normaals kempings vai pie usmas ar laipaam makshkjereeshanai? ir doma vairaak uz breksi paseedeet, jo tik lielaa nepaziistamaa ezeraa ceriibas uz pleeseejiem man nav iipashi lielas.
18.jūlijs 2012, 14:14 | links
 
buma vietā: ietek daudzi nelieli strautiņi, iztek Engure.
18.jūlijs 2012, 11:30 | links
 
Bums,vai Usmas ezers ir caurteces ezers? slinkums luureet googlee:)
17.jūlijs 2012, 22:09 | links
 
Jā, līņi arī labi - bez dūņu piegaršas, zuši - vērtība paši par sevi. Čomi pavasarī uz grunteni pat vienu vēdzeli dabūja.
17.jūlijs 2012, 21:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager