Usmas ezers

Vai kads zina vai Usmas ezera vajag specialu Licenzi ja grib ar savu laivu copet??un ja jaa tad cik maksa uz vienu vai divam dienam?
27.jūnijs 2012, 18:45 | links
 
Bums, es bērnībā Pāvulu aizvedu uz savu iemīļoto zelta karūsiņu dīķi, Ārlavas pusē kopā copējām. Viņš izvilka divas baigi lielās, kā karpas. Man pamatīgi iekabināja. Vecāmamma izcepa diļļu mērcē pēc Ulmaņlaiku receptes, atceros kā ēda un slavēja.Tas kaut kad sešdesmito gadu beigās.
14.jūnijs 2012, 17:04 | links
 
Šogad Usmā ar līdakām viss kārtībā! Esmu jau bijis reizes 4 kopš maija.. un visas reizes pa kādai labai līdakai un padsmit laižamajām vaļā! Līdaku cope ir ok!
kamēr nebija zāles, tikmēr pa zālēm ar rapalas karoti varēja vilkt, bet nu jau velcējot gar zālēm un sēkļiem ar rapalas vobleriem labi ķeras!
14.jūnijs 2012, 16:02 | links
 
Tinka -pauzē Jo ilgāka pauze to krutāks māksliniels-Tā teica nelaiķis E.Pāvuls.Vieglas smiltis/starp citu viņš arī vilka ar manām mailem/bij tas gods viņam iedāvināt ;))
14.jūnijs 2012, 15:17 | links
 
Dzelzi, nu ikurāt kā mans Usmas skolotājs pirms vairāk kā 20.gadiem iemācija. Es tikai reti kad pauzēju. Ja grimstot vai pēc pirmā apgrieziena nav, ātri tinu klāt, jo tie laiki, kad līdakas skrēja pakaļ un ar skaļu blīkšķi lēca pēc vizuļa, ir pagājuši. Visas rijīgās vai, varbūt, kautrīgās (?) ir pārvākušās Buma kontrolētajos dziļumos zem 6 m. Paldies! Laikam svētdien tikšu ezerā un pamēģināšu būt liels māksliniekas ar attiecīgām pauzēm.
14.jūnijs 2012, 15:00 | links
 
Dzeltenais misiņa. Divas līdakas paņēma uz BUMA sudraba maili. Tā pauzēs vēl smukāk grimst.
14.jūnijs 2012, 14:35 | links
 
dzelzi> baltais vai kaparēns (wilīši)?
14.jūnijs 2012, 14:30 | links
 
TINKA. Esmu izteikts metējs un vilcējs. Ar BUMA Wilīti 90% copju bija vizulim grimstot - iemet, 1,5 m pavelc, pauze 2 sek., pavelc, pauze, pavelc, pauze.....ķēriieni ir pauzes laikā. Snāk tāda kā distanciālā bļitkošana. Ķēru pie niedrēm, kur uzreiz aiz niedrēm ir baigā kante - 10 metrus no niedru malas ir jau 8 m dziļums. Usmā tādu malu ir daudz. 5-niece uzsēdās ar tādu tesienu pa rokām, ka kāts gandrīz izlidoja.
14.jūnijs 2012, 14:11 | links
 
kristishs, Godeļos ir jauki bet kempinga viesi līcī parasti niekojās ar mazām raudiņām. Līdaku labāk meklēt ārā no dangas pa kreisi. Pa labi, neaizbraucot līdz ezera vidum, ir paliels sēklis. Nezinu tik vai zāles jau sasniegušas ūdens līmeni. Ja nē, grūti būs atrast.
14.jūnijs 2012, 12:56 | links
 
Dzelzi, vai Tu esi daunrigerists (spriežot pēc līdaku skaita) vai "metējs" parastais? Ja otrējais - kurā stundā, rajonā, sēklī vai medros? Maz jēgas rezultātam ja nezin kas ar ko spēlējis :)
14.jūnijs 2012, 12:47 | links
 
Dzelzi es arī ar rīt rītu sākšu ;DD
13.jūnijs 2012, 17:50 | links
 
sveiki,
kāds ir copējis pie kempinga godeļi?
13.jūnijs 2012, 16:32 | links
 
Vakar Usmas līrakas bija kā trakas uz Buma Wilīti - 5 kg līdaka laivā un ~ 15 turpina peldēt. Tākā 5-nieci ātri noķēru, tad iekšējā balss teica, ka arī pusotrniece un kilogramniece jālaiž vaļā. Pievienojos C&R brigādei....
13.jūnijs 2012, 11:27 | links
 
kad tad bīja tas slaktiņš amjūdzē? un starp citu kad tad tie rudzi ziedēs :):):) es kā pēc dabas pilsētnieks :D
10.jūnijs 2012, 13:01 | links
 
Parasti brekši sāka nārstot ceriņa ziedu laikā ,bet šogad tas notiks vēlāk Uz Rudzu ziedēšanas laiku domāju ,ka kļovs būs 100% Starp citu ,kā jau agrāk minēju Āmjūdzes upē bija slaktiņš Tad tie sāka lasīties baros /pirmsnārsta/un notika razdača :DD Labākā iebarošana šajā laikā ir ar rudzu piengraudiem /sutinātiem šo to pieliekot klāt :DD Vienkārši saimniekam neredzot kāds ķocis jāsarauj ar vārpām kurās graudi ir piena gatavībā :DD
10.jūnijs 2012, 12:44 | links
 
varu iedomaaties,ka taads portfelis uz 3kg panjem 0,5 m dziljumaa...
10.jūnijs 2012, 12:42 | links
 
un pec tavam domam,kad varētu but??? es nav gaļinieks,vienkarsi gribas pakaifot ka tie čumudaniņi ka traki iet,un nenak aukšā :) bieži esmu trāpījis uz jūnija pirmo nedēļu kad braucu uz usmu atpūsties,bet šogad tik līdakas ķērās deļ ta vēsuma!!!!
10.jūnijs 2012, 12:37 | links
 
Vēl nav bijis Viņu tusiņi notiek parastajās vietās.Labs kļovs bija niedrēs izpļautos laukumos ar iebarošanu 0.5-1 m dziļumā
10.jūnijs 2012, 11:50 | links
 
sanāk ka slaktiņš jau bijis :) bet ja nopietni tad nārsts jau bīja?
10.jūnijs 2012, 11:44 | links
 
Ar Usmas brekšiem ietās šitā :DD
10.jūnijs 2012, 10:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager