Usmas ezers

Kas darās Usmā? Ledus labs? :)
9.marts 2012, 12:36 | links
 
Nu nē, absolūts kaifs. Zilās debesīs gulbji, zem kājām Usmas plašumi, sals iekož pirkstos... Gandrīz vai patriotiska asara noritēja. Ja tik tā zivtiņa būtu aktīvāka. A kas tur - Bangkokā +38 un tas vēl skaitās aukstais periods. Tev vajadzēja redzēt viņu sejas dzirdot par mūsu -30. Pat ledusskapja saldētavā esot vien -18 un viss jau kramā !!!
5.marts 2012, 15:14 | links
 
Tinka pēc Taivānas garlaicība ?:DDD Dorādo barakuda u.t.t
5.marts 2012, 15:00 | links
 
Sestdien Engures upesgalā četros metros kule ar vidējām raudiņām. Lielo nav un nebija arī pirms nedēļas. Asarīši sīki un maz. Uz sēkļa vispār nekā prātīga. Gandrīz visur blīvs melnais ledus, labi ka bija "nagi" , citādi viegli nolikties uz pakauša.
5.marts 2012, 14:24 | links
 
7 dien, Amjūdze.Pliči ....tos varēja savilkt maisiem-bet nevajag.Ašuks kā sērkociņš, gadījās dziļumā paŗis kumpie.Rauda pat bija kaprīza.Veči kas 6 dien vilka pa 10 kg norm raudu-7 dien garlaikojās pie iebarotajiem caurumiem.Kopumā ļoti švaki.
5.marts 2012, 09:22 | links
 
Balansieri mēģināju pāris caurumos, nekas nesanāca.
4.marts 2012, 09:34 | links
 
sragiagiaA Vajadžeja bļitku patirināt pie tām sakostajām raudām. Varbūt tur bija saskŗējuši zandarteļi. Būtu bonusiņš
3.marts 2012, 20:42 | links
 
Nu tā, Usmas ekspedīcija beigusies pat negaidīti veiksmīgi.
Rīts sākās ar sajauktu benzīntanku, kur pirkt licenci, bet tālāk viss labi. Sākām pie Moricsalas. Raudas atsaucās ātri, bet tik pat ātri mums viņas apnika. Gājām, meklējām, urbām, urbām, līdz pašā vakarā atradām katrs sev piemērotu copes vietu. Man ezera vidū, kur visur apkārt 6-8m dziļš, izdevās atrast mazu sēkli ar 2,5m dziļumu, raudas ņēma labi, izmērs ar labs, bet cope drīz izbeidzās, likās, ka apakšā plēsēji ņemās, jo 80% raudas bija sakostas. Pirms pašas tumsas nedaudz tuvāk krasam sāka intensīvi ķerties pliči, pie kuriem arī palikām. Kopā man 3,74kg, vienam kompanjonam apmēram tas pats, otram nedaudz vairāk, jo izdevās ātrāk pličus uziet.
Ledus 50-70cm un viss pilnīgi tīrs, dzidrs ledus, jau metru pirms izvilkšanas redz, kas galā :D
Patīkamu pārsteigumu sagādāja inspektoru brigāde, kas nedaudz apskaidroja krieviem, ka bez licences copēt nevajag. Man gan viss bija kārtībā. Ehhh.. cerams drīz es ar tā varēšu negodīgos paskolot.
3.marts 2012, 19:55 | links
 
Usmā vēl dziļa ziema!Paziņas iepriekšējā dienā sabaroja,otrā dienā sēdēja uz brekšiem...-pat punķainie mazkustīgi.Mēneša vidū,tad kaut kas sāks kustēties.Tagad nedēļa būs pārsvarā pie sala,pēc tam paliks siltāks.Asari jau uz sēkļiem varētu ņemt!
2.marts 2012, 22:47 | links
 
Braukt vajag kur ērtāk,ezers liels,zivis nav piesietas. Asariem ēsma kā parasti-dzelzis vai motiļi,raudām tur patīk sarkana gaļa-motiļi vai sliekas,miltu ēdiens nav cieņā,mormiška bumbiņa-melna,sarkana vai spīdīga...Neaizmirsti par licenzi,var nopirkt Zāģkalnos,Strazdiņos(kempingi),vai benzīntankā ir-nezinu...
2.marts 2012, 22:22 | links
 
Sveiki, sveiki, sveiki!!! Vai kādam ir kādas ziņas, kas notiek Usmā? Rīt braucam. Neesmu tur ziemā bijis, derētu jebkura informācija, kur braukt, ko ķert, uz ko ķert... var arī PM!
Paldies. :)
2.marts 2012, 14:03 | links
 
Vakar apmeklējām Usmu,ledus 40cm,staigāšana super,no Zossaliņas uz Godeļu līci ,cik miglā saredz acs stiepjas torosi.Lomi vāji,1,5 un 2,5 kg mazraudiņas,man bonusā asaris 223g. Ar katru gadu raudas arvien smalkākas,rupjās nosmeļ ar tīkliem,kā dzirdēju Usmā esot 15km tīklu izsniegtas licences(ziņas no vietējiem,nepārbaudītas...)
2.marts 2012, 08:59 | links
 
Šodien pie estrādes 8 raudiņas. Pēc tam aizbraucu uz dziļumu (8-9m) un labi salasīju plicēnus. Kopā loms kādi 4 kg.
26.februāris 2012, 19:20 | links
 
grots tu esi..slieku sev dupsī iebāz.
26.februāris 2012, 16:10 | links
 
Nav jau ar ko lielīties. Var vilkt baltās zivis. Raudiņas ap 80-100 gr un breksēnus ap 150 gr. Man labāk ķērās uz slieku. Asarīši visi no silītes nevis no bērnudārza.
25.februāris 2012, 22:13 | links
 
GROTS un HARZZ !!! Kur atskaites?
25.februāris 2012, 21:41 | links
 
jā es ar rīt diemžel tik būšu..
24.februāris 2012, 23:34 | links
 
Diemžēl būšu tikai rīt.
24.februāris 2012, 20:06 | links
 
Vai kāds ir bijis šodien Usmā?
24.februāris 2012, 19:44 | links
 
Kas Usmā jauns? Ko ķerat tagad? :) Kā sniega/ūdens attiecība uz ledus?
22.februāris 2012, 22:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager