Inspektori

kads labums no tas lidmashinas,apstiities ekranaa ka notiek maluzvejnieciba?pazinos inspektoriem koordinaates,ar ko ta vini dosies uz tam vietam ja degvielas nau :D no saakuma butu inspektorus nodroshinajushi ar elementaram nepiecieshamaam lietam,pectam kaut satalitu lai laiz debesiis
23.novembris 2012, 15:24 | links
 
izskatās ka tie klaigātāji (dēļ kuriem drīz makšķernieku karte maksās Ls 30-50) ir DAP un citi dabas resursu sargātāji un "sargātāji". Apīkota lidmašīna nav lēts prieks.
23.novembris 2012, 15:11 | links
 
 
vakar pastaigaju pa rigas centraltirgu a skatos lashi un rakstits meid in Latvija un tas lieguma laika un kadiem 3 pardevejiem
2.novembris 2012, 22:45 | links
 
Vispār sviests ar tiem mūsu "inspektoriem". Veči Ramatas upē centīgi ar dakšām lašus uz berzēm dur, bet neviena inspektora nav. Nu labi tas ir tālu, bet. Tepat Daugavā uztaisījuši tipa licenzēto copi, tikai neviens inspektors nav manīts jau sen. Kā vienmēr, sap..... copes vietu un tad guļ mājās apmierināti.
2.novembris 2012, 17:47 | links
 
Gaujas lejtecē nu jau mēnešus trīs nevienu inspektoru neesmu redzējis. Pie vecupes (jau otro gadu) stāv oficiāli lašu tīkli ar pludiņiem (nevis nēģu murdi, tie ir gabaliņu lejāk, pilna upe). Teorētiski zvejnieki ķer mačkas ikru noslaukšanai priekš audzētavām, praktiski - Carnikavā no rokas lasis maksājot 2 ls kg.
Spiningotājam tagad dabūt lasi vai taimiņu ir gandrīz vai neiespējami, var tikai aizķert, pavasarī - cita lieta. Tikai tad no tiem jēga maza, kārni, kaulaini un negaršīgi.
26.oktobris 2012, 23:11 | links
 
turpinot snipiena iesākto,liekas ka pagājušo sezonu Vecpiebalgas pusē inspektors ceļ ārā kārtējo nelegālo ,bet svara vietā MĪNA piesieta,nu laime ka tukša ! Tauta klusītēm iesmēja,ka ja nākošreiz grābstīšoties,tad galā būšot īsta ,lūk tā !
26.oktobris 2012, 22:47 | links
 
Tā laikam būs,jo 'maza bērna acs' vienmēr ir skaidra un visredzoša...
26.oktobris 2012, 22:30 | links
 
Nu nu, ja makšķernieki varēs ķert tikai tad, "kad tas resurss būs nosargāts un dabiski augošs", tad kāda h.. pēc zvejniekiem art tīkliem viņus drīkst zvejot. Un pat kvotas tiek izdalītas (kuras netiek izmantotas).
26.oktobris 2012, 22:12 | links
 
nu tas ir smiekligi ''Parasts makšķernieks drīkstēs ķert arī iekšējos ūdeņos, kad tas resurss būs nosargāts un dabiski augošs. Pašlaik tā zivs tiek lielā mērā atturēta no izmiršanas mākslīgi.''
26.oktobris 2012, 21:16 | links
 
Jā AV,man ar būtu interesanti...
26.oktobris 2012, 10:29 | links
 
Akmens_Viesi
no Taviem 30-50 latiem (ko drīz vien maksās makšķernieku karte, pateicoties paši zināt, kuriem klaigātājiem)
No šīs vietas lūdzu konkrētāk
26.oktobris 2012, 10:10 | links
 
PS. Turklāt, marģer,
delfu rakstā minētā LMA mobilā grupa, šķiet, darbojas sabiedriskā kārtā - t.i. Tavu maksāto naudu nekādā veidā neaiztiek.
Mums tāpat, rudens nārsta laikā sargāt tieši lašveidīgos ir brīva izvēle.
26.oktobris 2012, 09:32 | links
 
Marģer. Parasts makšķernieks drīkst ķert un paturēt lašus piekrastes ūdeņos.

Parasts makšķernieks drīkstēs ķert arī iekšējos ūdeņos, kad tas resurss būs nosargāts un dabiski augošs. Pašlaik tā zivs tiek lielā mērā atturēta no izmiršanas mākslīgi.

Labs, racionāls grauds Tavā ieteikumā ir. Lūk, kāda ideja īsumā: Lietuvā tā ir ar nelielu % no nodokļiem. Latvijā savukārt, makšķernieks, pērkot makšķerēšanas karti, varētu iezīmēt daļu no naudas, veltot to noteiktām problēmām.

Paies krietns laiks, lai izstrādātu to modeli vairāk, kā tas darbotos. Iedomājos apmēram tā - kāds 5ītis no Taviem 30-50 latiem (ko drīz vien maksās makšķernieku karte, pateicoties paši zināt, kuriem klaigātājiem)
varētu aiziet lielajam ezeram Tavā novadā vai novadam publisko ūdeņu apsaimniekošanai... vai konkrētas sugas papildināšanai utml.
26.oktobris 2012, 09:29 | links
 
neuzskatu ka inspektoriem butu jalieto ta nauda ko makskjernieki maksa pa kartem. lashu un negju aizsardzibai,jo parasts makskjernieks tapat nevar vinjus kjert un est.ir javeido atseviskji naudas fonds tam un pa musu maksatam licenzem ir jaaizsarga ezeri un upes un jalaizj vairak zivis nevis teret no taa budzeta lashiem
25.oktobris 2012, 17:40 | links
 
Par to šaušanu...arī reiz jau rakstīju,kā Babē vienam sanācis,kurš grasījās sagriezt nelegālu tīklu...no citiem meldriem izbrauc laiva un piekodina,lai neaiztiek,jo nav viņa...šis nu tik griezīs...a brakani ņēma un ,,sablieza" šim pūsli...ar puss pūsli vīrs knapi līdz krastam ticis.Varbūt reizēm der novērtēt situāciju un ielikt svaru kausos,kas vērtīgāks...!
25.oktobris 2012, 13:57 | links
 
Gaujā reids pēc reida, bet Daugavā no Sausās Daugavas līdz Rīgas hes neviens lasis, kas starp legālajiem murdiem tiek cauri, atpakaļ jūra nenonāk. Nelegalie tīkli naktī krustam sķērsām. Visi to zina, tik nezin kādeļ neviens reidos nebrauka, vai vismaz nepublisko reidu rezultātus. Laikam jau gaida vieglāku "maliķu" ķērienu - makšķernieku.
25.oktobris 2012, 12:54 | links
 
 
Zivsaimniecības gadagrāmatā ir daudz informācijas
24.oktobris 2012, 18:33 | links
 
ir kkur pieejama iekšējo ūdeņu zvejnieku nozvejoto kg, lomu statistika? radās ideja paspēlēties ar grafikiem, būtu interesanti paskatīties no loģiskā viedokļa. varbūt rastos nosjausma cik % no loma viņi uzrāda oficiāli. es kkā atminos sen redzējis pierīgas zvenieku datus un tur uz aci izskatījās, ka viņiem jau sen badā vajadzēja nomirt un 10x bankrotēt pa gadu :)
24.oktobris 2012, 18:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager