Jums te vēl dziednieku Kašperovski vajag!
urmaas, 6.janvāris 2021, 16:08
Ne Kašperovski, bet Kašpirovski, bet tā varbūt arī, ka vārdu spēle.
Atgriežoties pie rīta tēmas.
Nupat žurnāls Zintnieks šīgada 1. numurs par ūdens atmiņu mazs raksts.
Lieta tāda - laboratorijā kolbā ar destilētu ūdeni iekrīt aizplombēta ampula ar indi. To ievēro tikai pēc dažām dienām. Ampulu ārā, iztecējusi tā nav, uztaisa ūdens analīzes, indes tur nav, iedod to ūdeni žurkām, tām kājas gaisā.
Izpētīts, ka ūdens kopē to informāciju, kas tajā tiek ievadīta, apmēram tā īsumā.
Izejot no tā - ja traukā ar destilētu ūdeni ieliktu pudeli ar šnabi un noturētu to tur dažas dienas, tad dzerot to ūdeni no trauka, varētu saķert tādu pašu šmigu kā no šnabja, turklāt lēti un jādomā kvalitatīvi, bet pēdējais droši vien, ka no šnabja kvalitātes būtu atkarīgs.
Kašpirovska konkurents Čumaks, ja atmiņa neviļ, tak uzlādēja ūdeni caur TV, tikai to burku ar ūdeni vajadzēja nolikt ekrāna priekšā pārraides laikā.
Tad jautājums - kāpēc tad visi pērk šnabi veikalā, točkā vai destilē paši, ja pietiktu ar vienu pudeli uz mūžu, ko likt pa traukiem ar destilētu ūdeni?
Kaut kas te nav kārtībā. Masoniem peļņas nebūs vai kas?
Domaataajs, 6.janvāris 2021, 17:12
Nabaga ūdens, kas tik viņam nav "jāpatur galvā" – čuras, kakas, visas ķīmijas, slimības, baciļus, vīrusus, baktērijas utt. Pēc tā visa, ko ūdens ir redzējis, mums vajadzētu nosprāgt jau no piliena.
Iedomājies, nabaga kosmonauti mauc iekšā tīras savas čuras un kakas kosmiskajā stacijā, jo tur jau visu pārstrādā...
6.janvāris 2021, 18:28 | links