Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
viens no vērtīgākajiem Latvijā ir Truksnis. Mēra alga bija 3852 EUR, bet kā padomnieks jau saņem 4732 EUR. Bet Jūrmalas b/d auklītes saņem 450.

meka, 9.marts 2023, 14:44
Ja jūrmalnieki balso par zzs, tad zzs arī ir pie teikšanas.

usis, 9.marts 2023, 14:59

nīn nodoklis atlaide 90%, bezmaksas pilsētas transports utt un visi par visi balso par viņiem. Vienīgi piekāsā ar bezmaksas vilcienu uz RĪgu. :)
9.marts 2023, 15:20 | links
 
kas nepatīk Kariņā???Manuprāt labākais premjers kas ir bijis

Šis bija labs! Cienu cilvēkus ar labu humora izjūtu! :))

grus, 9.marts 2023, 14:17


@Grus
Ņemot vēra tavu komentāru tev ir savādāks viedoklis, vari lūdzu pamatot to atbildot uz jautājumiem, lai nav tukša iršana:
1. Kurš ir bijis labākais Latvijas premjerministrs pēdējo 30 gadu laikā.
2. Vai Kariņam bija kāda reāla alternatīva, ja bija tad kura un kāpēc būtu labāka. (piemēram Gobzems, daudz melo, čupojas ar piekto kolonu, ar atmiņūdens dzērajiem un plakanzemiešiem - tas ir forši es tam ticu )
3. Ja tu būtu premjers, ko darītu savādāk, kādas bija lielākās Kariņa kļūdas!
3.1. Kurš potenciālais premjers nepielaistu šādas kļūdas vai bija publiski izskanējuši alternatīvi risinājumi?
4. Ja jau Kariņa politika ir tiks slikta, tad kāpēc pēdējās vēlēšanās guva tik lielu vēlētāju atbalstu?
9.marts 2023, 15:18 | links
 
viens no vērtīgākajiem Latvijā ir Truksnis. Mēra alga bija 3852 EUR, bet kā padomnieks jau saņem 4732 EUR. Bet Jūrmalas b/d auklītes saņem 450.

meka, 9.marts 2023, 14:44

Ja jūrmalnieki balso par zzs, tad zzs arī ir pie teikšanas.
9.marts 2023, 14:59 | links
 
Reāla šķrobe, ka meklējot jaunu džiga komplektiņu,
atklājas ka Vanquish Lietuvā maksā 360 EUR - bet pie mums 465 EUR. Yamagas arī par 20-30% lētākas. Bet gribējās atbalstīt LV ekonomiku.

meka, 9.marts 2023, 14:02


Tu reāli nopirki vai internetā meklētajā cenas paskatījies? netā pilns ar "mirušiem" saitiem, kur karājas 2-3 gadus senas cenas. Nē, nu viss jau var būt, bet nu Vanquish pa 360 pie šīgada iepirkuma cenām izklausās stipri nereāli. Par Yamagām arī 20-30% lētāk
izklausās fantastika, ja vien tas nav sen īsti nestrādājošais bait.lt . Tas, ka kaut ko pilnīgi noteikti vienmēr var kaut kur atrast par kapeiku lētāk, par to šaubu nav, bet cenu starpības aktuālām precēm nav tik dramatiskas.
9.marts 2023, 14:59 | links
 
viens no vērtīgākajiem Latvijā ir Truksnis. Mēra alga bija 3852 EUR, bet kā padomnieks jau saņem 4732 EUR. Bet Jūrmalas b/d auklītes saņem 450.
9.marts 2023, 14:44 | links
 
kas nepatīk Kariņā???Manuprāt labākais premjers kas ir bijis


Šis bija labs! Cienu cilvēkus ar labu humora izjūtu! :))
9.marts 2023, 14:17 | links
 
Reāla šķrobe, ka meklējot jaunu džiga komplektiņu,
atklājas ka Vanquish Lietuvā maksā 360 EUR - bet pie mums 465 EUR. Yamagas arī par 20-30% lētākas. Bet gribējās atbalstīt LV ekonomiku.
9.marts 2023, 14:02 | links
 
Mes sodien daudz ko varam atlauties. A mana mutere un sievas mate daudz ko nevar. Un tadi ir loti daudz. Bail domat par nakotni. Mes seit neko nevaram mainit. Tikai pielagoties . Es dadz kur biju un daudz ko esmu redzejis. Tas ir mans redzejums.
9.marts 2023, 13:54 | links
 
usis [09.03.23]: kads zjbs, vakar sky austeres bij beigušās, čuhņā dzivojam, labi ka mc2 blakus :)
tā toč škrobe:)))
9.marts 2023, 13:12 | links
 
daddy_j [09.03.23]: tieši tā, viss te zbis. bet visiem jau labi nekad nebūs, tas ar jāsaprot

svens76, 9.marts 2023, 12:33

nu, teikt, ka "viss te zbis" ir mazliet pārspīlēti, bet dzīvot var, ja kustās :)

Ir pasaulē arī sliktākas vietas...
nezinu, grēks sūdzēties te. klimats arī foršs, visus gadalaikus var izbaudīt, arī tiem paredzētās aktivitātes
9.marts 2023, 13:11 | links
 
kads zjbs, vakar sky austeres bij beigušās, čuhņā dzivojam, labi ka mc2 blakus :)
9.marts 2023, 12:49 | links
 
tieši tā, viss te zbis. bet visiem jau labi nekad nebūs, tas ar jāsaprot

svens76, 9.marts 2023, 12:33


nu, teikt, ka "viss te zbis" ir mazliet pārspīlēti, bet dzīvot var, ja kustās :)

Ir pasaulē arī sliktākas vietas...
9.marts 2023, 12:46 | links
 
mjuniorss [09.03.23]: Nu nezinu, man ar valdību viss ir tip top. Man viņi reāli atbalsta palīdz. Jā atzīšu daudz.. varbūt tāpēc arī netiek citiem?
Patiesībā man ir vienalga kā citiem,bet runā, ka pēc ziemas seko jau tāpat pavasaris un vasara! Gaidiet sav rindu. Nav ko bļaut, ka cit stāv tev priekšā. Bet tie, kas pēdējie, tad zin, tiks tikai tas, kas paliks pāri..
tieši tā, viss te zbis. bet visiem jau labi nekad nebūs, tas ar jāsaprot
9.marts 2023, 12:33 | links
 
kas nepatīk Kariņā???Manuprāt labākais premjers kas ir bijis
9.marts 2023, 12:16 | links
 
Kamēr par spēlēm aizrunājamies. Ir tak vēl tāda spēle Propilki!? Ziemas bļitkošana, vēl pat šeit džeki vēra vaļā un spēlēja tīklā.. Avatars, kad neķeras kaut ko somisk nomurmelē :)). Lūk kur dzives štelle parādās, kad sāc smadzeni kustināt! Domāt kā izrādās vajag!
9.marts 2023, 12:04 | links
 
mjuniorss [09.03.23]: Man vajag palīdzību! Es puikam apsolīju atrast datorspēli Age of empire 2, bet man nesanāk. atrodu trial versiju, neder! var kāds palīdzēt? Nav man vairs tās iemaņas kačāt faili utt. p.m. vai kā.. :/
Steam

Novilksi uz PC un tad aizies tas pasākums.
9.marts 2023, 11:58 | links
 
Nu nezinu, man ar valdību viss ir tip top. Man viņi reāli atbalsta palīdz. Jā atzīšu daudz.. varbūt tāpēc arī netiek citiem?
Patiesībā man ir vienalga kā citiem,bet runā, ka pēc ziemas seko jau tāpat pavasaris un vasara! Gaidiet sav rindu. Nav ko bļaut, ka cit stāv tev priekšā. Bet tie, kas pēdējie, tad zin, tiks tikai tas, kas paliks pāri..
9.marts 2023, 11:37 | links
 
udens2 [Vakar]: Ķīna ir 90% pasaules rīsu eksportētāja.Tā ka visu neimportē.

Bjorgvins, 8.marts 2023, 13:37
ģeniāli :)

usis, 8.marts 2023, 14:18šitas kadrs katru vakaru šādas ģeniālas pērles bārstaKamēr, būs Kariņš pie šprices , viss OK....

Spinings27, 8.marts 2023, 23:28

Jo ilgāk Kariņš būs pie varas, jo tuvāk ir valts bankrots.
Drīz tie kas balsoja par šiem ģindeņiem, di... ne tikai zaļu. Izskatās ka vēl daudziem nepielec.
Bet man ir pajāt, jo jebkurā brīdī es varu aizbraukt un dzīvot normālā valst.

FishMV, 9.marts 2023, 10:16

Nu bet kraties tak prom.Bez vel viena kantainā antivaksera sliktāk te noteikti nebūs.
9.marts 2023, 11:37 | links
 
Uz Kariņa pleciem viss turās, un diezgan ok. Bet dolbajobi vienmēr ir lamājuši valdību un vienmēr to darīs. Sak, valdība vienmēr pie visa vainīga, nevis paši.
9.marts 2023, 11:24 | links
 
Ja jau pajāt, tad kāpēc tāda raudāšana? :)
Par Kariņu gan nebalsoju, bet tā pat par dzīvi nesūdzos un ar katru gadu iet pat nedaudz labāk. Vairāk pašiem jādara un jārukā, nevis tikai jāsudzās forumos un būs ok. Pamēģini!
9.marts 2023, 10:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager