Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
FishMV [09.03.23]: udens2 [Vakar]: Ķīna ir 90% pasaules rīsu eksportētāja.Tā ka visu neimportē.

Bjorgvins, 8.marts 2023, 13:37
ģeniāli :)

usis, 8.marts 2023, 14:18šitas kadrs katru vakaru šādas ģeniālas pērles bārstaKamēr, būs Kariņš pie šprices , viss OK....

Spinings27, 8.marts 2023, 23:28

Jo ilgāk Kariņš būs pie varas, jo tuvāk ir valts bankrots.
Drīz tie kas balsoja par šiem ģindeņiem, di... ne tikai zaļu. Izskatās ka vēl daudziem nepielec.
Bet man ir pajāt, jo jebkurā brīdī es varu aizbraukt un dzīvot normālā valst.
Ko gaidi? :)

Parasti tiem, kam kaut kur nav labi, arī citur nebūs labi. Protams var dzīvot ilūzijās, ka citur ir zelta bedre un viss kārtībā
9.marts 2023, 10:35 | links
 
udens2 [Vakar]: Ķīna ir 90% pasaules rīsu eksportētāja.Tā ka visu neimportē.

Bjorgvins, 8.marts 2023, 13:37
ģeniāli :)

usis, 8.marts 2023, 14:18šitas kadrs katru vakaru šādas ģeniālas pērles bārstaKamēr, būs Kariņš pie šprices , viss OK....

Spinings27, 8.marts 2023, 23:28


Jo ilgāk Kariņš būs pie varas, jo tuvāk ir valts bankrots.
Drīz tie kas balsoja par šiem ģindeņiem, di... ne tikai zaļu. Izskatās ka vēl daudziem nepielec.
Bet man ir pajāt, jo jebkurā brīdī es varu aizbraukt un dzīvot normālā valst.
9.marts 2023, 10:16 | links
 
Tārpus sarakšu jau es pats, bet tikai,lai parāda kur ķeras.. (c)esmu jau pieticīgais, praktiskais Latvietis.
9.marts 2023, 08:53 | links
 
Neesmu es vēl aizgājis gulēt, jeb mans radio laiks vel nav beidzies, bet pāris cilvēki man jau atsūtija info oar spēles dabūšanu, saku paldies, puika būs priecīgs. Pamodās viņs un jautāja, šodien būs? Es teicu trial versija man jau ir.. vet man ir onkuļi, kas dos info vairāk. Ir!
Es te mazliet aizdomājos, ja jau spēli izdevas atrast, varbut brūti ar var? Nu tikai copes nolūkos tikai?! Paliku domīgs.. vai vis šo varēs redzēt..
9.marts 2023, 08:48 | links
 
Un sporta ziņas: kp ir zvērs! 1p 2/3, 2p 10/12, 3p 7/10.
Es takš teicu būs labi!
9.marts 2023, 05:44 | links
 
Hm, ukraiņu meitenes..
https://youtu.be/JMKJLMhv3RI
9.marts 2023, 05:35 | links
 
Nu re, tikai tagad parādijās delfos info par uzlidojumiem.. bet es jau informēju jūs par to jau četras stundas iepriekš.. sekojiet man! :)) Twitters ir spēks!
9.marts 2023, 05:25 | links
 
Ak jā, man vecmamma runāja krieviski. Bet viņa bija par Latviju!
Māsa, kad pārvācās uz Rīgu un taja tālajā Psrs.. viņa lamājās krieviski, prijehaļi eti ruskiji vai maskaļi.. nozīmes tam nav.. bet tas ir fakts.
Nekas jau oarsteidzošs tur nav. Ja mēs aizbraucam jau oie brāļiem Lietuviešiem, atšķirība ir tieši tāda pat.. ta vienkārši ir. Visam ir savas robežas!
9.marts 2023, 05:23 | links
 

Šajā attēlā ir redzami seši vilku bari, kas ir aprīkoti ar gps sistēmu. Kā redzam vilki necenšās šķērsot citu teritoriju. Tas ir dabiski iezīmēt savā lokā savas teritorijas, tas nekas ka viņi visi ir vilki!
Vēsturiski arī Latvijas teritorija ir ar savām teritorijas robežām un savu valodu. Krievu valoda nav Latvijas valoda. Nedzimst vienā ģimenē divas meitas un viens krievs.. dzeguzēm tā gadās. Vai ģimenei? Latvijas tauta nav pret citu ģimeni, bet mēs esam par kopējo interisi. Latvijas kopību.
Es gribu ticēt, ka mums visiem sanāk rīt vēl labāk, ka iepriekš, jo mums ir pieredze.
Būs labi!
9.marts 2023, 05:20 | links
 
Ukrainā jau 3,5h gaisa uzlidojumi. Paredz vēl būs.
Vispār kāpēc es rakstu? Nav ko darīt easy peasy..
9.marts 2023, 04:36 | links
 
Nakti parasti Asv novērošanas lidmašinas guļ, tagad atrodas divas gaisā, viena Polijā otra virs Melnās jūras. Informe Ukraiņus par utaino raķetēm.. nepārtraukti uzlidojumi..
9.marts 2023, 04:01 | links
 

Moldova not exist!
9.marts 2023, 03:53 | links
 
 

Raķetes nokļuvušas dziļāk, šauj krievi arī no lidmašīnām.. cik cik ilgi? Cik slimi ir mūsu vatņiki, kas to atbalsta šeit. Tagad.. pirms kara.. kas viņiem traucē dzīvot?!
Cilvēcei ir tas vispār saprotami, pieņemami?!
9.marts 2023, 03:05 | links
 
Tagad Odesa, zaparožeja.. kā gulas vispār?!
9.marts 2023, 02:56 | links
 

Info no Twitter. Tagad kamēr es rakstu krievija sūta raķetes. Un tiešo info variet saņemt visu tur.
Pirms min. Raksta viens dzirdu aviaciju lidojam virs kijevas.. ķer irāņu dronus.. live.. sākumā krievi izlaiž irānu dronus tad seko dārgās raķetes..kā redzam nāk no kuģiem.
9.marts 2023, 02:55 | links
 
Šonakt protesti Gruzija, Turcija.. pasliktinoties šogad ekonomikai tikai pieaugs protestu līmenis.
9.marts 2023, 02:30 | links
 
 
Man vajag palīdzību! Es puikam apsolīju atrast datorspēli Age of empire 2, bet man nesanāk. atrodu trial versiju, neder! var kāds palīdzēt? Nav man vairs tās iemaņas kačāt faili utt. p.m. vai kā.. :/
9.marts 2023, 02:19 | links
 

Ādaži.
9.marts 2023, 01:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager