Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Bet Gruzijā piektā kolona ņem virsroku, nezinu vai pašiem gruzīniem pietiks spēka, lai neaizietu par pilnīgu rašistu taciņu.
8.marts 2023, 11:26 | links
 
Protams cenzūra! Šeit viss tiek noklusēts..
Molotova kokteiļi parādijās tikai vakar vakarā.. Bet jau cenzūru saskata. Pasaulē ir tik daudz notikumu, bet viss tiek nocenzēts.
Ieinstelējiet Twitteri un nebūs jārunā par visādiem prāta mežģiem. Uzzināsiet info jau pirmajās minūtēs jau pēc notikuma un lv ziņās to lasīsiet vakarā vai pēc dienas, divām.
8.marts 2023, 11:16 | links
 
Ziņās par Gruziju gan teksti gan video, kāda vēl cenzūra .

usis, 8.marts 2023, 09:51

Šodien biki parādījās, vakar bija pilnīgs klusums.
Nav jau tā, ka baigās sazvērestības cenšos parādīt, bet inčīgi ka vakar info varēja smelties visur, izņemot vietējos medijus....
8.marts 2023, 10:05 | links
 
Ziņās par Gruziju gan teksti gan video, kāda vēl cenzūra .
8.marts 2023, 09:51 | links
 
Džigiti,odnako.
8.marts 2023, 09:49 | links
 
Gruzijā parlamentā klope, uz ielām lido Molotova kokteiļi un gumijas lodes, tusiņš jau otro dienu. Mūsu info telpā relatīvs klusums. Mūsu žurnālistu lēnums vai cenzūra?
8.marts 2023, 09:26 | links
 
FishMV [07.03.23]: Jā! n o t e t i . Mācīs kā zīmēt Z burtu. Tev laikam skauž ka neiedos tev krāsu baoniņu bet knupīti.
Ilgi domāji, lai ko tādu zurakstītu?
7.marts 2023, 18:57 | links
 
https://www.facebook.com/janis.roze.35/videos/951790562519391
Orku tankistu pēdējā deja degošā tankā, jau populārāka par kazačoku!

Karlis_K, 7.marts 2023, 14:54

Tas vatestānas stulbums ir laikam neizsmeļams.
7.marts 2023, 15:41 | links
 
Vatņiki arvien vairāk sāk visu apķēzīt ar Z simboliem, bet Grabovskis viņiem rīko semināru. Nu ja, nauda nesmird.

jurciks66, 7.marts 2023, 13:44


Jā! n o t e t i . Mācīs kā zīmēt Z burtu. Tev laikam skauž ka neiedos tev krāsu baoniņu bet knupīti.
7.marts 2023, 15:32 | links
 
https://www.facebook.com/janis.roze.35/videos/951790562519391
Orku tankistu pēdējā deja degošā tankā, jau populārāka par kazačoku!
7.marts 2023, 14:54 | links
 
Pāri visiem šiem pasaules notikumiem, teikšu tā: Jābūt pašiem uzmaīgiem, lai nesanāk ka informatīvās un pieminekļu gāžanas cīņas karstumā pret krieviem, mūs pašus pamazām iznīcina trimdas latvieši-politiķi + savtīgie latvietīši. Kā teik kamēr skataties kad nāks no austrumiem, tikmēr jau rietumu pusē šiverē citi zēni. Varbūt ik pa laikam der paskatīties paša pagalmā kas notiek, un tomēr padomāt.
Bet jebkurā gadījumā esmu par Ukrainas/Krievijas kara izbeigšanos par labu Ukrainai, jo tiko šie būs pie Kijevas, tā šeit varat jau rakt ierakumus.
Tas gan nav vajadzigs te piedzīvot.
7.marts 2023, 14:42 | links
 
Vatņiki arvien vairāk sāk visu apķēzīt ar Z simboliem, bet Grabovskis viņiem rīko semināru. Nu ja, nauda nesmird.
7.marts 2023, 13:44 | links
 
Īkšķis par atbildi. :)
Laikam tā ir kā tu saki par Zelenski. Runā čalis brīvi arī oficiālās tikšanās.
7.marts 2023, 09:29 | links
 
Nu tad saproti reiz,onkul, ka to daudzi saprot. Ja vari nosaukt pirmās kaut trīs spelfilm no ukraiņu puses, tad es zinašu, ka tu arī zini tās, ne tikai tā paspidēt, ka tā notiek.
Es onkul Ukrainas šim karam sāku sekot kopš 23. februāra! Un katru dienu veltu vairākas stundas informācijas lasīšanā un video skatīšanās. Twitter.

mjuniorss, 6.marts 2023, 23:13


Kurš tad to nezin?? :)
Слуга народу 1., 2. un 3. sezona, derēs? :)

Ukraiņi tiešām malači un Zeļenskis pāri visam. Izskatās, ka runas pats raksta, jo zina, ko vēlas pateikt, nevis kā viens otrs uz AI paļaujas, jo vajag 5 min ētera laika aizpildīt...
7.marts 2023, 09:12 | links
 
Onkul, es šodien visus te nerroju, neķer kreņki.. Kā es saku cilvēkam ir divu mēnešu atmiņa, tāpēc jau Ukraiņi malači, zin kā, kad izlikt pareizos video! Jo pie kara pierod, bet cīņas spars ir jāuztur.
Bet tāpec es kriev suk, (lasīt franciski) tāpēc nemīlēs vairāk.. ari naudas pēc ne..
6.marts 2023, 23:36 | links
 
raihs [06.03.23]: mjuniorss [21:38]: Šodien nervi neizturēja, iedzeršu Raiha brūvējumu, dikti labs!Bet šis, protams, bija vēl daudz, daudz sarežģītāk :)
Toties tāpēc var sagaršot daudzšķautnaiņo garšu, kas mijās un neatkartojas katrā malkā!
Degustatora: Palika domīgs un paņēma uz meistara veselību un talantu!
Cilvēkos ir Latvijas tautas spēks!
6.marts 2023, 23:33 | links
 
mjuniorss [06.03.23]: Šodien nervi neizturēja, iedzeršu Raiha brūvējumu, dikti labs!
Bet šis, protams, bija vēl daudz, daudz sarežģītāk :)
6.marts 2023, 23:29 | links
 
usis [06.03.23]: Es šodien noskatīju vienu Raiha gredzenu, Latvijas kontūras.
Te. Tehniski tas bija ļoooti sarežģīts pasākums...
https://www.sudrabanams.lv/katalogs/sudraba-gredzeni/sudraba-gredzens-nr-804/
6.marts 2023, 23:27 | links
 
daddy_j [06.03.23]: kad sīkie prasa - par ko karš Ukrainā, cik māku skaidroju - ka viens trakais Kremlī apņēmies padomiju atjaunot, pret to jācīnas!!

...bet "spēlfilmas" ir no abām pusēm, to vajadzētu saprast, ka notiek arī informatīvais karš
Nu tad saproti reiz,onkul, ka to daudzi saprot. Ja vari nosaukt pirmās kaut trīs spelfilm no ukraiņu puses, tad es zinašu, ka tu arī zini tās, ne tikai tā paspidēt, ka tā notiek.
Es onkul Ukrainas šim karam sāku sekot kopš 23. februāra! Un katru dienu veltu vairākas stundas informācijas lasīšanā un video skatīšanās. Twitter.
6.marts 2023, 23:13 | links
 
kad sīkie prasa - par ko karš Ukrainā, cik māku skaidroju - ka viens trakais Kremlī apņēmies padomiju atjaunot, pret to jācīnas!!

...bet "spēlfilmas" ir no abām pusēm, to vajadzētu saprast, ka notiek arī informatīvais karš
6.marts 2023, 23:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager