Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
daddy_j [06.03.23]: "Šodien izplatās video, kā krievs nošauj ukraiņu karavīru par to, ka pateica Slava Ukrainai. ..."

Vel es redzeju video, ka Di Kaprio nogrima kopa ar Titaniku, un vel video, ka amerikaniem uzbruka marsiesi...

Ukrokrievs, 6.marts 2023, 22:25

Video var atrast visādus, tam piekrītu... bet šodien lidenē (no Rīgas) latviešu ķoķa ar Maskavas krieviem runājās. Krieviski. O tom, o sjom...

niezēja mēle pajautāt - Krim čej? ...bet mamma mācīja svešās sarunās nebāzties :(
Atceros kā reiz man teici, kas ir čuriņa noraustijās krievu priekšā!? :)) Kad pirms kara berniem nestastīju par krievu zverībām, lai berniem ir bernība. Šodien kopš kara, mani bērni zin, kas ir krievs!
Uh, kur vārdi atspēlējas
Dikti dīvaini, ka tu pat dokumentālos kadrus neatšķir no spēlfilmām.
6.marts 2023, 22:57 | links
 
Ukrokrievs [06.03.23]: "Šodien izplatās video, kā krievs nošauj ukraiņu karavīru par to, ka pateica Slava Ukrainai. ..."

Vel es redzeju video, ka Di Kaprio nogrima kopa ar Titaniku, un vel video, ka amerikaniem uzbruka marsiesi...
Redzu vēl, ka esi vate.
6.marts 2023, 22:36 | links
 
"Šodien izplatās video, kā krievs nošauj ukraiņu karavīru par to, ka pateica Slava Ukrainai. ..."

Vel es redzeju video, ka Di Kaprio nogrima kopa ar Titaniku, un vel video, ka amerikaniem uzbruka marsiesi...

Ukrokrievs, 6.marts 2023, 22:25


Video var atrast visādus, tam piekrītu... bet šodien lidenē (no Rīgas) latviešu ķoķa ar Maskavas krieviem runājās. Krieviski. O tom, o sjom...

niezēja mēle pajautāt - Krim čej? ...bet mamma mācīja svešās sarunās nebāzties :(
6.marts 2023, 22:32 | links
 
"Šodien izplatās video, kā krievs nošauj ukraiņu karavīru par to, ka pateica Slava Ukrainai. ..."

Vel es redzeju video, ka Di Kaprio nogrima kopa ar Titaniku, un vel video, ka amerikaniem uzbruka marsiesi...
6.marts 2023, 22:25 | links
 
usis [06.03.23]: Es šodien noskatīju vienu Raiha gredzenu, Latvijas kontūras.
Cipa mini map? Nu kārtīgam Latvietim jāzin no galvas tās kontūra.. :/
6.marts 2023, 21:50 | links
 
Es šodien noskatīju vienu Raiha gredzenu, Latvijas kontūras.
6.marts 2023, 21:45 | links
 
Šodien nervi neizturēja, iedzeršu Raiha brūvējumu, dikti labs!
6.marts 2023, 21:38 | links
 
jurciks66 [06.03.23]: Trakākais, ka krievi vairs neslēpj, ka ienīst poļus, baltiešus un labprāt te uzsāktu nākamo speciālo operāciju. Slava ukraiņu varoņiem!
Tas taču ir jau sen ir skaidrs, nozombēšana viņu tv jau ir 20 gadus! Mēs te jau sen par to runājam, ka viņi tādi ir. Sadzirdēja kāds? Dzirdu argumentus šodien, par to, ka agrāk neviens nav runājis.
Kopš uzsākas karš es vienkārši pārstāju komentēt par visu, jo mans teiktais ir piepildījies, jeb pienācis tas laiks.
Uz krieviju šķībi sāku skatīties jau kopš 2006.gada..
6.marts 2023, 21:28 | links
 
Trakākais, ka krievi vairs neslēpj, ka ienīst poļus, baltiešus un labprāt te uzsāktu nākamo speciālo operāciju. Slava ukraiņu varoņiem!
6.marts 2023, 21:22 | links
 

Šodien izplatās video, kā krievs nošauj ukraiņu karavīru par to, ka pateica Slava Ukrainai. Nošāva uz vietas. Sukas krievi, es jūs ienīstu. Ja agrāk tikai cilvēki par to runāja kā vēstures notikumu, tad šodien redzu savām acīm.
Un neciešu arī tos divkošus, kas turpina biznesu ar utainajiem izliekamies neredzam, ko dara viņi.
Slava Ukraiņu karavīram!
6.marts 2023, 21:13 | links
 
Un vispār, kas ir lielāks hīts - tas, ka mirušo fašistu ģimenēm tiek nomainītas sausās tualete durvis vai tas, ka dāvina šampūnu? :D
6.marts 2023, 20:47 | links
 
Es ceru, ka neviens neaizmirsīs to, ka Grabovskis pēc Bučas slaktiņa un citām krievu zvērībām Ukrainā mierīgi paziņoja, ka krievi ir jauki cilvēki. Manuprāt ir dīvaini, ka kāds to akceptē, izņemot, protams, krievus.
6.marts 2023, 20:42 | links
 
Andreiko vietā atceramies vēsturi, jāsit tie utainie, lai nebūtu savādāk! :
https://youtu.be/6Ejga4kJUts
6.marts 2023, 02:36 | links
 
 
Sorī, bet kamēr tas okupantu līdzskrējējs rādīs savu ģīmi pa tv un turpinās izklaidēt fašistus, tikmēr nenomierināšos un nesamierināšos

jurciks66, 5.marts 2023, 14:05


tŪ, dalb....b, laikam vairs neatšķir valodas. Televīzijā Grabovskis runā S K A I D R Ā Latviešu valodā!!!
Ja vienreiz gribi ieviest šajā jautājumā skaidrību, tad aizej pie paša Grabovska un pasaki to viņam personīgi.
Bet varu garantēt ka būs jāiet pie daktera ar šķību degunu un bez gremoķļa piederumiem.
Slēdiens: biji karā ar krieviem :DDDD
5.marts 2023, 16:02 | links
 
Kadam gan morālam kroplim ir jābūt lai atbalstītu vatņikus.
5.marts 2023, 15:06 | links
 
Sorī, bet kamēr tas okupantu līdzskrējējs rādīs savu ģīmi pa tv un turpinās izklaidēt fašistus, tikmēr nenomierināšos un nesamierināšos
5.marts 2023, 14:05 | links
 
 
Vai Grabovskis saviem draugiem fašistiem krievijā varētu palūgt aizvākt savu armiju no Ukrainas?

jurciks66, 4.marts 2023, 22:10


Mazāk dzer Krievu vodku citplanētieti !!!
5.marts 2023, 11:43 | links
 
jurciks,izguli dzērumu zvans!!

perch, 4.marts 2023, 22:53

to nevar izgulēt!!!:)
4.marts 2023, 22:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager