Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Protams,ka ir reģioni,kur rāpuļus lieto uzturā. Tomēr tur pavāri pārzin ko var un ko nevar. Raimis taisījās uzkost jēlus rāpuļus.Neieteicu to darīt. Latvijā nav tropisko strautu.Bet ir grāvīši netālu no fermām.Tur protams nevajadzētu mēģināt padzerties.Bet meža strautiņos un avotiņos mierīgi. Ilgus gadus staigājot pa foreļupēm nācies simtām reižu padzerties gan strauta,gan avota ūdeni.Gan arī foreļupes ūdeni.Un nekas slikts nav noticis.

Bjorgvins, 28.februāris 2023, 20:53


Nu tu salīdzināji, Latvijā no jebkuras lielākās čuhņas var izlīst ar kājām 2h laikā līdz apdzīvotai vietai.
Latvijā nav tik daudz parazītu un baktēriju, nav indīgu zirnekļu un pa lielam indīgu čūsku, odze normālam vīram nav bīstama, apēst uzceptu var arī, arī jēlā nebūs tik daudz parazītu kā mazai anakondai.

Apmaldies kādā eksotiskākā valstī un tur jau ir citi izdzīvošanas principi, līdz ar to neminot detalizēti tavi ieteikumi ir bīstami dzīvībai!
28.februāris 2023, 22:23 | links
 
Nedaudz pamainot tēmu, kā jums patīk - Ķīna izvirza miera plānu Ukrainā, orbāns atbalsta utt. Bļāviens, vienīgie, kam vajadzētu izvirzīt, attīstīt un vērtēt miera plānu, ir ukraiņi!

Headhunter, 28.februāris 2023, 20:27
kina jau var piedāvāt ko grib,ukraiņi tak jau pasūtija nah ar to viņu plānu
28.februāris 2023, 22:12 | links
 
Baigi nevaru lepoties, bet man ir čildreni. Cerams, kas te šūmējas par nācijas nākotni ir vairāk par manis iespēto!!!
28.februāris 2023, 21:07 | links
 
Šovakar TV3 trīs sliktas ziņas. 1. recesija ir sākusies un nav nevienam nojausmas, cik ilgi turpināsies. 2. Patreiz zemākā dzimstība pēdējos 100 gados. 3. Uz papildienākumiem valsts budžetā nav ko cerēt. Proti, izglītība, medicīna paliks gribot. Kariņš gaida reformistus ministru amatos, kas uztaisa naudu, ja tāda radīsies, tad, iespējams, būs ko izdalīt tās nozares apdalītākajiem.Tā kā kaitēkļu inkubātori ir aktuāli, uzkrājumi izsīks....Varbūt kāds optimists nosauks šodienas trīs labas ziņas.
28.februāris 2023, 21:01 | links
 
Par to paaudžu maiņu.Protams arī es gribētu lai mani bērni un mazbērni dzīvotu pozitīvākā Latvijā. Protams,ka ir pozītīvi jaunieši.Un tomēr ir zināma skepse par kopējo situāciju.Laikam jau būtu naivi uz ko labu cerēt.Kopējā situācija pasaulē ir pietiekoši negatīva.Un diemžēl mēs nedzīvojam uz tālas salas.
28.februāris 2023, 21:00 | links
 
Ķīnas miera plānam ir labs sākums, 1.punkts, tas arī viss. Diemžēl tajā nav punkta kur okupanti izved savu karaspēku no okupētajām teritorijām, ieskaitot Krimu. Tā ka v topku kā saka krievi.
28.februāris 2023, 20:58 | links
 
Protams,ka ir reģioni,kur rāpuļus lieto uzturā. Tomēr tur pavāri pārzin ko var un ko nevar. Raimis taisījās uzkost jēlus rāpuļus.Neieteicu to darīt. Latvijā nav tropisko strautu.Bet ir grāvīši netālu no fermām.Tur protams nevajadzētu mēģināt padzerties.Bet meža strautiņos un avotiņos mierīgi. Ilgus gadus staigājot pa foreļupēm nācies simtām reižu padzerties gan strauta,gan avota ūdeni.Gan arī foreļupes ūdeni.Un nekas slikts nav noticis.
28.februāris 2023, 20:53 | links
 
Tas skaidrs, ka Ķīna negrib palaist garām savas izdevības. Besī tas orbančiks, kas kā puņķis pa vidu drebinās, cenšoties nobučot visas pakaļas vienlaicīgi.
28.februāris 2023, 20:33 | links
 
Nedaudz pamainot tēmu, kā jums patīk - Ķīna izvirza miera plānu Ukrainā, orbāns atbalsta utt. Bļāviens, vienīgie, kam vajadzētu izvirzīt, attīstīt un vērtēt miera plānu, ir ukraiņi!

Headhunter, 28.februāris 2023, 20:27

Ķīna taustās, saprotot ka tagad nav jēgas pievienot reālu plānu!

jegersz, 28.februāris 2023, 20:30


Sasodītais autocomplete - piedāvāt protams.
28.februāris 2023, 20:31 | links
 
Nedaudz pamainot tēmu, kā jums patīk - Ķīna izvirza miera plānu Ukrainā, orbāns atbalsta utt. Bļāviens, vienīgie, kam vajadzētu izvirzīt, attīstīt un vērtēt miera plānu, ir ukraiņi!

Headhunter, 28.februāris 2023, 20:27


Ķīna taustās, saprotot ka tagad nav jēgas pievienot reālu plānu!
28.februāris 2023, 20:30 | links
 
Nedaudz pamainot tēmu, kā jums patīk - Ķīna izvirza miera plānu Ukrainā, orbāns atbalsta utt. Bļāviens, vienīgie, kam vajadzētu izvirzīt, attīstīt un vērtēt miera plānu, ir ukraiņi!
28.februāris 2023, 20:27 | links
 
Jā, ar izglītības sistēmu viss sākas, kad to sakārtosim, tad arī tālāk jau gaišāk būs.
Bet arī es sastopoties ar jauniešiem redzu un dzirdu, ka ir domāšana daudz "svaigāka" - kā Raimis rakstīja, nevis nozagt/appist/nošpikot, bet uztaisīt, attīstīt, apvienot, uzlabot.... Ir cerības!
28.februāris 2023, 20:23 | links
 
Man ir radies priekšstats ka Latvijai ir nākotne. Jaunieši ir pozitīvi domājoši, patriotiski, strādīgi un mērķtiecīgi.
Bez velmes kādu piepist un kaut ko sashēmot, gūstot sev labumu bez pievienotās vērtības.
Pretēji kā mana paaudze.
RaimisD, 28.februāris 2023, 19:07

Te mūsu uzskati sakrīt, arī sastopu arvien vairāk šādus jauniešus. Viss būs štokos kad valdībā un vadošos valsts amatos vairs netupēs padlaiku pilsoņi.

Karlis_K, 28.februāris 2023, 19:14


Nekas nemainīsies, kamēr sabiedrībā nemainīsies vērtību skala, vērtību skala mainās ar dzīves līmeni!
Dotajā mirklī vecie buki sabojā jaunos un velk līdzi jau jauno paaudzi, paskatāties buldozers un dēls Saeimā.
Papildus protams izglītība, paskatāties valstis ar sliktu izglītību, tur arī korupcija liela, pie mums izglītības sistēma ar vēl nav atkopusies no padomju sistēmas, tā kā jauno paaudzi, kas radikāli uzlabos ko, mēs vecākie pat nesagaidīsim.
Bet ja mēs skatāmies kopumā, tad jau situācija palēnām pragmātiski uzlabojas.
28.februāris 2023, 19:38 | links
 
Diskusijas atsvaidzināšanai

https://www.youtube.com/watch?v=gLF-_Z8TK1k
28.februāris 2023, 19:37 | links
 
Rāpuļus labāk neēd.Bet strauta ūdeni vari dzert droši.Maksimālais nodarījums organismam- biežāk būs krūmos jānotupas.Tā teikt organisma attīrīšana.

Bjorgvins, 28.februāris 2023, 18:38


Izdzīvošanas eksperts ierunājās!
Ļoti daudzās vietās pat kalnainos apvidos no strautiem neapstrādātu ūdeni nav ieteicams dzert, jo tas var saturēt daudz kaitīgu mikroorganismu un parazītu un tikai labākajā gadījumā tas beigsies ar caureju. Nevari tu Norvēgijas kalnu strautu, kas iztek no ledāja salīdzināt tropu reģionu strautu!
Rāpuļi, kā čūskas ir ļoti barojošas un termiski apstrādātas drošas ēšanai!
28.februāris 2023, 19:32 | links
 
Man ir radies priekšstats ka Latvijai ir nākotne. Jaunieši ir pozitīvi domājoši, patriotiski, strādīgi un mērķtiecīgi.
Bez velmes kādu piepist un kaut ko sashēmot, gūstot sev labumu bez pievienotās vērtības.
Pretēji kā mana paaudze.
RaimisD, 28.februāris 2023, 19:07


Te mūsu uzskati sakrīt, arī sastopu arvien vairāk šādus jauniešus. Viss būs štokos kad valdībā un vadošos valsts amatos vairs netupēs padlaiku pilsoņi.
28.februāris 2023, 19:14 | links
 
Bjorgvins [28.02.23]: Headhunter.Nu kas tad tāds notiks,kad nomainīsies paaudzes?
Jautājums nav man, bet ja drīkst izteikšos.

Kā teica Roberts Adams
,, Vienīgais ,kas šajā pasaulē ir pastāvīgs ir izmaiņas"

Un es ticu, ka izmaiņas paaudžu maiņai būs uz labu.
Pļāpājot un mētājot mīnusus ar dēla draugiem.
Dzerot alu pēc treniņa Elkšņos, spriedelējot par dzīvi ar 20gadniekiem.
Strādājot kopā ar praktikantiem no lietišķajiem, vai studentiem no mākslas akadēmijas.

Man ir radies priekšstats ka Latvijai ir nākotne. Jaunieši ir pozitīvi domājoši, patriotiski, strādīgi un mērķtiecīgi.
Bez velmes kādu piepist un kaut ko sashēmot, gūstot sev labumu bez pievienotās vērtības.
Pretēji kā mana paaudze.

Moš man paveicies satikt tādus jauniešus. Moš mans naivums dara savu.
Katrā ziņā , ja visa tā sociuma domāšana neaizies kaut kādā neomarksismā vai progresīvo bīdītā strupceļā un iznīcībā, tad viss būs labi.
28.februāris 2023, 19:07 | links
 
Jā,tev taisnība.Termiskie ūdeņi.Vulkāni.Koku gandrīz nav.Esmu bijis.Nācām no Grenlandes, cilvēkam vajadzēja medicīnisko palīdzību.Pa ceļam Islande.Hospitālis.Operācija.Gaidījām,kamēr paliks labāk ,savācām un uz mājām.
28.februāris 2023, 19:04 | links
 
Bjorg, viņiem pat šosejas ir apsildāmas, nahren nav vajadzīgas sniega šķūres. Termiskie ūdeņi :)))
28.februāris 2023, 18:48 | links
 
Islande atrodas uz salas ar samēŗa skarbu klimatu. Un galvenais nav blakus Krievija.Un ukraiņi arī nebrauc.Tā ka viņu 300000 ir lielākas izredzes dzīvot ilgi un laimīgi.Vēlreiz atgādinu - Islande ir valsts,kur uzturā lieto daudz zivju.
28.februāris 2023, 18:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager