Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Dāvi, ir divas vecupes, viena pašā Carnikavas trešdaļā. Otra - pie manis, vecā Gaujas gultne, tā ir aiz Cēlāju pagrieziena un vēl gabalu uz priekšu otrā krastā (skatoties no Rīgas). Artis viņu sauc par jomu. Tā ir tā vienīgā vieta, kur virsledus copmaņi pulcējas.

andreiko, 26.februāris 2023, 00:56


Es runāju par to grāvi mazajā gaujas ielā.
26.februāris 2023, 01:00 | links
 
Vili, tev pm.
26.februāris 2023, 00:58 | links
 
Vo!pamodās!:)Dāvis ar kā bb gids var pieteikties!Gāte jau tāpati Babe vien ir...labprāt ieskatìtos Tavā spainìtī un kustībā!:))

Willy, 26.februāris 2023, 00:40


Gāti gan pieskaitu pie Lielupes, ir ķerts un tevi savulaik ar esmu manījis;)
Mana kaste ir kā veikals un vēl 2x vairāk ir mājās, pieskaņojos pēc ūdenstilpnes un apstākļiem, ā un vēl soma dēlam. (katrs jūk pa savam ;D)
Manu spainīti reiz MT-9 nofočēja, es gan piekodināju, lai neliek publiskā apskatē :D Bet tur dominē Wolfcreek, raganas, kāds gator, viena 26cm cūka un vēl šis tas... pēdējos gadus no cūkām jau atsakos, dēlam gan strādā.
26.februāris 2023, 00:57 | links
 
Dāvi, ir divas vecupes, viena pašā Carnikavas trešdaļā. Otra - pie manis, vecā Gaujas gultne, tā ir aiz Cēlāju pagrieziena un vēl gabalu uz priekšu otrā krastā (skatoties no Rīgas). Artis viņu sauc par jomu. Tā ir tā vienīgā vieta, kur virsledus copmaņi pulcējas.
26.februāris 2023, 00:56 | links
 
andreiko [26.02.23]: Man pašam autiņa nau, bet vedēju sarunāšu, pavisam nav problēma. Es pat varētu filogēniski aprakstīt mūsu randiņu pie ūpes. Piemēram, "Trīs vīri laivā, neskaitot zivi." :)))
Vešana nav proplēma,aizsktiešu pakaļ!;)kas ta vasarā?!..
laiva gan man tikai vienam,bet čomam ir lielāka!
26.februāris 2023, 00:52 | links
 
Eh, kāds man rāmi priecīgs noskaņojums. Vakar mūsējie basītī salieca basurmaņus (tas bija svarīgi reitinga punktiem uz pč izlozi) un šodien Krišiņš ar savu bandu kurrātos pirmie (pagaidām). Es jau tāds maigi rāms, ka neskaita laukumu, jo to groza bumbu esmu dragājis 36 gadēnus. Tagad tikai cope. :)))
26.februāris 2023, 00:52 | links
 
Dāvi, man tāds labs čoms pensionārs. Atdodu daudzus liekos loriņus, ieskaitot pilnīgi nelietotu mj kātu (īso, jo man pašam ir mjcraft). Viņš 90% gadījumu copē tikai ar šūpiņiem un tikai no laivas. Viņam ir kādi 75 vai 77 pavasari, tad, lūk, pērnruden šis sēž savā pellā un vecupē pie pašas Gaujas. Un ir, ir ņēmiens, laivu velk upē iekšā, šis kātu tur un airējas apakaļiņās. Esot gana nopisinājies, bet piecniece laivā. Artis Zonne viņam vārdiņā. Visu dzīvi ķer, bet tā viņam lielākā.

andreiko, 26.februāris 2023, 00:41


Mums ar senci upē tādas līdz ~90cm tur bija, strupas un resnas, rudenī uzēdušās stabili visi 6kg. Tai mazajā vecupē ar ķēru, bet tur parasti maziņas bija.
26.februāris 2023, 00:50 | links
 
Man pašam autiņa nau, bet vedēju sarunāšu, pavisam nav problēma. Es pat varētu filogēniski aprakstīt mūsu randiņu pie ūpes. Piemēram, "Trīs vīri laivā, neskaitot zivi." :)))
26.februāris 2023, 00:48 | links
 
Tfu, kā nošāvu greizi - Artis copē ar rotiņiem!
26.februāris 2023, 00:44 | links
 
Dāvi, man tāds labs čoms pensionārs. Atdodu daudzus liekos loriņus, ieskaitot pilnīgi nelietotu mj kātu (īso, jo man pašam ir mjcraft). Viņš 90% gadījumu copē tikai ar šūpiņiem un tikai no laivas. Viņam ir kādi 75 vai 77 pavasari, tad, lūk, pērnruden šis sēž savā pellā un vecupē pie pašas Gaujas. Un ir, ir ņēmiens, laivu velk upē iekšā, šis kātu tur un airējas apakaļiņās. Esot gana nopisinājies, bet piecniece laivā. Artis Zonne viņam vārdiņā. Visu dzīvi ķer, bet tā viņam lielākā.
26.februāris 2023, 00:41 | links
 
Davis-Di [26.02.23]: Kad biju mazs, tad man tēvam bija vasarnīca Carnikavā, tad virs dzelzceļa tilta labas līdakas vilkām!vo
Vo!pamodās!:)Dāvis ar kā bb gids var pieteikties!Gāte jau tāpati Babe vien ir...labprāt ieskatìtos Tavā spainìtī un kustībā!:))
26.februāris 2023, 00:40 | links
 
Protams būs spēkā! ...tur visi savi džeki! Vieta autiņam,ja grib teltij utt..
26.februāris 2023, 00:35 | links
 
Kad biju mazs, tad man tēvam bija vasarnīca Carnikavā, tad virs dzelzceļa tilta labas līdakas vilkām!
26.februāris 2023, 00:31 | links
 
 
andreiko [26.02.23]: Vili, ja piedāvājums siltākā laikā paliks spēkā, pacelšos spārnos kā Gaujas zoss un aizlidošu pie tevis. :)))
Upē naktī zives kliedz, alus dziest un tu arī neiemiedz... :)))
https://m.youtube.com/watch?v=FyxtjRx54JI
26.februāris 2023, 00:28 | links
 
Vili, ja piedāvājums siltākā laikā paliks spēkā, pacelšos spārnos kā Gaujas zoss un aizlidošu pie tevis. :)))
Upē naktī zives kliedz, alus dziest un tu arī neiemiedz... :)))
26.februāris 2023, 00:25 | links
 
Atrodos 1,5 km no jūrjas (aiz Carnikavas uz leju). Te lielu līdaku nav. Sešnieks sams ir izvilkts ( ne es), te ir tikai zanderi un ašuki. Te neviens necopē ar titāna vai metāla pavadām, vidējs fļuriks vai monofils. Līdaka atnāk (ja zanderu nav) un vismaz 30 -50% gadījumu šņak un pārkož pavadu. Visspēcīgākā straume, dziļums 4-6 m, līdaki tikai piezvejā (ja dabū ārā).
26.februāris 2023, 00:19 | links
 
Vasaras naktis pie upes....dvēsele dzied!laba kompānija,lustìgs prāts,šašliks(var arī exklusīvus kupātus dabùt)aliņš...
26.februāris 2023, 00:03 | links
 
Bik kļūdas...aliņš pēc pirts !ko,Tu smejies vai!?:))
25.februāris 2023, 23:57 | links
 
andreiko [25.02.23]: Vili, es dzīvoju Gaujas pašā apakšā, nevis Babītes klānos. Drīzāk man (bija) vēlēšanās pamēģināt, kā tas ir. Pie manis Gaujā ar bigbaitu var noķert tikai zacepu, kaiju vai baklānu, nafig man tos štrumus pirkt. Turklāt nekad dzīvē neesmu ar multu metis, drusku baile tos tavus diegus sapiņķerēt. Tā ir tāda pati vēlēšanās, kā izlekt ar izpletni (esmu to darījis).
A kaste bairīša ar nekviecošu cūkiņu (mini) - tā nu gan nav problēma.
Gaujā ir lielas līdakas. Starp citu, džeks, kas taisa labus copes video, bija kaut kad ielicis video, kur Gaujā džerko līdakas, uz diezgan lieliem džerkiem un arī savilka.
25.februāris 2023, 23:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager